המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת מחסן

הובלת מחסן מקצועית ללקוחות פרטיים ועסקיים

מעבר דירה או העברת העסק ממקום אחד למקום אחר דורשים לעיתים מזומנות גם הובלת מחסן. כשמדובר בעסק, הובלת המחסן היא למעשה הובלה של הלב של העסק. ללא המחסן העסק לא יוכל להתחיל לפעול כהלכה במקום החדש. המובילים המקצועיים של מובילים בהובלות מתמחים בהובלת מחסנים בשלמותם. זאת בצורה יעילה, מהירה ומסודרת. מהו בעצם המחסן ולמה הוא כל כך חשוב? מהם השלבים בהובלת המחסן? מה ההבדל בין מחסנים ביתיים למחסנים של עסקים פעילים? היכן אפשר למצוא מובילים איכותיים לביצוע המלאכה?

 

הובלת מחסנים בכל גודל במחיר נוח לכל כיס!
אפשרות להזמין הובלה כולל פירוק והרכבה
הובלות לעסקים ולקוחות פרטיים
מספקים ביטוח על כל ההובלות
שירותי בפריסה כלל ארצית

לייעוץ והצעת מחיר חייגו לטלפון:
053-7934-097

הובלת מחסן בכל גודל

 

למה המחסן בעסק כל כך חשוב?

המחסן בעסק הוא, בחלק ניכר מהמקרים, הלב הפועם של העסק. במחסן מרוכזים כלל הסחורות, חומרי הגלם והאמצעים השונים המאפשרים לעסק לפעול כנדרש. ככל שהיקפי הפעילות העסקית גדולים יותר, כך ערך הסחורה במחסן גבוה בהתאמה. לפיכך פירוק הובלה והרכבה של מחסן דורשים תשומת לב רבה מצד אחד ומקצועיות של מובילים ברמה הגבוהה ביותר מצד שני. ככל שהפירוק וההרכבה של המחסן יתבצעו בצורה מקצועית יותר, כך תפחת הפגיעה בסחורות, חומרי הגלם והאמצעים השונים הנמצאים בו. בעלי מקצוע המתמחים בתחום הובלת מחסנים אמונים גם על מלאכת הפירוק וההרכבה של המחסן, לפי דרישת הלקוח.

 

הובלת מחסן והשלבים המרכיבים אותה

הובלת המחסן מתחלקת לשלושה שלבים:

1. בשלב ראשון מפורק המחסן במקום הישן, והתכולה שלו מסודרת בצורה ברורה. כך מתאפשרת לבעלי העסק והעובדים הזקוקים למחסן נגישות מלאה לתכולה בכל רגע נתון. התכולה מסודרת כך שההעמסה שלה תהיה קלה ומהירה. פירוק מחסן כתר חייב להתבצע בצורה מקצועית, אחרת אפשר בקלות לאבד את הידיים והרגליים.

2. בשלב השני מתבצעת העמסת התכולה על גבי המשאית והעברה שלה למקום החדש. האחראים על ההעמסה צריכים לוודא שבכל שלב נתון לא ילך שום חלק מהסחורה לאיבוד.

3. השלב האחרון של הובלות מחסנים הוא פריקת המחסן. כאן שוב יופקד מנהל המחסן או אחראי מטעמו על בדיקת הפריקה ווידוא שכל התכולה הגיעה בשלמותה למקום החדש.

 

מה ההבדל בין המחסן הביתי למחסן של עסק פעיל?

ההבדל המשמעותי ביותר בין מחסן ביתי מצד אחד, לבין מחסן של עסק פעיל מצד שני, טמון בעובדה שעבור העסק מדובר בעורק החיים שלו. אם עבור הדיירים בבית פרטי או אחר, המחסן הביתי הוא המקום שאליו מכניסים פריטים שאין בהם שימוש קבוע ובכלל, הרי שלמחסן של העסק נכנסים אך ורק פריטים שייעשה בהם שימוש. החזקה של מלאי מת היא בבחינת הפסד לעסק, וכל בעל עסק שואף להקטין מלאי כזה ככל שניתן. השאיפה של כל עסק היא גם להקטין את מרווח הזמן שבין קליטת הסחורה במחסן לבין היציאה שלה לפס היצור או למכירה. בגלל העובדה שמדובר בחלק מרכזי בעסק, בחירת המוביל הנכון עשויה להיות ההבדל בין מעבר חלק לבין בעיות שיתעוררו בעסק.

 

מובילים איכותיים וביצוע הובלה של מחסנים

בחירת מוביל ללא בדיקה מוקדמת של הצעת מחיר להובלה ובלי לוודא אם המובילים גם מבצעים פירוק והרכבה של המחסן, עלולה להתגלות כטעות. למעשה, הדבר הנכון לעשות הוא לבחור מוביל למחסן ולשאר הפריטים בעסק, בצורה מסודרת ולאחר בדיקה יסודית. המוביל צריך להתמחות בתחום. בשלב הראשון המוביל חייב לראות במו עיניו את התכולה ולהעריך בצורה טובה את המחיר. בשלב הזה ייקבע מועד לביצוע ההובלה. יש מובילים שמסייעים לבעל העסק באריזת התכולה של המחסן בצורה מקצועית. אם יש לכם עניין לבצע הובלת מחסן איכותית, יעילה ובזמן הקצר ביותר, זה בהחלט המקום המתאים ביותר לצרכים שלכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמובילים המקצועיים של מובילים בהובלות יחזרו אליכם בהקדם להמשך התהליך.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן