המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת שידה

הובלת שידה בזול – באחריות!

הובלה של שידה היא שירות מבוקש מאוד. הורים טריים שמצטיידים בכל מה שצריך לחדר תינוק זקוקים להובלת פריט זה, לפעמים נדרשת הובלה של שידת איפור, במקרים אחרים המובילים מעבירים מנקודה לנקודה שידת טלוויזיה ועוד סוג נפוץ הוא הובלת שידה עם מגירות. מצד אחד מדובר בהובלה יחסית פשוטה, של פריט בודד, אבל מצד שני כדי שהרהיט יגיע באופן תקין כך שתוכלו להשתמש בו חשוב להקפיד על מספר דגשים חשובים בהתאם לסוג השידה.

באתר "מובילים בהובלות" תמצאו מובילים מומלצים בעלי ניסיון שישמחו לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לגבי הובלת שידה וגם לבצע אותה במקצועיות ובאחריות מלאה.

 

שירות הובלת שידות מהיום להיום במבצע!
החל מ-180 ש”ח להובלה בטנדר
הובלה והרכבת שידות בבית הלקוח
שירות בפריסה ארצית!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-7934-097

הובלת שידה

הדגשים העיקריים של הובלות שידות לפי הסוגים השונים

כאמור לכל סוג שידה ישנם דגשים ספציפיים לגבי ההובלה שלה. בטבלה שלפניכם מפורטים הסוגים הנפוצים ביותר והדרך הנכונה להעביר את הפריט.

סוג השידה דגשים חשובים להובלה
הובלת שידת החתלה הובלת שידת החתלה מחייבת תשומת לב כדי שהיא לא תינזק כשמכניסים אותה לרכב ההובלות, בנסיעה עצמה היא חייבת להיות מאובטחת היטב וגם בחדרי המדרגות המובילים צריכים להקפיד שהיא לא תפגע בקירות.
הובלת שידת טלוויזיה שידה יחסית מסיבית ובדרך כלל כזו שאי אפשר לפרק. אם אין מעלית בנקודת המוצא או בנקודת היעד, חשוב להקפיד על מספר סבלים מתאים לפי משקל השידה.
הובלת שידת איפור כשמבצעים הובלת שידת איפור הדגש העיקרי הוא להגן היטב על המראה שהיא חלק מהשידה. חשוב לעטוף אותה בשמיכה עבה או בניילון קשיח.
הובלת שידה עם מגירות כשמובילים שידה שיש בה מגירות חשוב מאוד לעטוף אותה בקפידה עם ניילון נצמד איכותי, כדי שהמגירות לא ייפתחו ויפלו במהלך הנסיעה. בחלק מהמקרים כדאי לפרק את השידה לפני הובלתה ולהרכיב מחדש בנקודת היעד. כשמפרקים שידה עם מגירות חשוב לשמור את כל החלקים הקטנים בנפרד ובצורה מסודרת.
הובלת שידה כבדה במיוחד שידה כבדה מאוד או גדולה מאוד יש להוביל עם מנוף. מנוף הכרחי גם כשאין גישה נוחה למקום שבו אמורה להיות ממוקמת השידה. חשוב לבחור מובילים שיש להם ניסיון ספציפי בעבודה עם מנוף.

 

 

הובלה והרכבת שידה

 

בכל מקרה, על-מנת לא לעכב הובלת שידה עם מגירות חשוב לרוקן את כל המגירות עוד לפני שהמובילים באים. גם כשאתם זקוקים להעברת שידה כולל הובלה והרכבה ובעצם גם פירוק, מובטח לכם שהתהליך כולו יושלם תוך זמן קצר בזכות המקצועיות הגבוהה של המובילים כאן באתר.

 

כמה עולה הובלת שידה?

דרך האתר שלנו תוכלו לקבל שלל הצעות מחיר להובלת רהיטים, כולל במקרים שבהם השירות המבוקש כולל הובלה והרכבת שידה. עלות ההובלה משתנה בהתאם לממדי השידה, להיקף העבודה הנדרשת כדי לפרק אותה (אם יש צורך בכך), לקומה שממנה מעבירים את השידה, לרוחב חדר המדרגות (אם אין מעלית), למרחק בין נקודת המוצא לנקודת היעד ולמאפיינים השונים של היעד – קומה, מעלית וכו'. המחיר הוא החל מ-180 ש"ח וגם כשמדובר על שידה כבדה שמחייבת מנוף תוכלו למצוא הובלה בזול.

 

שאלות ותשובות בנושא הובלת שידות מכל הסוגים

icon

ההחלטה היא שלכם ורק שלכם, בהתאם לכובד השידה ורמת השירות שקיבלתם.

icon

ברוב המקרים אפשר להשלים את הפעולה תוך פחות משעה (אלא אם כן יש פקקים קשים במיוחד…).

icon

שידת טלוויזיה היא בדרך כלל מסיבית ולא ניתן לפרק אותה, לכן לפעמים יש צורך במנוף.

icon

כן, דרכנו ניתן להזמין הובלות של כל סוגי השידות.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן