המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלות בחיפה

הובלות בחיפה – הכי זול שיש!

חיפה היא מקום כיפי במיוחד. החיבור המוצלח בין ים והר, תושבים ותיקים וחדשים, אדריכלות מודרנית ומבנים עם קסם של פעם, יהודים וערבים ועיר וטבע הופך את העיר הגדולה ביותר בצפון לאטרקטיבית מאוד. כמובן שישנן לא מעט חברות הובלות בחיפה שעוזרות לבני האדם שחיים בה לעבור דירה, וגם העסקים הרבים שפועלים בעיר מחפשים המלצות על מובילים בחיפה כשהם זקוקים לשירות החיוני. באתר "מובילים בהובלות" תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום שפועלים בחיפה וסביבתה (הקריות, נשר, טירת הכרמל ועוד) – ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

שירותי הובלות בחיפה בזול כולל כל השירותים הנלווים
הובלות קטנות בחיפה החל מ-180 ש"ח
מובילים בחיפה במקצועיות ובאחריות
שומרים לכם על הציוד
מעבר דירה בחדרה החל מ-300 ש"ח

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934097

שירותי הובלות בחיפה בזול

למה אסור להתפשר על ניסיון בהובלות בחיפה?

חיפה היא עיר עם גיאוגרפיה מיוחדת, וגם אופי מיוחד, ולכן כשמחפשים חברת הובלות מומלצת בחיפה חשוב קודם כל לבדוק אם יש לה ניסיון. בחלק משכונות העיר – למשל הדר, ואדי ניסנאס, נווה שאנן והמושבה הגרמנית – יש רחובות קטנים וצרים, ממש סמטאות, ואי אפשר להיכנס אליהם עם משאית. באזורים אחרים שעובדה שחיפה בנויה על צלע הר הכרמל מייצרת שיפועים משמעותיים, וזה המצב למשל בכרמל המערבי, ברוממה, ברמת אלמוגי, בכרמל הצרפתי ובדניה. גם במקומות האלה מובילים בחיפה חייבים ניסיון כדי לבצע את ההובלה ביעילות, במהירות ובבטחה.

עוד סיבה לצורך בניסיון, וכדאי שיהיה משמעותי, היא שהכבישים בתוך חיפה וגם אלה שמחברים אותה עם הישובים שהתפתחו סביבה – קרית חיים, קרית אתא, יקנעם, תל חנן ועוד – עלולים להיות עמוסים מאוד בחלק משעות היממה, ורק אנשי מקצוע שמכירים מצוין את העיר יודעים בדיוק מאיפה כדאי לנסוע ואיך להתחמק מפקקים כדי שההובלה לא תתארך יתר על המידה.

הובלות לסטודנטים בחיפה

בחיפה פועלים שני מוסדות אקדמיים מהטובים בעולם – הטכניון שנמצא בשכונת נווה שאנן ואוניברסיטת חיפה שעל ראש הכרמל. עוד בעיר מכללות מעולות כמו המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית תלתן שבעיר התחתית, המרכז האקדמי לעיצוב וחינוך ויצו שבמושבה הגרמנית והמרכז האקדמי כרמל שנמצא ממש ליד הנמל, באזור שהפך מוקד של בילויים, עסקים ולימודים.

לסטודנט או סטודנטית שמחפשים מוביל בחיפה אמין וזול כדי לבצע העברה קטנה כדאי במיוחד להיעזר באתר שלנו – ב"מובילים בהובלות" תמצאו מובילים מומלצים בחיפה שמתמחים בשירות לסטודנטים ומספקים הצעות מחיר מותאמות לקהל זה.

העברת דירה בחיפה – מחיר לפי מספר החדרים

השאלה הראשונה, או אחת הראשונות, שישאל אתכם כל מוביל דירות בחיפה היא כמה חדרים יש בדירה. בהתאם למספר החדרים אפשר להעריך את היקף העבודה הנדרשת לצורך העברת התכולה כולה. מרכיב חשוב נוסף הוא קיומם של פריטים שמחייבים היערכות מיוחדת ועבודה רבה יותר – כך למשל מעבר דירה בחיפה שיש בה פסנתר כנף או שולחן אוכל רחב ידיים במיוחד היא פרויקט מעט מורכב יותר מהרגיל.

לפניכם טבלה שמסכמת מחירי הובלות בתים בחיפה לפי מספר החדרים:

הובלת דירות בחיפה – מספר חדרים להובלה מחירון הובלות דירה בחיפה
הובלת דירת חדר קטנה בחיפה 300-600 ש"ח
הובלת דירת 2 חדרים ללא אריזה בחיפה 500-1,000 ש"ח
הובלת דירת 3 חדרים בלי הרבה ציוד 900-1,800 ש"ח
הובלת דירת 4 חדרים עם אפשרות אריזה 1,200-2,500 ש"ח
הובלה של דירת 5 חדרים עם אפשרות לשלב מנוף 1,600-3,300 ש"ח
הובלת בתים גדולים בחיפה עם המון תכולה 2,300-5,500 ש"ח

 

הובלות קטנות בחיפה בזול

במקביל לשירות של הובלת דירה בחיפה, תוכלו למצוא באתר "מובילים בהובלות" גם אנשי מקצוע שההתמחות שלהם היא הובלת פריטים בודדים בחיפה. בדרך זו תוכלו להעביר פסנתר, מקרר, הליכון, שידה, מיטה, מזרון, ג'קוזי, ארון, תנור, מכונת כביסה, פינת אוכל, ספה וכו' – במחירים אטרקטיביים במיוחד. במסגרת הובלות קטנות בחיפה ישנם דגשים ייחודיים לפי סוג הפריט שמובילים, וחשוב להקפיד עליהם. המלצה נוספת כשמחפשים הובלות קטנות בחיפה בזול היא לוודא שלאנשי המקצוע שמבצעים את המלאכה יש ביטוח – ההובלה אמנם קטנה אבל הערך של הפריט יכול להיות גבוה מאוד, וכל נזק במהלך המעבר עלול לעלות לכם ביוקר.

לפניכם טבלה שמסכמת את האפשרויות השונות של הובלה קטנה בחיפה כולל טווח המחירים והדגשים העיקריים:

פריט דגשים עיקריים מחירון הובלות קטנות בחיפה
הובלת מקרר בחיפה מומלץ להעביר מקררים בעמידה. אחרי שהם מגיעים ליעד יש להמתין מספר שעות עד להפעלה מחודשת החל מ-200 ש"ח
הובלת תנור ביתי או אפיה בחיפה כשמכינים תנור אפייה להובלה חשוב קודם כל לנתק אותו בזהירות מברז הגז ועוד קודם לכן לסגור את ברז הגז. את החלקים הקטנים של הכיריים מומלץ לאסוף בנפרד בשקית כדי שאף חלק לא ילך לאיבוד החל מ-180 ש"ח
הובלת מכונת כביסה בחיפה כולל התקנה מחיר ההובלה תלוי בעיקר בשאלה האם ניתן להכניס את מכונת הכביסה למיקום החדש שלה דרך הפתחים או אם יש צורך לבצע את ההעברה דרך חבלי הכביסה החל מ-180 ש"ח
הובלת ספה בחיפה
אפשרות עם מנוף
כמו בכל מקרה של הובלת רהיטים בחיפה, מומלץ לפרק את כל החלקים הניתנים לפירוק כדי שההובלה עצמה תהיה קלה ומהירה החל מ-180 ש"ח
הבולת מזרון בחיפה חשוב לשמור על המזרון כדי לא לגרום נזק לשכבות הקפיצים החל מ-180 ש"ח
הובלת ארון בחיפה עם אפשרות הרכבה בדרך כלל שירות הובלת ארון כולל גם פירוק והרכבה החל מ-180 ש"ח
הובלת פינת אוכל בחיפה מחיר הובלת פינות אוכל נקבע בהתאם לגודל השולחן, כובד השולחן ומספר הכיסאות. במקרים חריגים יש צורך במנוף החל מ-220 ש"ח
ג'קוזי חשוב להקפיד על פירוק בדיוק לפי הכללים כדי לא לגרום נזק לג'קוזי. את ההובלה עצמה יבצעו בדרך כלל המובילים עם מנוף החל מ-300 ש"ח
הובלת פסנתר הובלת פסנתר בחיפה בחדר מדרגות מחייבת מספר מובילים כדי שלא ייגרם נזק לכלי הנגינה בגלל פגיעה בקירות. גם במהלך הנסיעה חשוב להגן על הפסנתר מזעזועים ונפילות. בכל מקרה חובה לעטוף אותו בניילון קשיח או שמיכה עבה החל מ-200 ש"ח

 

שירותי הובלות בחיפה במקצועיות ואחריות

גם מי שמחפש שירות שכולל הובלה ואריזה בחיפה, או שירותי אחסון בנוסף להעברת תכולת דירה או תכולת עסק, ימצא כאן את מבוקשו. הובלות שמחייבות ידע ספציפי כמו העברת פסנתר כנף, הובלת ג'קוזי עם מנוף, העברת תכולת דירה למחסן לוגיסטי וכו' מוצעות גם כן על-ידי אנשי המקצוע שנבדקים באופן שוטף ונבחרים בקפידה כדי שאתם תוכלו לישון בשקט ולדעת בוודאות שבדיוק במועד שנקבע יתייצבו אצלכם מובילים מנוסים ויבצעו את העבודה במהירות וביעילות.

בנוסף לאופציה של הובלות בחיפה עם אריזה מוצע גם השירות של אספקת קרטונים בכל כמות שתרצו ולכל מקום בחיפה ובאזור. כמו בכל עיר גדולה מתבצעות הובלות בחיפה 24 שעות ובכל ימות השבוע.

איך להבטיח הובלות זולות בחיפה?

לכל מי שמחפש הובלה בחיפה מחירים זולים הם כמובן מרכיב עיקרי בשביעות הרצון מהמעבר. כדי לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד מומלץ לתזמן את המעבר – אם אתם יכולים לעשות זאת, כמובן – ליום שהוא לא בתחילת החודש ולא בסופו, וזאת בגלל שבפרקי זמן אלה חברות ההובלות עמוסות במיוחד. גם בסוף הקיץ יש לפעמים ביקוש גדול מאוד לשירות של הובלות בחיפה בזול ולכן מי שיכול לעבור בתחילת הקיץ או בסתיו עשוי להרוויח סכום בלתי מבוטל.

טיפים נוספים של הובלות חיפה

כשצריכים הובלות בחיפה השוואת מחירים בין אנשי מקצוע אמינים ומיומנים עם ניסיון בעיר היא השלב הראשון. השלב השני הוא לארגן את כל התכולה שיש להעביר. אם בחרתם חברת הובלה ואריזה בחיפה אתם כמובן פטורים מהמלאכה הלא פשוטה הזו, אבל אם אתם אורזים לבד, כדאי לנצל את ההזדמנות למיון יסודי של כל הפריטים שצברתם – יכול מאוד להיות שתגלו שחלק ממנו כבר לא באמת משרת אתכם, ואפשר להעביר אותו הלאה (למשל לעמותות שמחלקות לנזקקים), למחזר אם אפשר ואם לא אז לזרוק לאשפה.

עוד טיפ הוא לבחור חברת הובלות בחיפה שיש לה ביטוח כדי שאם מסיבה כלשהי ייגרם נזק לרכוש שלכם, תהיו מכוסים. חוזה מסודר, כולל לוח זמנים מפורט, מול מוביל מומלץ בחיפה יעזור לכם לעבור את התקופה שיש בה גם אי ודאות עם מינימום לחץ.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן