המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת מזרן

הובלת מזרן בזול – ובאופן מקצועי!

כשיש צורך בהעברה של סלון, פינת אוכל, מקרר או פסנתר, לרובנו ברור לגמרי שנדרשת הובלה מקצועית עם מובילים מנוסים. לעומת זאת יש לא מעט מקרים שבהם אדם קונה מזרון חדש, בסכום בלתי מבוטל, ומנסה לבצע את ההעברה בכוחות עצמו. לכאורה הובלת מזרון על רכב היא אופציה זולה ויעילה אבל בפועל מומלץ הרבה יותר לבצע את השינוע של הפריט החשוב באופן מקצועי עם מובילים מנוסים כמו אלה שתמצאו כאן באתר "מובילים בהובלות".

שירות הובלת מזרונים מהיום להיום במבצע!
החל מ-180 ש"ח להובלה בטנדר
שירות בפריסה ארצית!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934097

הובלת מזרון זוגי או יחיד

למה לא כדאי להעביר מזרון בכוחות עצמכם?

מזרון, ובמיוחד אם הוא איכותי, הוא פריט שתורם מאוד לאיכות החיים שלנו. בלי מזרון מושקע השינה פחות טובה, וכשאנחנו לא ישנים כמו שצריך התוצאה עלולה להיות גם עייפות, גם עצבנות וגם מצוקות פיזיות שונות (זמן השינה הוא קריטי מבחינת היכולת של הגוף לתקן את עצמו ולהבטיח בריאות מלאה). הובלת מזרון יחיד או זוגי, חדש או ישן, באופן לא מקצועי עלולה לפגום בו – אמנם בניגוד להובלה לא מקצועית של פינת אוכל למשל, שאם היא גורמת לפגם כלשהו הוא מיד מתבלט לעין, הובלת מזרון אורטופדי באופן חובבי לא תיצור דפקטים חיצוניים אבל נזק לשכבות הקפיצים שמרכיבות את המזרון עלול להיות בעייתי מאוד בהמשך.

סיבה טובה נוספת לחפש מובילי רהיטים שיבצעו עבורכם הובלת מזרון באמצעות טנדר היא שכשאתם מעמיסים מזרון על הגג של רכב שלא מיועד לכך, או דוחפים אותם בחלק האחורי של המכונית, אתם מסכנים את עצמכם בגלל המגבלות לשדה הראייה וחוסר היציבות שעלול להיגרם לרכב. בעיה נוספת שעלולה להתרחש במסגרת העברת מזרון בכוחות עצמכם היא נזק למכונית, וכשכל פריט בכלי הרכב שלנו עולה סכומי כסף גבוהים מאוד, אין טעם לחסוך את עלות ההובלה המקצועית של המזרון – שממילא אינה יקרה.

כמה עולות הובלות מזרון מסוגים שונים?

כשמחפשים הובלת מזרון מחיר השירות הוא כמובן שיקול משמעותי. טווח המחירים של הובלות המזרונים מכל הסוגים הוא 180-400 ש"ח. הפרמטרים שלפיהם נקבעת העלות הם גודל המזרון ומשקלו (באופן טבעי הובלת מזרון זוגי תעלה מעט יותר מהובלתו של מזרון יחיד), הקומה שאליה יש להביא את המזרון והאם ישנה מעלית באותו בניין וכן המרחק בין נקודת המוצא של ההובלה ליעד שלה.

דגשים חשובים נוספים

כשמבצעים הובלת מזרון בטנדר חשוב לעטוף אותו היטב בניילון עבה ולוודא שכל שטח הפנים שלו מוגן מפני שריטות, שפשופים וקרעים. דגש משמעותי נוסף הוא במסגרת הובלת מזרון חשמלי – במקרים אלה יש לוודא שהמנגנון מוגן לחלוטין מפני כל פגיעה.

איך להבטיח מקסימום מקצועיות ומינימום מחיר?

דרך האתר תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולבחור ביניהן את זו המשתלמת ביותר מבחינתכם. כל אנשי המקצוע שמומלצים על-ידי "מובילים בהובלות" מתאפיינים באמינות גבוהה ובניסיון רב – כך שתוכלו להיות בטוחים שהמזרון יגיע ללא כל פגיעה ויספק לכם בסיס לשינה ערבה.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן