המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת אופנועים

הובלת אופנועים – מחיר אטרקטיבי, שירות מעולה

אופנועים וגם קטנועים הם כלי רכב שימושיים מאוד, מהנים ומשתלמים מבחינה כלכלית. בהתאם ישראלים רבים בוחרים להתנייד על גבי כלי רכב דו גלגלי ובזמן שכל חבריהם תקועים בפקקים ומקדישים זמן יקר לחיפושים מייגעים אחרי מקום חנייה פנוי, הם מגיעים מכל מקום לכל מקום בקלות ובזריזות. אבל גם כשרוכבים על קטנוע או אופנוע לפעמים נדרשת עזרה – הובלה של הכלי מהמיקום הנוכחי שלו ליעד כלשהו. במקרים אלה, מן הסתם בעל הרכב מחפש אופציה שהיא קודם כל לא יקרה מדי אבל גם כזו שלא תגרום לפגיעה בכלי היקר. הפתרון: מובילים בהובלות – בזכות הניסיון המגוון מאוד בכל סוגי השירותים הרלוונטיים כולל הובלת אופנועים וקטנועים.

מובילים אופנוע וקטנוע במחיר הכי זול במדינה!
הובלת אופנועים לכל מקום בארץ החל מ-200 ש"ח
הזמנת שירותי הובלות אופנועים במקרה של תקלה או מעבר דירה
מגיעים עד אליכם תוך זמן קצר – שירות SOS מעכשיו לעכשיו

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934097

הובלת אופנועים בזול

מתי כדאי להיעזר בשירות שלנו?

יש 2 סוגי מצבים עיקריים שבהם נדרש השירות של הובלת קטנוע או אופנוע:

א. תקלה בכלי – אם האופנוע או הקטנוע שלכם זקוק לתיקון והוא במצב שלא מאפשר נסיעה בו, מן הסתם נדרשת הובלה למוסך. במקרה שכזה הדגש העיקרי הוא היכולת לספק מענה מידי לצורך שלכם, כדי שכלי הרכב יחזור להיות תקין תוך זמן קצר ככל האפשר – זמינות גבוהה מאוד היא אחד היתרונות של מובילים בהובלות בכל רחבי הארץ.

ב. מעבר דירה – מי שחי בצפון ומתנייד בו בעזרת קטנוע קטן, זריז וחסכוני ירצה באופן טבעי להמשיך להשתמש בו גם אחרי שהוא עובר לאזור המרכז. מאחר שלפי החוק אסור לעלות עם קטנוע קטן על כבישים מהירים, הפתרון הוא הובלה, רצוי כמובן מקצועית. האופציה מוצעת גם לבעלי כלי רכב דו גלגליים גדולים יותר עם נפח מנוע 125-250 סמ"ק, ואפילו יותר, שמעדיפים לא לרכב עליו למרחקים ארוכים מאוד. באופן דומה גם הובלת טרקטורון היא שירות רלוונטי למי שיש בבעלותו כלי מהנה שכזה והוא עובר ממקום אחד בארץ למקום אחר.

 

איך נקבע המחיר של הובלת האופנוע?

הפרמטר העיקרי שלפיו נקבע מחיר הובלת אופנועים הוא המרחק בין נקודת המוצא של ההובלה לבין נקודת היעד.

באופן כללי בתחום הפעילות הזה יש חשיבות גם לתזמון מועד ההובלה. כשמדובר בשירות לא דחוף, כלומר עקב מעבר דירה, כדאי להזמין אותו מספיק זמן מראש כך שהמועד המבוקש מבחינתכם יהיה פנוי, מה גם שבדרך זו אפשר גם להשיג הובלות במחיר זול ואטרקטיבי אם קובעים את העברת כלי הרכב הדו גלגלי ליום שאין בו ביקוש רב להובלות.

מבחינת טווח המחירים, במרבית המקרים מדובר על סכום שנע בין 200 ₪ ל-600 ₪.

 

על מה חשוב להקפיד כשמובילים אופנוע?

מעבר לשאלה כמה עולה להוביל אופנוע, קטנוע או טרקטורון, יש כאמור חשיבות עצומה גם לאיכות השירות. כדאי לקחת בחשבון שכלי הרכב הדו גלגליים, וכך גם הטרקטורונים, עלולים להינזק אם ההובלה לא תהיה מקצועית לחלוטין ואם המובילים לא מקפידים על עיגון מושלם של של האופנוע או הקטנוע לרכב שמשמש לצורך ההובלה.

עוד רצוי לזכור שבניגוד להובלה של פריטים בודדים שונים, למשל ספות או ארון, לכלי רכב כמעט תמיד יש גם ערך רגשי מעבר לערך הכספי, כך שגם אם לחברת ההובלות יש ביטוח – וכמובן שלא כדאי לעבוד עם חברות הובלות שאין להן כיסוי ביטוחי מתאים למצבים שבהם עקב אירוע שאינו בשליטתן נגרם נזק לפריט המובל – עדיין תחוו עוגמת נפש בלתי מבוטלת.

הובלת אופנוע או קטנוע מחייבת גם אמינות ללא פשרות, וזוהי עוד סיבה טובה לבחור במובילים בהובלות לצורך שינוע כלי הרכב שלכם לכל מקום שרק תרצו.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן