המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת תנור

הובלת תנור מכל סוג מזמינים רק דרך מובילים בהובלות!

הובלה של תנור לא דומה להובלת מכשירי חשמל אחרים. וזה נכון עוד יותר כשמדובר בתנורים עם חיבורים לגז. במקרים כאלה, יש לתאם את הובלת התנור עם מובילים המתמחים גם בניתוק וחיבור מכשירים מצנרת הגז. גם ניתוק וגם חיבור לא תקין למערכת הגז עלול לגרום לדליפת גז וזו עלולה להסתיים בהרעלת גז של בני הבית או חמור מכך, בהצתת דליקה. משום כך, הובלת תנור עם חיבור לגז חייבת להתבצע על ידי בעלי מקצוע המתמחים בעבודות של הובלת תנור גז.

המובילים שלנו בעלי ותק רב וניסיון בהובלת מכשירי חשמל מסוגים שונים ובתוך כך מחזיקים גם בהתמחות בניתוק וחיבור תנורים לצנרת הגז.

 

הובלות תנור מהיום להיום
הובלה של תנורים מחיר הזול בישראל החל מ-180 ש"ח
שירות 24 שעות ביממה
הובלות מבית פרטי ומדירות בבניין – כולל הזמנת מנוף
שירותי הובלה במהירות ובזול במרחק שיחת טלפון

להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו לטלפון:
053-7934097

הובלת תנור 24 שעות

מה חשוב לדעת על הובלת תנור אפיה?

כאמור, הובלה של תנור אפיה לא דומה להובלות של מכשירי חשמל אחרים וחשוב שהיא תתבצע על ידי מובילים מקצועיים ובעלי ניסיון בהובלת תנורים. אנו עובדים עם המובילים המומלצים ביותר בענף, שזו להמלצות חמות מלקוחות בכל הארץ, שהעידו על ביצוע מגוון עבודות הובלת תנור אפיה, משולב כיריים וגם הובלה של תנור אפיה בנוי. אנו עובדים עם מגוון סוגים של תנורים:

√ תנור אפיה משולב כיריים גז – מנתקים ומחברים את הכיריים גם מצנרת גז מובנית וגם מבלוני גז, כפי שנהוג גם בעבודות הובלת תנור גז. לפני ההובלה רצוי לארוז את כל החלקים הנשלפים בנפרד: כיסויי כיריים/ תבניות/ מדפי גריל פנימיים ועוד.

√ תנור אפיה משולב כיריים חשמל – אנו מתמחים גם בהובלה של כיריים חשמליים מסוג אינדוקציה. לפני הובלת תנור עם כיריים חשמליות חשוב לצפות את הכיריים החשמליות/ אינדוקציה בניילון נצמד מיוחד להגנה מפני שריטות ו/או אבק.

√ תנור אפיה בנוי – הצוות המקצועי שלנו מתמחה גם בפירוק והתקנה של תנורי אפיה בילט אין (Built In) של מגוון החברות, בהן: בוש, סימנס, דלונגי, סאוטר ומתגים נוספים.

 

הובלת תנור פיצה – לא רק מפיצריות

פעם בשביל ליהנות מפיצה חמה, טרייה וקצת פריכה בקצוות היינו צריכים להגיע לפיצרייה, או לכל הפחות להזמין משלוח פיצה הביתה. ואילו היום, כשבישול ואפיה הפכו לתחביב נפוץ בכל בית, גם הובלה של תנור פיצה הפכה למשימה נפוצה יותר בעולם ההובלות. כמובן שיש הבדל משמעותי בין הובלת תנור פיצה ביתי, כזה המיועד לאפיה של פיצה אחת או שתיים, לבין תנור פיצה גדול המשמש פיצריות והוא גדול הרבה יותר ובחלק מהמקרים אף מצריך הובלה עם מנוף.

יש מגוון סוגים של תנורי פיצה ביתיים שאנו מתמחים בהובלתם:

√ תנור פיצה קומה אחת ( תוצרת איטלקית).

√ טבון קראמי לאפיית פיצה מקצועית.

√ תנור לאפיית פיצה – מותאם לשימוש בגריל גז.

√ תנורון להכנת פיצה – קפיצי/ לחיץ.

√ תנור פיצה שתי קומות ( תוצרת אירופה).

בנוסף, אנו מתמחים בהובלת תנורי פיצה מקצועיים בגדלים משתנים, שמקובל למצוא בפיצריות, מאפיות, מרכולים ועוד.

 

הובלת תנור תעשייתי עושים רק עם המובילים בהובלות

בהרבה מקרים, אנו נתקלים בבקשות של בתי עסק שונים, כמו מסעדות, מרכולים, מאפיות וכיו"ב לבצע הובלת תנורי אפייה תעשייתיים. אם מדובר ברכישת תנור חדש לעסק ואם בהובלה של התנור לתיקון או תחזוקה שוטפת, המובלים שלנו מחזיקים בניסיון רב שנים בעבודה עם תנורים תעשייתיים, ובכלל זה גם תנור תעשייתי לשרפת חמר. בין התנורים שאנו מובילים ניתן למצוא מגוון רחב של סוגים ומותגים כשכל הובלה של תנור תעשייתי מסוג כלשהו, מצריכה שיטת טיפול נפרדת:

√ כך למשל, הובלת תנור תעשייתי לקונדיטוריה, מצריכה זהירות יתרה ורגישות בטיפול במד הטמפרטורה.

√ בעת הובלה של תנור חימום תעשייתי למעבדה – יש לשים לב במיוחד לשמירה על המדדים השונים במידה וההובלה מתבצעת תוך כדי שהתנור דולק.

√ תנור תעשייתי לטמפרטורה גבוהה עד 3000 מעלות – לרוב מדובר בתנור כבד במיוחד המצריך הובלה באמצעות מנוף וציוד מכני ייעודי.

 

איך להכין את התנור להובלה?

לפני שמתחילים בתהליך ההובלה עצמו, צריך קודם כל להכין את התנור כדי לוודא שההובלה תתבצע בצורה חלקה.

ניקיון: עדיף שתנקו היטב את התנור שלכם כך שלא יהיה שומני, ובכלל זו הזדמנות מצוינת לעשות זאת לפני שהוא מגיע לבית חדש.

אבטחת חלקים: אם יש חלקים שיכולים לצאת, כמו למשל חלקי הכיריים שעל התנור, עדיף להעביר אותם בנפרד כדי שלא ייפלו ויספגו נזקים בעת ההובלה.

ניתוק מגז: את הפעולה הזו כדאי שתשאירו לאיש מקצוע, מכיוון שבמידה ולא תסגרו את ברז הגז כמו שצריך, תגרמו לדליפת גז, ואם תפגעו בצינור של התנור בצורה כלשהי תוכל להיות גם דליפת גז במקום שבו הוא יוצב מחדש.

 

איך מובילים תנור כמו שצריך?

התנור הוא מכשיר חשמלי כבד מאוד שמצריך הרמה של 2 אנשים לפחות, לכן מומלץ שלא תנסו לעשות זאת לבד, ובכלל עדיף להשאיר את המטלה הזו לסבלים מנוסים כדי שהתנור לא יפול בטעות או יספוג נזקים, כמו למשל הרס של הרגליות שלו. אנחנו מובילים תנור בעזרת דולי – עגלה שאפשר לאבטח אליה את המכשיר החשמלי וכך להוביל אותו בקלות, ביעילות ובבטחה לטנדר או למשאית. לפני כל זה אנחנו גם דואגים לעטוף את התנור בניילון נצמד כדי למנוע שריטות או פגיעות פיזיות, וגם כדי שלא לאפשר לדלת שלו להיפתח בזמן ההובלה.

 

מה עושים עם התנור אחרי ההובלה?

ברגע שהתנור נמצא במקומו המיועד, צריך לוודא שהוא מחובר לגז ועובד כמו שצריך, וכך עושים את זה:

בדיקת התנור: קודם כל ולפני הכול כדאי לבדוק את התנור ולוודא שלא ספג נזקים. במיוחד כדאי לוודא שהוא מפולס ושהרגליות שלו שלמות לחלוטין.

התקנת חלקים משוחררים: אפשר כבר להתקין על התנור את החלקים המשוחררים שהובלנו בנפרד.

חיבור לגז: את החיבור צריך להשאיר לאיש מקצוע על מנת לוודא שיתבצע כמו שצריך, בלי שתישקף לכם שום סכנה. בזמן שמחברים צריך גם לוודא שהצינור תקין ושלם.

הפעלה: מפעילים את התנור ובודקים שהוא עובד כמו שצריך.

 

אתגרים ופתרונות בעת הובלת תנורים

יש לנו ניסיון רב בהובלת מכשירי חשמל מכל הסוגים, כולל תנורים בכל הגדלים, ואנחנו כבר יכולים להכין אתכם לקראת כמה בעיות שאנחנו כבר יודעים שנוכל להיתקל בהן, אך אל תדאגו – יש לנו גם פתרונות!

הובלה דרך מעברים צרים: בין אם זה מסדרון, דלת, מעלית או חדר מדרגות צרים, כמעט תמיד אפשר להעביר בהם את התנור בקלות רבה יותר אם מפרקים את הדלת שלו ומובילים אותה בנפרד. בנוסף, תמיד ישנה את האפשרות של הובלת תנור בעזרת מנוף.

הובלת תנור מקצועי: יש תנורים מקצועיים ויקרים שמצריכים מאיתנו להיות איתם עדינים מאוד, מאחר שכל פגיעה קטנה בהם יכולה להרוס לחלוטין את אחד המנגנונים שלהם. לכן אנחנו מתייחסים לכל תנור באותה צורה, בין אם הוא ישן או חדש, תנור של בית או תנור של עסק, ושומרים עליו מכל אפשרות לפגיעה על ידי הובלה בעזרת דולי או מנוף.

 

מחפשים הובלת תנור במחיר משתלם?

הגעתם למקום הנכון! אנו מספקים שירותי הובלת תנור ביתי במחירים משתלמים במיוחד. מתעניינים בהובלה של תנורים ורוצים לשמוע עוד? התקשרו אלינו, או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית. אנחנו יודעים, שכשאתם חושבים על חברה שמתמחה בעבודות הובלת תנור מחיר העבודה הוא שיקול משמעותי, ולכן אנחנו מציעים מגוון עבודות הובלה של תנורים מסוגים שונים במחירים תחרותיים ומשתלמים במיוחד!

 

אתם שואלים על ההובלה של תנורים – אנחנו עונים!

icon

בהחלט. ביטוח התכולה מכסה את כל סוגי הנזקים למכשיר זה, כך שתוכלו לבצע את ההובלה בראש שקט לגמרי.

icon

ההחלטה תלויה ברצון של כל לקוח, בהתאם לשביעות הרצון שלו מהשירות ולמידת המאמץ של המוביל.

icon

חשוב מאוד לא להפעיל את התנור לפני ההובלה על מנת שהוא לא יהיה חם ואי אפשר יהיה לספק את השירות.

icon

המובילים המיומנים שלנו מפרקים תנורים תוך דקות בודדות, וגם מרכיבים במהירות דומה. בהתאם, אלא אם כן יש פקקים חריגים, השירות יושלם תוך פחות משעה.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן