המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת משטחים

הובלת משטחים – מה זה ולמי מתאימה הובלה כזאת

הובלת סחורות ממקום למקום מהווה חלק משמעותי מתהליך השיווק וההפצה של מוצרים מהספק ללקוח. במקרים רבים, הדרישה של הספק היא לבצע הובלת משטחים – העברת משטח שלם שעליו הספק מסדר מראש את הסחורה. על המשטח יכול להיות מונח מוצר יחיד – מכונה כל שהיא, מקרר או מוצר גדול אחר. לחילופין, המשטח יכול להכיל סחורות שהועמסו עליו בצורה מסודרת ומקצועית. המובילים המקצועיים של מובילים בהובלות אמונים על העברה מקצועית של סחורות באופן הזה. מהי בעצם הובלה על גבי משטחים? מתי נדרשת הובלה מהסוג האמור? איפה אפשר לשכור את השירותים של מובילים מקצועיים למטרה הזאת? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות כבר עכשיו.

 

הובלה של משטחים במחיר נוח לכל כיס!
אפשרות להזמין הובלה דחופה מהיום להיום
שירות מקצועי לעסקים ולקוחות פרטיים

מספקים ביטוח על כל ההובלות
שירותי בפריסה כלל ארצית

לייעוץ והצעת מחיר חייגו לטלפון:
053-7934-097

הובלת משטחים בכל גודל

למה בכלל צריך להוביל משטחים?

סידור הסחורה על גבי משטח היא דרך מקובלת וידועה להעביר סחורות ממקום למקום. הדבר נכון הן בהעברת סחורות ממדינה למדינה והן בהעברת סחורות ממקום למקום בתוך הארץ. היתרון הגדול של הובלת משטחים נובע מהאפשרות לסדר את הסחורה בצורה מושכלת על גבי המשטח. מבחינת המוביל, כל מה שהוא צריך לעשות זה להעמיס את המשטח בנקודת המוצא ולהוריד אותו מרכב ההובלה בנקודת היעד. כאשר נקבע עבור הובלת משטחים מחיר, הוא עשוי להיקבע תוך התחשבות במשקל של המשטח או על פי המרחק שאליו יש להוביל את המשטח או תנאי ההובלה (הובלה בקירור למשל). חלק מהספקים מחזיק רכבים משלו. אחרים מעדיפים לשכור את השירותים של מובילים מקצועיים לביצוע הובלה של משטח מעת לעת.

 

מתי נדרשת הובלה באמצעות משטח?

בדרך כלל, הובלת משטח שעליו נמצא מוצר כל שהוא או סחורה, נדרשת כאשר ספק מעוניין להעביר את הסחורה כפי שהיא, מנקודה אחת לנקודה אחרת. זאת, ללא צורך לפרק את המשטח או חלקים ממנו לאורך המסלול. הספק מעדיף להעביר את העבודה למובילים, ולא לבנות לעצמו מערך שלם של הובלות. מצד שני, המוביל ערוך לביצוע עבודות אלה בצורה מקצועית, כולל אמצעים להעמיס ולפרוק את המשטח בנקודת היעד. מחירון הובלות משטחים כולל את מחיר ההובלה, ובמקרים רבים כולל גם אפשרות לסיוע באריזה ובסידור הסחורה על גבי המשטח.

 

למי מתאים השירות של הובלות משטחים?

חברות או גופים עסקיים ומסחריים רבים מעדיפים, כאמור, לשכור שירותי הובלת משטחים איכותיים. זאת כחלופה אפשרית להחזקה של צי רכבים, וכן מצבת עובדים קבועים שכל המלאכה שלהם היא ההובלה. הנוהג הזה הוא חלק מנטייה המתמשכת מזה שנים, להעביר עבודות מסוימות לגורמים מקצועיים (אאוטסורסינג). עם זאת, הובלה של משטח כאמור יכולה לשרת גם לקוח פרטי, המעוניין להוביל תכולת דירה או מוצרים אחרים ממקום למקום. אם יש לכם עניין לבצע הובלה של מוצרים המסודרים על גבי משטח, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כעת והמובילים המקצועיים של מובילים בהובלות יחזרו אליכם בהקדם להמשך התהליך.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן