המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת מקפיא

הובלת מקפיא במחיר משתלם

בתי עסק רבים ובהם מסעדות, בתי קפה, וגם מכולות וחנויות נוחות משתמשים במקפיא לצורכי שמירה על דברי מזון המצריכים קירור, ולכן זקוקים לשירותי הובלת מקפיא בזמינות גבוהה ובמחירים נוחים. וזאת בגלל תפקידו החיוני של המקפיא בשמירה על טמפרטורה מדויקת כחלק מהתקנים המחמירים של משרד הבריאות וכהגנה על בריאות הציבור. המובילים שלנו מתמחים באופן ספציפי בהובלות של מקפיאים וציוד חשמלי עם גוף קירור פנימי או חיצוני.

שירותי הובלת מקפיא במחירים שוברי שוק!
הובלת מקפיא גלידות, מקפיא תעשייתי או ביתי –  החל מ-250 ש"ח
הובלות דחופות מהיום להיום
שירות 24 שעות ביממה
זקוקים לשירותי הובלה? פשוט הרימו את הטלפון

להובלות במחירי רצפה חייגו: 053-7934097

הובלת מקפיא במחיר משתלם

גם בקיץ! הובלת מקפיא גלידות עושים איתנו

חנויות רבות, מקיוסקים באתרי נופש, בחופים וברחובות הערים, ועד חנויות לממכר ממתקים, מחזיקים מקפיאי גלידות ובמיוחד בחודשי הקיץ החמים המקפיאים האלה צריכים לעמוד בעומס רב. מסיבה זו בדיוק, מפעם לפעם יש צורך בהובלה של מקפיא גלידות לשם תחזוקה שוטפת או תיקון תקלות. הצוות המנצח של "מובילים בהובלות" בעל ותק וניסיון רב בהובלת מקפיאים מסוגים שונים וכמובן גם הובלת מקפיא גלידות.

אנו מתמחים בהובלת סוגים מגונים של מקפיאי גלידות:

 √ מקפיא גלידות מעוצב – אנו מובילים את המקפיא תוך שמירה מוקפדת על הגימורים והגנה ומשתמשים בחומר ייעודי להגנה על הויטרינה מפני שריטות שעלולות להיגרם במהלך ההובלה.

√ מקפיא תצוגה מהודר עם ויטרינה מרובעת – במקפיאים מהודרים עם ויטרינה מזכוכית אנו משתמשים במספר שכבות של פלסטיק בועות שקוף להגנה על הויטרינה מפני פגיעה.

√ מקפיא גלידות ממותג – אנו מטפלים גם בהובלות מקפיאים עם מיתוג של אחת מספקי הגלידות ועובדים גם בתיאום עם היבואן הישראלי וגם עם הספק הבינלאומי

√ הובלת מקפיא בשכיבה – במידת הצורך, וכשמדובר במקפיאי תצוגה עומדים, אנו מובילים את המקפיא בשכיבה למניעת סכנה מיותרת לתקינות המקפיא.

√ מקפיא גלידות ביתי – אנו מספקים שירותים גם ללקוחות עסקיים וגם גורמים פרטיים המחזיקים מקפיאי גלידות בבית.

 

מחפשים שירותי הובלת מקפיא תעשייתי?

מקפיא תעשייתי, הוא מקפיא בנפחים גדולים במיוחד ולרוב משמש בסופרמרקטים, מכולות וגם מסעדות. כמו שמקפיא גלידות משמש להקפאה של גלידות והטמפרטורה אליה הוא מכוון, מותאמת לקירור גלידות, מקפיא תעשייתי משמש להקפאה בטמפרטורות נמוכות יותר של מוצרי מזון כמו בשר, דגים וירקות קפואים.

המובילים שאנחנו עובדים איתם, מבצעים עבודות של הובלת מקפיא תעשייתי מסוגים שונים, המצריכות כל אחת היערכות וטיפול שונה:

√ מקפיא תעשייתי מעבדתי – אנחנו מחזיקים משאיות הובלה מיוחדות עם חיבורים לחשמל ואפשרות להובלת מקפיא תעשייתי המאחסן דגימות מעבדה שחייבות להישאר בהקפאה.

√ מקפיא תעשייתי עומד עם דלתות שקופות – מקפיא תעשייתי עומד עם דלתות שקופות שמיועד לתצוגה, מצריך זהירות מקסימלית ושמירה על הדלתות. אנו מכינים את המקרר לקראת ההובלה עם ציוד אריזה מתאים להגנה מרבית על דלתות הזכוכית.

√ מקפיא תעשייתי ענק 1,400 ליטר – אנו מובילים גם מקפיאים בנפחים גדולים במיוחד, כמו מקפיא בנפח של 1,400 ליטר . במידת הצורך אנו משתמשים בציוד מכני הנדסי, הובלה עם מנוף עם רמפה חזקה במיוחד להובלה בטוחה גם של מקפיאים גדולים במיוחד.

 

הובלת מקפיא מכל סוג עושים רק עם ה"מובילים בהובלות"!

המובילים המנוסים שלנו מגיעים עם "קבלות" והמלצות של מאות לקוחות מרוצים לאורך השנים, בזכותם החברה זוכה למוניטין המצוין שלה בתחום ההובלות בכלל ובכל הקשור לעבודת הובלה של מקפיאים בפרט. אנו מספקים שירותי הובלות קטנות למגוון לקוחות עסקיים ומוסדיים:

√ הובלת מקפיאי גלידות ומקפיאים תעשייתיים למסעדות, גלידריות, קיוסקים ומכולות וגם מכולות, מרכולים, מרלו"גים אזוריים.

√ הובלת מקפיאים תעשייתיים ומקפיאים מעבדתיים עבור קופות חולים, בתי חולים, מעבדות רפואיות ומרכזי מחקר.

התקשרו עוד היום או השאירו פרטים באתר ונשמח לייעץ ולספק פתרונות להובלת המקפיא שלכם באופן בטיחותי, יעיל, מקצועי ומהיר.

 

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן