המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלות בלוד

הובלות בלוד – מחיר משתלם, שירות מושלם!

כשמחפשים מוביל מומלץ בלוד אפשר להגיע לחברות רבות ולשמוע שלל הבטחות – אבל רק עם מובילים בהובלות אתם יכולים לדעת בוודאות שכל מה שמבטיחים לכם גם יתקיים. במיוחד תוכלו לזכות בשירות מקצועי עבור כל סוגי ההובלות, במחיר המשתלם ביותר בארץ ועוד שני מרכיבים חשובים הם אמינות ללא פשרות וזמינות גבוהה מאוד.

שירותי הובלות בלוד במחיר מבצע זול מהיום להיום!
הזמנת מובילים מומלצים בלוד החל מ-200 ש"ח (להובלה קטנה)
הובלת רהיטים וציוד בלוד – אפשרות הובלה ישירות מהחנות
מובילים את התכולה שלכם מלוד לכל מקום בארץ
הובלת דירות, בתי עסק, חנויות ומשרדים – זמינות 24 שעות ביממה
מעבר דירה בלוד בעלות הכי זולה בישראל – בהתחייבות!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934097

הובלות בלוד בזול

כל האפשרויות של הובלות בלוד

√ הובלת דירות בלוד – במקרה זה עלות השירות נקבעת בעיקר לפי מספר החדרים. שיקולים נוספים הם המרחק בין המיקום הנוכחי שלכם למקום שאליו אתם עוברים (בהמשך העמוד תמצאו טבלה של מרחקים וזמנים עבור כל סוגי ההובלה לערים שונות בארץ) וגם המורכבות של הפריקה וההעמסה. כדי שנוכל לתת הצעת מחיר רצינית עבור הובלת דירה בלוד, אנחנו קודם כל בוחנים לעומק את כל הפרטים הרלוונטיים. טווח המחירים ברוב המקרים הוא החל מ-600 ש"ח עבור דירת חדר, החל מ-800 ש"ח עבור דירת 2 חדרים, החל מ-1,500 עבור דירת 3 חדרים והחל מ-2,000 ש"ח עבור דירת 4 חדרים.

√ הובלות עסקיות – הובלת מפעל, למשל לאזור התעשייה הצפוני של העיר שהוא אחד המובילים הארץ, בעיקר בזכות הסמיכות לנתב"ג והקרבה לכבישים מרכזיים, וגם הובלת משרדים בלוד, מתבצעת על-ידי המובילים בהובלות על בסיס ניסיון עשיר ותכנון מדויק – כדי שזמן ההשבתה של העסק יהיה מינימלי.

√ הובלות של פריטים בודדים בלוד – שירות מהיר שעוזר לכם לנצל הזדמנויות כמו למשל ספה יד שנייה במחיר משתלם, ולהשתמש בכל החפצים שלכם בכל מקום שבו אתם זקוקים להם.

√ אריזה – שירות שעוזר לכם לחסוך זמן לקראת כל מעבר, ובנוסף הזמנת שירותי אריזה מקצועיים ממזערת את הסיכון לנזקים לפריטים רגישים ושבירים.

√ אחסנה – באזור המרכז ישנן אפשרויות רבות לאחסון תכולות דירה ועסקים. דרכנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת מאוד לגבי הובלה ואחסנה בטוחה ואיכותית.

 

איך מתבצעות הובלות של רהיטים ומכשירי חשמל בלוד?

גם הובלות קטנות בלוד בזול חשוב לבצע באחריות מלאה.

מכשירי חשמל – ובפרט מקרר, תנור ומכונת כביסה – מועברים תמיד בעמידה. במקרה של הובלת מקרר בלוד חשוב במיוחד להקפיד על הכלל הזה כדי להגן על המנוע ועל-מנת שהגז במדחס לא יתנדף. כמו כן חשוב לעטוף היטב את המכשיר כדי שהדלתות של המקרר/תנור/מכונת כביסה לא ייפתחו תוך כדי הובלה. בדרך כלל השירות ניתן באמצעות טנדר שמאפשר להוזיל את העלויות, ואנחנו מקפידים לשמור על הפריט שמועבר יציב לגמרי כדי שהטלטלות בדרך לא יגרמו לו נזקים.

עוד סוג של הובלה קטנה בלוד שכדאי לבצע איתנו היא של מזרנים. יש לא מעט אנשים שמנסים להעביר מזרן בכוחות עצמם, ברכב פרטי, אבל הדרך זו עלולה לפגום במזרן ובמיוחד אם כדי להכניס אותו לאוטו אתם מקפלים אותו. כמו כן לא בטיחותי להעביר מזרנים ברכב שלא מיועד לכך, גם אם הוא מרווח יחסית, בגלל המגבלות על שדה הראייה.

הובלת רהיטים בלוד כוללת במידת הצורך גם פירוק והרכבה שלהם כדי שאפשר יהיה להעביר אותם בנוחות גם ללא מנוף. במיוחד מתבצעות פעולות אלה כשמדובר על שידה כבדה, ארון גדול מידות או ספה שמורכבת ממספר חלקים. אם יש חלקים מזכוכית – למשל בשולחן של פינת אוכל או כחלק משידה יוקרתית – הם יפורקו ויועברו בנפרד כדי לוודא שהם מוגנים באופן מושלם. גם את הפינות של הרהיטים השונים אנחנו עוטפים בקפידה כדי שהם לא ישתפשפו ולא יישחקו בזמן המעבר.

 

הובלות מלוד לכל הארץ

אחד הקריטריונים לקביעת המחיר של הובלות בלוד הוא כאמור המרחק בין נקודת המוצא ליעד. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות מהו המרחק לערים הגדולות בארץ וגם מהו זמן ההובלה המשוער.

לאן מובילים? מרחק זמן ההובלה בשעות העומס בכבישים זמן ההובלה כשהכבישים פנויים
מלוד לתל אביב 25-30 ק"מ 30-40 דקות 50 דקות עד שעה ועשרה
מלוד לרמת גן 25 ק"מ 25-30 דקות 35 דקות עד שעה
מלוד לגבעתיים 22 ק"מ 25-30 דקות 35 דקות עד שעה
מלוד לחולון 20 ק"מ 20-30 דקות 35-50 דקות
מלוד לראשון לציון 18 ק"מ 20-30 דקות 40-55 דקות
מלוד לרמלה 5 ק"מ 10-15 דקות 20-30 דקות
מלוד לבאר שבע 85 ק"מ שעה עד שעה ו-20 דקות שעה וחצי עד שעה ו-50 דקות
מלוד לפתח תקווה 20 ק"מ 25-35 דקות 40 דקות עד שעה
מלוד לראש העין 25 ק"מ 30-35 דקות 45 דקות עד שעה ו-10 דקות
מלוד להרצליה 35 ק"מ 35-45 דקות 50 דקות עד שעה ורבע
מלוד לכפר סבא 35 ק"מ 35-45 דקות 50 דקות עד שעה ורבע
מלוד לנתניה 55 ק"מ 50 דקות עד שעה ו-10 דקות שעה ורבע עד שעה וחצי
מלוד לחדרה 65 ק"מ 55 דקות עד שעה ורבע שעה ורבע עד שעה וחצי
מלוד לרעננה 40 ק"מ 40-50 דקות שעה עד שעה ועשרים דקות
מלוד לחיפה 115 ק"מ כשעה וחצי עד שעתיים
מלוד לאשדוד 40 ק"מ 40-50 דקות שעה עד שעה ו-20 דקות
מלוד לאשקלון 50 ק"מ 50 דקות עד שעה שעה עד שעה ו-20 דקות
מלוד ליבנה 27 ק"מ 25-35 דקות 40 דקות עד שעה

 

כשבוחרים נכון מובילים בלוד זמן ההעמסה והפריקה יהיה קצר במיוחד, בזכות הניסיון והידע, ועם תזמון נכון של שעת ההובלה גם החלק הזה יושלם במהירות כך שההתחלה החדשה שלכם לא תתעכב שלא לצורך.

 

שאלות נפוצות ותשובות שיעזרו לכם להבין איך להתכונן להובלה בלוד

שאלה: באילו מקרים יש צורך במנוף?

תשובה: הובלות מנוף בלוד מתבצעות במקרים שבהם יש פריטים כבדים מאוד או גדולים מאוד. גם בבניינים ישנים ללא מעלית ועם חדרי מדרגות צרים ייתכן שתיבחר האופציה של הובלה בעזרת מנוף כדי לייעל אותה ולחסוך זמן יקר.

 

שאלה: מה קורה אם המעלית בבניין מתקלקלת דווקא ביום ההובלה?

תשובה: אנחנו מודעים לכך שמעליות עלולות להתקלקל וערוכים לספק את השירות גם במצב שכזה. בהתאם להיקף התכולה נחליט אם להשתמש במנוף או פשוט להעביר את כל התכולה במדרגות, ובכל מקרה התוספת להצעת המחיר המקורית תהיה נמוכה.

 

שאלה: האם אפשר לקבל מכם קרטונים?

תשובה: כן – ובזכות המקצועיות שלנו נספק לכם את הכמות המדויקת שאתם זקוקים מכל אחד מסוגי הקרטונים (קטנים / בינוניים / גדולים / קרטוני תלייה) כך שגם בסעיף זה תוכלו לחסוך כסף.

 

שאלה: האם אפשר לבצע הובלות גם בשעות הערב ובסופי שבוע?

תשובה: כן – אנחנו במובילים בהובלות מודעים לכך שיש הרבה מאוד אנשים, למשל סטודנטים, שאינם פנויים לבצע מעבר דירה בשעות העבודה השגרתיות וערוכים לספק את השירות של מעבר דירה בלוד בכל מועד מתאים מבחינתכם.

 

שאלה: איך אפשר להיות בטוחים שלא ייגרם נזק לפסנתר רגיש במהלך ההובלה?

תשובה: אם מדובר על פסנתר במידות רגילות ולא כבד מאוד, הוא יועבר ע"י 2 או 3 סבלים שיחזיקו אותו מכל הצדדים ויוודאו שהוא לא נתקע בקירות או במשקופים. על מנת להעביר פסנתר כנף כבד ומאסיבי תתבצע בדרך כלל הובלה עם מנוף בלוד בכל מקרה יש לנו ניסיון רב מאוד עם פריטים מסוג זה, כך שאתם יכולים להיות רגועים לגמרי.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן