הובלת דירה בזול, העברת דירה כולל אריזה החל מ300 ₪ - מובילים בהובלות

banner


הובלת דירה

החיים הקלים שמזמינים מובילים מומלצים להובלת הדירה

בעת שמדובר על הובלת הדירה, הרי שניתן לאפיין אותה בצורה הבאה: מאד מרגשת, אך גם דורשת לא מעט לוגיסטיקה סבוכה. מה אם נגיד לכם כי אפשר להפוך הובלה של דירה למרגשת בלבד, ואת הלוגיסטיקה להשאיר לאנשי מקצוע מובילים, כמו אלו שניתן למצוא באתר ה”מובילים בהובלות”? אז אם חשבתם שהובלת הדירה שלכם תגזול את הזמן היקר שלכם, תשאיר אתכם ערים באריזות לאורך כל הלילה ובעיקר תגלם מימדים נוספים מלבד ההתרגשות הגדולה, הרי שאנו שמחים לבשר לכם שאפשר לעשות זאת אחרת. איך תיצרו לעצמכם מעבר קל ומהנה? מתחילים עם חיפוש אחר חברה המבצעת הובלות דירה.

 

לפני הכל: קובעים עם מוביל מומלץ להובלת דירה

כבר יש תאריך יעד למעבר הדירה? לא מבזבזים זמן ומתאמים עם מוביל מומלץ וזול. לא משנה אם מדובר על הובלת דירה קטנה או הובלה גדולה מאד – הרי שיש צורך בחברה המבצעת הובלות. באתר “מובילים בהובלות”, איגדנו עבורכם את חוד החנית של המובילים, המציעים מעבר לשירות נפלא, גם מחירים הוגנים שיכתירו ללא כל ספק את המעבר שלכם למוצלח, קל ונעים.

 

אתם אורזים לבד? לא הפעם

במטרה להפוך את העברת הדירה שלכם לקלה, נעימה, נוחה ומהירה, הרי שעומדים לרשותכם גם ספקים המבצעים גם את שירותי ההובלה, וגם שירותי אריזה. חשבתם שאחרי יום העבודה שלכם תצטרכו להתחיל יום עבודה חדש הכולל אריזות, מיון קפדני של חפצים וכריכה של ארגזים? אז חשבתם! העברת דירה תהיה מה שתהפכו אותה להיות, ואנחנו כאן כדי להנגיש לכם את מיטב הספקים העוסקים בהובלה ובמניפת השירותים המשלימים.

 

מסיימים הובלת דירה, ואתם עוד רגע בדירה החדשה שלכם

אם כבר עברתם דירה או ביצעתם מעבר של משרד, אתם לבטח יודעים כי מדובר על תהליך ארוך שלא מסתכם בחתימת חוזה וביום המעבר, אלא מדובר על עבודה רבה המצריכה מכם הרכבת לוח זמנים מפורט, חתימה על ימי חופש במקום העבודה על מנת להתפנות אל המעבר, ולחלק משימות שונות לבני הבית על מנת להפוך את נטל המעבר לקל יותר. הפעם, יש לכם אפשרות להנות מהמעבר שלכם, ולא לחכות שהוא יגמר.

העברת דירות המתבצעת על ידי מובילים איכותיים, מעניקה לכם לא פחות מחוויה. באתר “מובילים בהובלות” תוכלו למצוא מובילים איכותיים בלבד, שתודעת השירות שלהם היא מהגבוהות ביותר, והמחירים שהם מציעים הינם נוחים ונמוכים בהשוואה למחירי השוק.

 

מחירון הובלת הדירות

הובלת דירה 2 חדרים – 900-1400 ש”ח
הובלת דירה 3 חדרים – 1500-2300 ש”ח
הובלת דירה 4 חדרים – 1600-2400 ש”ח
הובלת דירה 5 חדרים – 2000-3000 ש” ח
הובלת דירת סטודנט – 800-1400 ₪
הובלת דירת חדר – 800 – 1400 ₪

המחירים הינם מחירים משתנים בהתאם למרחק מנקודת המוצא לנקודת היעד, שעת ההובלה, הימצאות מעלית או חדר מדרגות, האם נעשה שימוש במנוף לטובת ההובלה וכובד התכולה הכולל. באתר “מובילים בהובלות” מתחייבים למחירים זולים לצד מובילים מומלצים שיהפכו את ההובלה שלכם לנוחה כלכלית ולכזו שתחסוך לכם זמן רב ונטל מיותר.

 

למה דווקא לבחור ב”מובילים בהובלות”?

בעת שעליכם לחפש אחר המוביל האידיאלי עבורכם, נדרש מכם לא מעט: ללקט המלצות, להשוות מחירים, לתאם זמנים, להתמקח ובעיקר להיות מותשים בעקבות החיפוש שלפעמים פשוט לא נגמר. אנחנו רוצים להציע לכם חוויה שונה, המתבססת כולה על הפיכת החיים שלכם לקלים, והפיכת מעבר הדירה שלכם ללא פחות מחלומי. כל שנדרש מכם הוא לשקף לנו את סוג ההובלה שלכם, ואנחנו נסדר כבר את כל השאר. לא בכדי בחרנו ברשימת מובילים מומלצים, וזאת על מנת להבטיח כי כל מי שידרוש בשירות, יקבל אותו על הצד הטוב ביותר.