המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלות בנתניה

הובלות בנתניה – המחיר הכי זול, השירות הכי מקצועי!

נתניה היא העיר השביעית בגודלה בישראל מבחינת מספר התושבים, הישוב המרכזי בשרון ואחד המקומות שמתפתחים בקצב הכי מהיר בארץ. בעיר היהלומים ישנם גם כמה מרכזי תעשייה ומסחר גדולים ואסור לשכוח את הסניף של איקאה שנמצא בחלק המזרחי של נתניה – כך שכל חברת הובלות בנתניה מספקת שירותים גם לבני אדם רבים וגם לעסקים מגוונים. אתר "מובילים בהובלות" מסייע לכם למצוא מוביל בנתניה אמין וזול, וכמובן גם זמין עבורכם בדיוק במועד שבו תרצו לבצע כל העברה מכל סוג שהוא.

שירותי הובלות בנתניה בזול כולל כל השירותים הנלווים
הובלות קטנות בנתניה החל מ-180 ש"ח
מובילים במקצועיות ובאחריות
שומרים לכם על הציוד 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934097

מובילים מומלצים בנתניה

מה חשוב לדעת על הובלת דירה בנתניה?

הפרמטר העיקרי לפיו מוביל דירות בנתניה מתמחר את השירות שלו הוא היקף תכולת הדירה, שאותה ניתן להעריך בהתאם למספר החדרים. כשמבקשים הצעת מחיר עבור מעבר דירה בנתניה חשוב לציין כל פרט מיוחד – למשל אם ישנו פסנתר, מסך ענק וכו'.

הובלות דירה בנתניה מפרט  מחירי העברת דירה הערות
הובלת דירת חדר בנתניה 300-700 ש"ח העברת דירה בנתניה מקומת מרתף או אל קומת מרתף יכולה להיות מעט יקרה יותר
העברת דירת 2 חדרים בנתניה 800-1,400 ש"ח
מעבר דירת 3 חדרים 1,200-2,200 ש"ח
הובלה של דירת 4 חדרים בנתניה 1,700-2,700 ש"ח
העברת דירת 5 חדרים בנתניה 2,000-3,500 ש"ח ניתן לבצע את ההובלה בעזרת מנוף במחיר אטרקטיבי
הובלת דירה גדולה במיוחד / בית פרטי 2,900-5,000 ש"ח הובלות בתים בנתניה מוצעת במרבית המקרים ביחד עם שירות אריזה

 

הובלות קטנות בנתניה – איפה מובילים וכמה זה עולה

כמו כל עיר גדולה, גם בנתניה יש ביקוש רב להובלות קטנות יחסית. במרכז העיר ובשכונות ותיקות כמו נאות הרצל, טוברוק, קריית צאנז, נווה איתמר, קריית רבין וקריית נורדאו – ישנן דירות צנועות וכשבעליהן מבקשים לעבור דירה לרוב מדובר על הובלה צנועה גם כן. בנוסף ישנו ביקוש לשירות הובלות בנתניה בזול של פריטים בודדים כמו מזרונים, פינות אוכל או שידות, ועוד סוג של הובלה קטנה בנתניה הוא מהסניף הגדול של איקאה. במקרים אלה חשוב למצוא מובילים בנתניה שמוכנים לבצע גם העברה מהסוגים הנ"ל ומקפידים להתייחס אליה במלוא הרצינות – דרך האתר שלנו תוכלו ליצור קשר עם אנשי מקצוע רציניים כך שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות גם כשמדובר על הובלת פריטים בודדים בנתניה..

באופן כללי ישנן שתי אפשרויות לבצע הובלות קטנות בנתניה בזול: האחת, לפנות למובילים מומלצים שזוהי המומחיות שלהם – כאן באתר תוכלו למצוא מובילים בנתניה שמתפרנסים מהובלתם של פריטים בודדים דוגמת מקרר, שידה, מזרון וכו'; והשנייה, להזמין הובלה בחברה רגילה ולחכות שהובלת הפריט הבודד תשתלב מבחינתה בהובלה נוספת, כך שלא תידרש הוצאת רכב וסבלים רק עבורכם.

 

הובלה קטנה בנתניה דגשים עיקריים מחירון הובלות קטנות בנתניה
הובלת פסנתר בנתניה הובלת פסנתר בנתניה נקבע לפי גודל הכלי. בכל מקרה חובה לעטוף את הפסנתר כדי שלא ייחבל. אם ההובלה מתבצעת בחדר מדרגות, נדרשים מספר סבלים כדי למנוע התחככות בקירות החל מ-180 ש"ח
ג'קוזי חשוב לבצע את הפירוק בתשומת לב כדי לא לגרום נזק לג'קוזי. בחלק גדול מהמקרים יש צורך במנוף החל מ-300 ש"ח
הובלת רהיט בודד בכל מקרה של הובלת רהיטים בנתניה – שידה, ספה, שולחן אוכל, ארון וכו' – מומלץ לפרק כל חלק שניתן לפירוק כדי להקל על המעבר החל מ-180 ש"ח
הובלת תנור חשוב לאסוף באופן מסודר את כל החלקים הקטנים של הכיריים, רצוי בשקית, כדי שלא יאבדו במהלך ההובלה. את הניתוק מהגז יש לבצע בזהירות ולא לשכוח לסגור את ברז הגז החל מ-200 ש"ח
הובלת מכונת כביסה בנתניה חשוב לוודא מראש שמכונת הכביסה עוברת בכל הפתחים עד למיקום החדש שלה. במידה ולא, נדרשת הזמנת מנוף החל מ-250 ש"ח
הובלת מזרון בנתניה חשוב לתכנן היטב את ההובלה ולהגן על המזרון כדי שלא ייגרם נזק לשכבות הקפיצים שלו החל מ-150 ש"ח
הליכון לפני ההובלה יש לפרק את ההליכון. חשוב להגן על המנגנונים החשמליים בזמן ההובלה החל מ-200 ש"ח
 הובלת מקרר בנתניה מחיר הובלת מקרר נקבע בהתאם לנפח. מומלץ לבצע את ההעברה בעמידה החל מ-200 ש"ח

הובלות בנתניה עם מנוף

מהצד השני של הסקאלה ישנן גם הובלות מורכבות מאוד שמחייבות שימוש במנוף – בין אם מדובר על העברת תכולת עסק שכולל פריטים כבדים במיוחד או מורכבים להעברה, ובין אם מדובר על העברה של פריט כמו פסנתר, ג'קוזי או כל העברה אחרת שלא ניתן להשלים דרך המעלית.

גם במקרים אלה חשוב במיוחד לחפש המלצות על מובילים בנתניה עם מומחיות ייחודית – שימוש לא מושכל ולא זהיר במנוף עלול לגרום נזק לפריטים שמועברים באמצעותו, לתשתית הפיזית של הבית שלכם וגם לקירות הבניין המשותף ולמרחבים ציבוריים אחרים.

שירותים נוספים

גם אם אתם צריכים שירות מקיף יותר כמו למשל הובלה ואריזה בנתניה, תוכלו לקבל דרכנו כמה וכמה הצעות מחיר וכך להגיע לעסקה משתלמת במיוחד מבחינתכם. כשבוחנים מספר אופציות של הובלות בנתניה השוואת מחירים היא פעולה מתבקשת כמובן, אבל מומלץ לבחון את ההצעות השונות גם בהיבט של רמת המקצועיות של המובילים – וכשלמשל אתם מחפשים גם הובלה וגם אריזה, או גם הובלה וגם אחסון, תוכלו להתרשם ממידת הרצינות של המובילים לפי השאלות שהם שואלים אתכם בטלפון, וההקפדה על מתן הצעת מחיר רק לאחר קבלת כל האינפורמציה הדרושה. מובילים מומלצים בנתניה הם אלה שמבררים היטב את כל הפרטים ובהתאם עומדים בהצעת המחיר שעליה התחייבו.

כמה עולה הובלה בנתניה?

כמו כל שירות כמעט, גם עבור הובלה בנתניה מחירים אפשריים נמצאים על סקאלה רחבה. עבור הובלות קטנות של פריטים בודדים, כולל הרכבת רהיטים במידת הצורך, תתבקשו לשלם 180 עד 350 ש"ח, הובלת דירה בגודל 2-2.5 תעלה כאמור בין 800 ל-1,400 ש"ח, חברת הובלות מומלצת בנתניה שמקפידה גם על הצעות מחיר אטרקטיביות תבקש על הובלה דירת 3 חדרים סכום של 1,200-2,200 ש"ח ואילו הובלה גדולה כמו דירת 5 חדרים ובמקרים שבהם יש צורך גם במנוף תעלה החל מ-3,300 ש"ח.

במקרים שבהם אין גישה נוחה למקום שבו מעמיסים את המשאית או למקום שבו פורקים אותה, המחיר עשוי להתייקר מעט. בשכונות החדשות של בירת השרון – עיר ימים, אגמים, נווה עוז, קריית רבין, נוף הטיילת ואחרות – בדרך כלל אין בעיה כזו. גם שירותים נוספים כמו פירוק והרכבה של רהיטים מייקרים את המחיר, וגם חברת הובלה ואריזה בנתניה תגבה בדרך כלל מעט יותר על השירות הכולל בהשוואה ל"רק" הובלה.

הובלת משרדים בנתניה

שירות נוסף של מובילים בנתניה הוא העברת משרדים. כשמחפשים מוביל מומלץ בנתניה לעבודה מסוג זה חשוב לוודא שמדובר באיש מקצוע מנוסה. הדגש העיקרי הוא העברה יעילה ומסודרת כך שהעסק יושבת לפרק זמן קצר במיוחד.

הובלות בנתניה – בכל שעה שנוחה לכם

מצד אחד ישנה בנתניה אוכלוסייה חרדית גדולה, ובפרט בקריית צאנז שם נמצא המרכז העולמי של חסידות צאנז וגם בית החולים לניאדו שמתנהל על פי ההלכה, אבל מצד שני יש גם אוכלוסייה חילונית גדולה – ובהתאם ביקוש בלתי מבוטל לשירותי הובלות גם בשבתות. כמו כן מתבצעות הובלות גם בשעות הערב ובשעות לא שגרתיות, ובעצם תוכלו למצוא באתר הובלות בנתניה 24 שעות  – כך שתוכלו להעביר את הפריטים הרצויים בדיוק בשעה שנוחה לכם.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן