המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלה דחופה

הובלה דחופה – אנחנו כבר אצלכם!

בדרך כלל הובלה נקבעת זמן רב מראש – אבל אנחנו חיים במציאות דינמית ויש התרחשויות בלתי צפויות, ולכן לפעמים נוצר צורך בהובלה מעכשיו לעכשיו. איך גם מוצאים מובילים פנויים וגם לא גורמים ללחץ הזמן להתפשר על האיכות של אותה הובלה דחופה? פונים למובילים בהובלות. הניסיון הנרחב שלנו בתוספת ההתנהלות היעילה והמחויבות למתן שירות לא פחות ממצוין מספקים מענה מלא לכל צורך, גם מהרגע להרגע, ובמחיר משתלם במיוחד.

 

מחפשים מוביל שיגיע אליכם באופן דחוף? מצאתם!
הובלה קטנה ומיידית מחיר החל מ-180 ש"ח
שירותי הובלה + אריזה + הרכבת רהיטים במחיר נוח
שירות מקצועי בכל יום ובכל שעה
שירות בפריסה כלל ארצית

לייעוץ והצעת מחיר חייגו לטלפון:
053-7934-097

הובלה דחופה ומיידית

הובלה מעכשיו לעכשיו של פריט בודד או פריטים בודדים

אחת הסיבות העיקריות להזמנת הובלות מהרגע להרגע היא קניית רהיט או מכשיר חשמלי יד שנייה. בעידן שבו קיימות היא ערך משמעותי לעוד ועוד בני אדם, וכשבלוחות היד 2 וגם בפייסבוק אפשר למצוא שפע הזדמנויות משתלמות מאוד, יש גם צורך במציאת מוביל פנוי באופן מידי כדי לממש את ההזדמנות לפני שאחרים יקפצו עליה.

במצב כזה באופן טבעי יש חשיבות רבה לסוגיית המחיר – אם מצאתם למשל מקרר משומש במצב טוב ובמחיר אטרקטיבי, הובלה יקרה מדי כבר תהפוך את העסקה ללא כדאית. בזכות היכולת שלנו לעבוד באופן יעיל מאוד, אנחנו מתחייבים לספק לכם הצעת מחיר שתעזור לכם ליהנות מהפריטים הנחוצים לכם בעלות נמוכה.

 

למה יש צורך בהובלה מיידית של דירה?

עוד סיבה נפוצה להזמנת הובלה מיידית היא הברזה. אם קבעתם עם חברת הובלות מועד להעברת תכולת דירה שלמה, ובבוקר פתאום קיבלתם טלפון שהמובילים לא יוכלו להגיע (או במקרה היותר גרוע, החברה פשוט נעלמה לכם) – מן הסתם אתם בלחץ של ממש.

המצב שבו כל הרכוש שלכם כבר בקרטונים ואתם חייבים לפנות את הנכס אבל אין משאית ליד הבית הוא ללא ספק מצב מלחיץ. בנוסף יש חשש שמוביל פנוי להובלה ינצל את המצוקה שלכם ויגבה מחיר גבוה מאוד – עם מובילים בהובלות אתם יכולים להיות רגועים, ולדעת שגם נגיע במהירות, גם נבצע את ההובלה באדיבות וחביבות כדי לפצות אתכם על עוגמת הנפש שגרמו אותם מובילים חאפרים שנעלמו וגם נגבה מכם מחיר הוגן עבור השירות.

 

מהירות וגם זהירות – הובלה באופן דחוף!

אחד הסיכונים של הובלה דחופה הוא שהמהירות תבוא על חשבון הזהירות, וכתוצאה מכך ייגרם נזק – לפריטים שאותם מעבירים, למשקופים במקום שבו הפריט נמצא כרגע, לקירות בחדר המדרגות ועוד. הניסיון הנרחב של מובילים מנוסים ומומלצים מטעמנו מאפשר לנו לתכנן באופן מקצועי כל הובלה בזמן קצר, וגם ליישם את התוכנית באופן מוקפד. בדרך זו הפריטים הרלוונטיים יגיעו במהירות ליעד הרצוי, ובמקביל תוכלו להיות רגועים לגמרי ולא לחשוש מפני נזקים שונים.

 

שירות הובלות מלא כולל פירוק והרכבה – מהרגע להרגע!

גם כשנדרשת הובלה מיידית מעכשיו לעכשיו כולל פירוק והרכבה – של דלת המקרר שמצאתם בפייסבוק, של הארון שמתאים בול לחדר השינה שלכם וכו' – נבצע את המשימה בזמן קצר ככל האפשר ובמקסימום מקצועיות. הצוותים שלנו מיומנים מאוד בפירוק רהיטים ומכשירי חשמל וגם בהרכבתם כמובן, כך שגם במקרים אלה תקבלו שירות מלא ומשתלם מאוד.

באופן דומה גם כשיש צורך במנוף לצורך העמסת התכולה של ההובלה או כדי להעביר את הפריט הרלוונטי מהמשאית או הטנדר לבית שלכם, נארגן במהירות מנוף זמין כך שההובלה לא תתעכב ולא תתארך.

 

הובלה מידית של תכולת חנות או משרד

שירות הובלה מיידי מתאים גם לעסקים מכל הסוגים. אם מסיבה כלשהי נוצר צורך בהול בביצוע הובלת משרד, חנות, מפעל או כל עסק שהוא – נתייצב אצלכם במהירות עם צוות מנוסה שיוכל לפנות את כל התכולה הקיימת, כולל ציוד כבד או פריטים גדולים מאוד, והכל בעלות אטרקטיבית.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן