המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת ארון

הובלת ארון בכל גודל לכל מקום בארץ!

זהו, הדירה שלכם ארוזה ואתם ממתינים לבואה של חברת ההובלות. מעבר להעמסת הארגזים הארוזים שלכם, הרי שחברת ההובלות מגיעה כדי לסייע לכם עם הארונות בבית לרבות פירוקם, ולא רק עם הובלתם אל נקודת היעד.

 

הובלה והרכבה של ארון במחיר הזול בישראל!
הובלת ארון בגדים 2,3,4 ו 5 דלתות!
החל מ-200 ש"ח לכל סוגי הארונות
פירוק הובלה והרכבה של ארון הכל כלול במחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7934-097

הובלת ארון כולל הרכבה

פירוק והרכבת ארון כחלק מהשירות

חברות ההובלה שיאותרו עבורכם בקפדנות דרך "מובילים בהובלות", יעניקו לכם שירות כולל ומקיף הכולל גם את פירוק הארונות בדירתכם הנוכחית, וגם בהרכבתם בדירה החדשה. דומה הדבר גם בעת שמדובר על הארונית הקטנה במטבח, שתתחיל בפירוקה ותסתכם עם הובלת ארונית.

 

הובלת ארון בגדים – גם עם שירותי מנוף

ישנם ארונות, בעיקר אלו הישנים, שלא תמיד ניתן לפרק ולהרכיב אותם. אל חשש, במקרה שכזה יובל הארון שלכם באמצעות מנוף הובלות ויבטיח כי גם במקרה של מעבר דירה, הארונות שלכם באים אחריכם. גם בעת שברשותכם ארון בגדים מסוג ארון הזזה, ניתן לבצע הובלת ארון הזזה. חברות ההובלה יעשו הכל כדי להוציא אתכם מרוצים!

 

עוברים דירה? הובלה והרכבה של ארון עלינו!

נמצאים בעיצומו של מעבר לבית חדש? הבעיה הגדולה אשר נוטה להגיע עבור רבים מאיתנו היא נושא ההעברה של הציוד והרהיטים הגדולים והכבדים שברשותנו. רהיטים גדולים במיוחד כמו ארונות מהווים מכשול מסובך להעברה בין הדלתות והמדרגות בבית וכדי לעשות זאת בבטחה יהיה עליכם להשתמש בחברת הובלות מנוסה עם ציוד מתאים ומקצועי אשר יכולה לצלוח את המשימה בהצלחה, אצלנו במובילים בהובלות נשמח לעזור לכם עם שירות מקצועי בכל רחבי הארץ.

 

פירוק והרכבה של ארון מחיר הכי זול – אצלנו!

רוב הארונות הגדולים מ2 דלתות מחייבים את חברת ההובלות לבצע פירוק של הארון והרכבתו מחדש ביעד. הובלת ארון מפורק מאפשרת ליהנות משטח גדול בזכות העובדה שארון ריק תופס הרבה מקום. בנוסף, הובלה של ארון בצורה כזו מאפשרת לנו להיות רגועים במהלך הנסיעה ליעד החדש מכיוון שבורות בכביש, סיבובים חדים ועצירות פתאומיות לא יגרמו לשברים או נפילות.

הובלה והרכבת ארון בבית החדש לא אמורים לגזול יותר מדי זמן, אצלנו תוכל למצוא צוות מובילים מתאים אשר מחזיק בכל הציוד הנדרש והידע המקצועי המתאים למשימה.

בין אם מדובר בהובלת ארון 3 דלתות או אולי 5 דלתות, פירוק והרכבה למטרת המעבר מהווה את האפשרות המומלצת במקרה של ארונות גדולים, שימו לב לבדוק ולהתייעץ עם המומחים שלנו בנושא, ולהודיע את הצורך מראש כאשר אתם מעוניינים להזמין את השירות.

 

הובלת ארון זכוכית כולל הרכבה

לרוב הובלה של ארון אשר מורכב בחלקו או בשלמותו מזכוכית מהווה אתגר גדול יותר מאשר ארון מקביל העשוי מעץ. הסיבה לכך היא פשוטה, פיסות הזכוכית הגדולות שבירות מאוד במיוחד בזכות שטח הפנים שלהם, ועל חברת ההובלה להתייחס אליהם בצורה מיוחדת. שימו לב שישנו סימון מיוחד לארון הזכוכית אשר יזהיר את כל הסוחבים גם בעת ההרכבה שמדובר בחפץ שביר במיוחד.

 

הובלת ארונית עם פירוק והרכבה

לרוב אין צורך לבצע פירוק של ארונית, ואפשר להעביר אותה בבטחה במשאית ההובלה. אם אתם מעוניינים לשים חפצים בתוך הארונית בזמן ההובלה שימו לב שאתם מכניסים לשם רק קופסאות גדולות אשר לא יוכלו לזוז יתר על המידה בזמן הנסיעה. תזוזה מוגזמת של תכולה כבדה בתוך הארונית יכולה להוביל למצב של התהפכות ולכן עדיף להימנע מכך מראש.

אם הארונית לא במצב חדש ומדובר באחת די ישנה עם בעיות קיימות בדלתות או בצירים, תוכלו לשקול את האפשרות לפירוק והרכבה, אשר אולי יביא למצב של שיפור בעת ההתקנה מחדש.

 

כמה עולה הובלת ארון?

כמה עולה הרכבת ארון בגדים? לרוב מחיר הובלה של ארון מושפע מגודל הארון. אם מדובר בארון של 2 או 3 דלתות, המחיר הממוצע עומד על בין 250 ל-300 שקלים. במקרה ומדובר בארון גדול מ 3 דלתות, המחיר ינוע בין 250 ל34שקלים בממוצע.

כאשר אתם מעוניינים להזמין שירות הובלת רהיטים הקפידו לספר לנו מראש על גודל הארון, בעיות אפשריות בדרך כמו לדוגמה אם גובה הדלת נמוך מגובה הארון וכמובן מהו היעד.

 

פירוק הובלה והרכבה של ארון – איך עושים לבד?

אם יש לכם ידיים טובות וכלים מתאימים, אתם למעשה יכולים לפרק ולהרכיב בעצמכם את הארון שלכם ובכך לחסוך בעלות שירותי ההובלה שתזמינו. עם זאת חשוב לציין שעליכם לעשות זאת בצורה מסודרת ובקפידה, כך שלא ילכו לכם לאיבוד ברגים ושלא תעשו נזק לארון או לדלתות שלו. אם אינכם סומכים על עצמכם, תשאירו לנו את משימות הובלת ארון פירוק והרכבה, ואנחנו נעשה זאת כמו שצריך.

  1. הסירו את הדלתות – הן מחוברות על צירי מתכת שאפשר להסיר להם את ההברגה.
  2. הוציאו מדפים ומגירות – בדרך כלל צריך רק להרים את המדפים כדי להוציא אותם ממקומם.
  3. הסירו את ההברגות של מתלה הבגדים – אחסנו יחדיו את כל חלקי המתלה כדי שלא ילכו לאיבוד.
  4. אם לארון יש חלק עליון ותחתון, הפרידו ביניהם – יתכן שהם מוברגים או מולבשים כמו פאזל.

כעת תוכלו להעביר את חלקי הארון כך אם יש לכם רכב גדול מספיק, או שתוכלו להמשיך לפרק את הארון במידת הצורך. כדי להרכיב פשוט בצעו את אותו סדר הפעולות – מהסוף להתחלה.

 

הובלת ארון הזזה – האם חייב לפרק אותו?

באופן כללי לא חייב לפרק לחלוטין ארונות כשמובילים אותם, וזה לא משנה אם מדובר בארון הזזה או ארון דלתות רגיל, זאת כל עוד הם קטנים וסטנדרטיים. עם זאת, מנגנון דלת ההזזה עלול לספוג נזקים בעת ההובלה אם לא נפרק אותו, ולכן אנחנו תמיד מעדיפים לפרק ארונות הזזה, ולכל הפחות את הדלתות שלהם אם אפשר להוציא אותם מהבית כמו שהם.

מאחר שקל ופשוט לפרק את הדלתות של הארונות האלה, אין סיבה שתשלמו על זה אקסטרה, אבל אם צריך לבצע הובלה כולל פירוק ארון הזזה לגמרי והרכבה, אז תצטרכו לשלם תוספת סמלית על הפירוק וההרכבה. כדי לחסוך במחיר תוכלו לפרק בעצמכם את הארון – נוכל במידת הצורך לסייע לכם רק בהרכבה.

 

למה לבחור דווקא ב"מובילים בהובלות" לביצוע הובלה של ארונות?

לנו, סוג הארון לא חשוב כלל, כך שגם בעת שאתם מחפשים שירות של הובלת חדר ארונות גדול, או רק שירות של הובלת ארון אמבטיה, אנחנו מתחייבים לדאוג לכם לחברת ההובלות המקצועית, האיכותית, המנוסה והזולה ביותר.

 

שאלות ותשובות נפוצות בנושא הובלת ארונות

icon

טווח המחירים של הובלה זו הוא 350 עד 550 ₪, בהתאם לשאר הפרמטרים הרלוונטיים.

icon

כן, דרכנו תוכלו להזמין הובלה לכל שעה שנוחה לכם, כך שלא תצטרכו לשנות את הלו"ז שלכם.

icon

כחלק מהמחויבות ללקוחות, כל הובלה כוללת ביטוח תכולה מלא. בהתאם אם ייגרם נזק לארון, תקבלו על כך פיצוי הולם.

icon

אם תרצו, תוכלו לקבל גם את השירות הזה מהמובילים, בתוספת צנועה מאוד לעלות.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן