המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת הליכון

הובלת הליכון – עם מקצוענים אמיתיים!

הליכון, וגם מכשירי כושר אחרים, הם מוצרים פופולריים מאוד בימינו, בזכות המודעות ההולכת וגדלה לחשיבות השמירה על הגוף. בהתאם יש גם מקרים רבים שבהם נוצר צורך להעביר את המכשיר ממקום אחד למקום אחר – כמו כל הובלה, גם הובלת הליכון או כל מכשיר כושר שהוא כדאי לבצע אך ורק עם מקצוענים אמיתיים.

שירות הובלת הליכון במחיר שובר שוק!
הובלה כולל פירוק והרכבה החל מ-180 ש”ח 
מובילים את מכשירי כושר לכל מקום בארץ – שירות בפריסה כלל ארצית
אפשרות להזמין הובלת מנוף במידת הצורך
ניתן להזמין הובלה דחופה מהיום להיום!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934097

הובלת הליכון בזול

למה לא כדאי להוביל הליכון בכוחות עצמכם?

באופן טבעי על מנת להשלים בהצלחה הובלת הליכון כושר פיזי הוא המרכיב העיקרי ההכרחי. אבל גם למי שמאמין שהוא יכול להעביר מכשיר כבד – הליכון, אופני כושר וכו' – אל כלי רכב ואז מכלי הרכב אל המקום שמיועד למכשיר, מומלץ בחום לא לנסות לעשות זאת.

הסיבה הראשונה היא שהובלה לא מיומנת, גם אם מדובר "רק" בפריט אחד, עלולה לגרום לפגיעה חמורה בגב, ולפעמים לנזק שמשפיע על איכות החיים במשך חודשים ארוכים. בהקשר זה כדאי לזכור שמכשירי הכושר, כולל אלה מהדגמים הפשוטים יחסית, הם מוצרים כבדי משקל ונדרשים מיומנות וניסיון כדי לדעת איך סוחבים אותם נכון.

הסיבה השנייה היא שעלול להיגרם נזק למכשיר עצמו. הליכונים כוללים מערכות אלקטרוניות מורכבות ורגישות, וכן מנגנונים מכניים שעלולים להתקלקל אם תוך כדי המעבר הם ייחבטו בקירות או משקופים, או אפילו "רק" יטולטלו באופן לא אחראי – כך שהניסיון לחסוך את דמי ההובלה עלול לעלות לכם ביוקר. ההובלות דרכנו ניתנות לכם במחיר זול, משתלם ונוח לכל כיס, כך שאין צורך לסכן את הבריאות אפילו אם יש לכם תקציב דל.

בנוסף, גם הרכב שבו תכננתם לשנע את ההליכון, אלא אם כן הוא רכב שמיועד לביצוע הובלות, עלול להינזק, כך שאין ספק שהדרך הטובה ביותר להעביר מכשירי כושר היא עם מובילים מקצועיים.

 

האם שירות הובלת הליכון כולל פירוק והרכבה?

על-מנת להעביר מכשירי כושר בבטחה מומלץ לפרק אותם לפני שמעמיסים אותם על רכב ההובלות, וכמובן גם להרכיב אותם בחזרה לאחר שהם מוצבים במקום החדש שבו הם אמורים להיות.

מלאכת הפירוק, ועוד יותר מכך ההרכבה, חייבת להתבצע באחריות ובזהירות, כדי שבסוף היום ההליכון יהיה בדיוק באותו מצב שבו הוא היה לפני המעבר, ותוכלו להמשיך להפיק ממנו תועלת. לאנשי מקצוע מנוסים בתחום ההובלות יש ניסיון רב, והם מכירים היטב את כל סוגי ההליכונים ומכשירי הכושר, ולכן ההמלצה היא לבקש שירות משולב – הובלה והרכבת הליכון כושר – גם אם הוא מעט יקר יותר.

 

באילו מקרים נדרש מנוף?

הובלת הליכון עם מנוף תתבצע כשמדובר במכשיר כבד במיוחד, או כשהנגישות בנקודת המוצא או ביעד בעייתית – למשל חדר מדרגות צר או כל קושי אחר שמונע את העברת המכשיר באמצעות סבלים. ל"מובילים בהובלות" יש ניסיון נרחב מאוד בתחום הספציפי של העברת הליכונים ומכשירי כושר, ובהתאם אנחנו בוחנים מראש את המצב ויודעים להגיד לכם אם יהיה צורך לקבוע הובלה עם מנוף או שאפשר להשלים את ההובלה גם בלעדיו.

 

כמה עולה להוביל הליכון?

המחיר של הובלת הליכונים ומכשירי כושר הוא במרבית המקרים בטווח שבין 180 ש"ח לבין 450 ש"ח. אם נדרש מנוף, העלות תהיה מעט גבוהה יותר. באופן עקרוני הפרמטרים שלפיהם נקבעת העלות הם מידות הפריט, המשקל שלו, המרחק בין המיקום הנוכחי של ההליכון לבין המקום שאליו תרצו להעביר אותו, האם ניתן להשלים את ההעמסה והפריקה בזמן קצר (למשל, כשיש מעלית נוחה בשתי הנקודות), וגם לעונת השנה וליום בחודש יש השפעה על המחיר – חברות הובלות איכותיות ולכן גם מבוקשות מקבלות הזמנות רבות בימים הראשונים והאחרונים של כל חודש, ולכן כדאי לתזמן את הובלת מכשיר הכושר לימים אחרים וכך ליהנות מהשירות הטוב ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן