המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת מזנון

הובלת מזנון – במהירות ובזול

מזנון הוא אחד הפריטים המרשימים ביותר שיש בכל בית. כשמעבירים מזנון חשוב לעבוד רק עם מובילים מנוסים מאוד, גם כדי שלא ייגרם נזק לרהיט היפה וגם בגלל המשקל המשמעותי והממדים הגדולים שמאפיינים במרבית המקרים את המזנונים. עם "מובילים בהובלות" אתם יכולים להיות בטוחים שתגיעו לחברה רצינית שגם תיתן לכם הצעת מחיר משתלמת וגם תבצע את העבודה בצורה מושלמת.

שירות הובלת מזנונים מהיום להיום במבצע!
מבצע החל מ-180 ש”ח להובלה בטנדר
שירות בפריסה ארצית!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934097

שירות הובלת מזנון בזול

הובלת מזנונים לפי הסוגים השונים

כשמחפשים שירות הובלת מזנון מחיר ההובלה כמובן חשוב מאוד. בנוסף כדאי לוודא שמובילים מומלצים שאתם בוחרים הם בעלי ניסיון בתחום, ובמיוחד בהובלות של מזנונים מהסוג שיש לכם. בטבלה הבאה מרוכזים כל טווחי המחירים והדגשים העיקריים לפי סוגי המזנונים הנפוצים ביותר:

 

סוג המזנון טווח המחירים דגשים עיקריים
הובלת מזנון צף 180-300 ש"ח מזנונים פופולריים מאוד עם מראה עכשווי ומשקל קל (כדי לאפשר את הציפה). חשוב לעטוף אותם היטב כדי לשמור על האסתטיקה שלהם
הובלת מזנון טלוויזיה 180-350 ש"ח מזנוני טלוויזיה כוללים בדרך כלל מגירות או חלקים נוספים שבהם מאוחסנים פריטים שונים שקשורים לטלוויזיה. אם יש צורך בפירוק, מומלץ להשאיר זאת למובילים שמיומנים בכך ולהזמין שירות העברת מזנון כולל הובלה והרכבה.
מזנון איקאה 200-550 ש"ח הובלת מזנון בזול ישר מאיקאה מאפשרת לכם לבחור כל מזנון שתרצו מתוך הקטלוג המגוון של החנות הגדולה. חשוב מאוד לוודא מראש שהמזנון שבחרתם נכנס בכל הפתחים בבית שלכם עד למקום שבו תרצו להציב אותו
הובלת מזנון ברזל 220-600 ש"ח מזנון כבד יחסית. אם אין מעלית בבניין שממנו מעבירים את המזנון ו/או בבניין שאליו הוא מיועד להגיע, המחיר עולה. אם ישנם חלקים מזכוכית במזנון, הם יפורקו וכמובן ייעטפו במלוא תשומת הלב.
הובלת מזנון בטון 300-800 ש"ח מזנון כבד במיוחד, ואם הוא גם גדול כדאי לשקול הובלה במנוף (למעשה במקרים רבים אין ברירה אלא לבצע את ההובלה שלו במנוף).
מזנון עץ 200-750 ש"ח כשהמזנון או הוויטרינה מעץ מלא, המשקל גבוה. במקרים אחרים המשקל נמוך יותר, אבל הממדים הגדולים מחייבים מציאת פתרונות בזמן אמת ולכן כדאי להעדיף מובילים מנוסים
בר משקאות 250-500 ש"ח בר משקאות כולל בדרך כלל זכוכית, ולכן חשוב לעטוף אותו במקסימום תשומת לב, ואם אפשר לפרק את הזכוכיות ולהעביר אותן בנפרד.

 

מה עוד משפיע על מחיר הובלת מזנון?

הובלה והרכבת מזנון היא באופן טבעי יקרה יותר מאשר רק הובלה קטנה. נתונים נוספים שמשפיעים על התשובה לשאלה כמה עולה הובלת מזנון ולכן כל מוביל מקצועי יברר אתכם אותם לפני שהוא מציע הצעת מחיר הם נוחות הגישה לבניין שממנו לוקחים את המזנון וגם לבניין שאליו מובילים אותו, האם ישנן מעליות בשני הבניינים, מהו המרחק בין שתי הנקודות ועד כמה אתם גמישים מבחינת מועד ההובלה – ישנם מובילים שמעדיפים לאחד שתי הובלות, ובדרך זו הם יכולים להציע מחירים נמוכים במיוחד.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן