המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת ספה

הובלת ספה בכל הארץ בשירות 24 שעות ביממה

ספה היא פריט בסיסי ביותר. בדירות רחבות ידיים תמצאו מן הסתם כמה וכמה ספות, כולל כאלה גדולות יחסית, בדירות סטודנטים ישנן ספות צנועות יותר וגם בדירות החדר לרוב תהיה ספה, ואולי אפילו כזו שנפתחת לכדי מיטה, כך שבכל מקרה ישנו ביקוש נרחב לשירות של הובלת ספות.

ספה אמנם נתפשת כפריט עמיד מאוד, ולכאורה ההובלה שלה היא פעולה קלה, אבל לפעמים נדרשת גם הובלת ספה עם מנוף. גם במקרים היותר פשוטים, כמו למשל הובלת ספה דו מושבית, כדאי לוודא מראש שמצאתם אנשי מקצוע מנוסים – כדי שלא תגיעו למצב שבו תוך כדי העברה פתאום מתגלה שאי אפשר להכניס את הספה אל חדר המדרגות הצר, או שצצה בעיה אחרת, ולכן אין לכם ברירה אלא להשאיר את הספה בחצר האחורית של הבניין. אמנם ספה היא תוספת חביבה לכל גינה, אבל לא כשמדובר על רהיט איכותי שיכול לשמש אתכם שנים רבות.

 

הובלות ספה מהיום להיום
הובלה של ספה מחיר זול לכל כיס מ-180 ש"ח
שירות 24 שעות ביממה
אפשרות להזמנת מנוף במידת הצורך
שירותי הובלה במהירות ובזול במרחק שיחת טלפון

להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו לטלפון:
053-7934097

 

הובלת ספות

הובלת ספות לפי סוגים

על-מנת שכל הובלת ספה, עם מנוף או בלעדיו, תסתיים בהצלחה חשוב לבחור אנשי מקצוע מיומנים. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את הדגשים העיקריים במסגרת הובלת רהיטים, הנה חלק מהסוגים הנפוצים ביותר של הספות:

סוג הספה דגשים חשובים להובלת הספה
הובלת ספה נפתחת למיטה יש לקשור את כל החלקים, משני הצדדים. אם הספה לא גדולה במיוחד, קרוב לוודאי שלא יהיה צורך במנוף – אלא אם כן חדר המדרגות צר מאוד. דגש נוסף הוא לשמור היטב על מנגנון הפתיחה תוך כדי ההובלה
הובלת ספה למשרד בדרך כלל העברה ישירות מהחנות שבה נקנתה ספת האירוח אל המשרד. הסוג הזה של הספות קטן יחסית, אבל חשוב לבדוק שיש גישה אל המיקום הספציפי במשרד
הובלת ספת ריש ספות ריש נחלקות לשני סוגים – אלה שמתקפלות או מתפרקות, ואלה שלא. אם ברשותכם ספת ריש מהסוג השני, והיא גדולה, קרוב לוודאי שיהיה צורך במנוף
הובלת שזלונג סוג ספות שהפך פופולרי מאוד בשנים האחרונות. בדרך כלל החלק הארוך יותר ניתן לפירוק, ולכן לא יהיה צורךבמנוף
הובלת ספות נוער נפתחות עוד סוג נפוץ מאוד של ספות שאפשר להעביר גם בלי מנוף. חשוב להקפיד לקשור היטב את החלק שנפתח ואת ארגז המצעים
הובלת ספת גינה (קונכייה) הדגש העיקרי הוא להגן על הכרית שהיא חלק בלתי נפרד מהספה דמוית הקונכייה
הובלת ספה חשמלית המנגנון החשמלי הופך את הספה לכבדה, ובנוסף אי אפשר לפרק אותה לחלקים. בהתאם יידרש מנוף, אלא אם כן מדובר בחדר מדרגות רחב ידיים או שישנה מעלית מרווחת
הובלת ספה תלת מושבית ספות כבדות שבמקרים רבים מחייבות שימוש במנוף

 

הובלת ספה בזול

 

איך למצוא הובלת ספות בזול – בלי להתפשר על האיכות?

 

כאמור הובלה של ספה בודדת נתפשת כפעולה פשוטה יחסית ולכן במקרים רבים כשאנחנו מחפשים הובלת ספה מחיר השירות הוא הפרמטר היחיד ואנחנו לא בוחנים גם את התמורה לכסף שלנו. הסיכון העיקרי בעבודה עם אנשי מקצוע לא מנוסים מספיק רק בגלל שהבטיחו הובלת ספה בזול הוא כאמור לגלות באמצע ההובלה שאי אפשר להשלים אותה, ועוד גורם לעוגמת נפש של ממש הוא נזק לספה – ובמיוחד אם זוהי ספה חדשה שרק עכשיו נרכשה.

כאן באתר תוכלו למצוא מובילים מומלצים ואמינים ורציניים ולקבל שלל הצעות מחיר. בכל מקרה, עוד לפני שאתם שואלים כמה עולה להוביל ספה, כדאי לפרט באוזני איש המקצוע את ממדי הספה וכל פרט חשוב אחר אודותיה – כדי שלא יהיו הפתעות בהמשך הדרך. לאחר שקיבלתם הצעת מחיר רלוונטית בהתאם לאופי ההובלה, תוכלו להשוות אותה להצעות אחרות שקיבלתם ולבחור באופן מושכל ביניהן.

 

כאן תשלמו על הובלת ספה מחיר זול במיוחד!

אנחנו מציעים לכם מחירים שוברי שוק להובלת כל פריט בודד או אפילו דירה שלמה, כשהובלה לספה לא יוצאת דופן בשום צורה. את כל סוגי הספות אנחנו מובילים במחיר זול ומשתלם שנע בין 180-600 ₪, בהתאם ל:

  • גודל הספה – ככל שהספה יותר גדולה, כך ישנה סבירות גבוהה יותר שצריך יהיה לפרק אותה או לפנות מהדירה עם מנוף.
  • האם יש או אין מעלית – הובלה בחדר המדרגות עלולה לייקר את עלות השירות.
  • מרחק ההובלה – הובלה מעיר לעיר תעלה יותר מאשר הובלה בתוך העיר.

אחרי שנשכלל את כל הפרטים האלה נדע להגיד לכם כמה עולה הובלה של ספה בדיוק לפי המקרה הספציפי שלכם, ואתם תוכלו לשקול האם להזמין את שירותינו או לא. הצעת המחיר שתקבלו היא ללא התחייבות, ככה שאין לכם מה להפסיד.

 

מתי הובלה של ספה בחדר מדרגות יוצאת יקרה יותר?

לפעמים אין צורך לשלם תוספת להובלה בחדר מדרגות, וזה לא משנה באיזה פריט מדובר. עם זאת, לפעמים המובילים יודיעו לכם שאכן עליכם לשלם תוספת להובלה בחדר המדרגות, שנעה לרוב בין 15-20% מעלות ההובלה הבסיסית. גם לשירותי הובלות ספה יכולה להתלוות תוספת שכזו, אך זה תלוי בקומה שבה אתם גרים או שאליה צריך להעביר את הספה.

אם אתם גרים בקומה ראשונה או שנייה, אתם לא תצטרכו לשלם יותר על הובלה בחדר המדרגות. אם אתם גרים בקומה שלישית ומעלה תידרשו לשלם תוספת, אולם יתכן שיהיה ניתן לפרק את הספה ולהכניס אותה כך למעלית. נוכל לתת לכם הצעת מחיר לשני המקרים ואתם תבחרו את מה שנוח לכם – כולל גם האפשרות להוצאת הספה עם מנוף. נציין עם זאת שהובלה עם מנוף תצא לכם הכי יקרה, כשתתלווה לה תוספת של 200-300 שקלים, שמהווים את התשלום למפעיל המנוף.

 

הובלת ספה קטנה – איך לעשות את זה לבד?

אנחנו לא מעודדים אנשים לבצע הובלות של רהיטים שכאלה באופן עצמאי, לא מכיוון שאנחנו חוששים לאבד את הפרנסה שלנו, אלא פשוט כי חבל על הספה שלכם אם תעשו זאת בצורה רשלנית. אם יש לכם רכב פרטי, אל תנסו לקשור את הספה על גג הרכב, ובצעו את ההובלה בעצמכם אך ורק אם יש לכם רכב מתאים – משאית, רכב מסחרי או טנדר. את הספה תוכלו להוריד יחד עם חבר בחדר המדרגות, אולם רק לאחר שתעטפו אותה עם ניילון נצמד או ניילון בועות כדי למנוע קרעים בריפוד.

הובלה לספת יחיד מחייבת אתכם לאבטח את הספה ברכב ההובלה, ואת זה תעשו עם ראצ'טים. את הספה עליכם להניח בתוך הרכב על שמיכה כדי שלא ייגרם נזק לרגליות. אם אין לכם רכב שמתאים להובלה, הרימו אלינו טלפון ואנחנו נוכל להיות בדרך אליכם עוד היום כדי להוביל את הספה ליעד שלה.

 

מה חשוב לוודא כשמבצעים הובלת ספה עם מנוף?

כשמחפשים מוביל להעברת הספה ויש צורך במנוף, השירות יהיה כמובן מעט יקר יותר, אבל גם כך הוא מוצע לכם דרך אתר מובילים בהובלות במחיר סביר.

בכל מקרה שבו אתם מבצעים הובלת ספה פינתית כבדה או ספה גדולה במיוחד אחרת עם מנוף הובלות חשוב לוודא שהמובילים הספציפיים שקבעתם איתם כבר צברו ניסיון בעבודה עם מנוף. אמנם העברת פריטים כאלה ואחרים דרך החלון ולא דרך חדר המדרגות או המעלית היא פשוטה ומהירה יותר, אבל גם כך מחייבת מיומנות של ממש כדי לא לגרום נזק לחלון, לפריטים שכבר נמצאים אצלכם בבית או לחצר הבית המשותף.

 

אתם שואלים על ההובלה של ספות – אנחנו עונים!

icon

בגלל הרגישות הרבה של העור, חשוב מאוד לעטוף היטב את הספה – כך שלריפוד לא ייגרם שום נזק.

icon

אנחנו מודעים לסדר היום העמוס מאוד של רוב בני האדם במציאות הנוכחית, ולכן מאריכים את שעות העבודה שלנו – כולל לשעות מאוחרות.

icon

יש לנו ביטוח על התכולה שמכסה את כל סוגי הנזק בכל תרחיש רלוונטי – ולכן תקבלו פיצוי מלא.

icon

אם אתם יודעים מראש שיש לכם צורך בשירות, מומלץ לשריין מיד את המועד המתאים לכם. יחד עם זאת אנחנו ערוכים לבצע גם הובלות של ספות מהיום למחר ואפילו מהיום להיום.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן