המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלות בחדרה

הובלות בחדרה – השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר!

חדרה הוקמה ב-1891, ועם השנים הלכה והתפתחה והפכה לעיר מרכזית עם יותר מ-100,000 תושבים מבית אליעזר במזרח ועד גבעת אולגה במערב. גם כיום נמשכת תנופת הפיתוח המואצת של חדרה ובכל רחבי העיר תוכלו למצוא שלל פרויקטי בנייה – ובהתאם ישנו ביקוש רב גם לשירותיהם של מובילים בחדרה. באתר "מובילים בהובלות" תוכלו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר ולבחור חברת הובלות מומלצת בחדרה שמתאימה בדיוק לשירות הספציפי שאתם צריכים ופנויה במועד המבוקש מבחינתכם, בלי להתפשר לא על האיכות, לא על השירות וגם לא על המחיר.

שירותי הובלות בחדרה בזול כולל כל השירותים הנלווים
הובלות קטנות בחדרה החל מ-180 ש"ח
מובילים במקצועיות ובאחריות
שומרים לכם על הציוד
מעבר דירה בחדרה החל מ-300 ש"ח

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934097

שירותי הובלות בחדרה

מהם הגורמים שמשפיעים על מחיר הובלה בחדרה?

כשמחפשים הובלות בחדרה השוואת מחירים היא השלב הראשון וכדאי כמובן לא לדלג עליו כדי לא לשלם מחיר מופרז. מצד שני חשוב לזכור שהצעת מחיר רצינית לוקחת בחשבון את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי ההובלה – מוביל בחדרה אמין וזול קודם כל ישאל אתכם סדרה ארוכה של שאלות, ורק לאחר קבלת התשובות ואיסוף המידע יספק הצעת מחיר. בין השאלות הרלוונטיות:

– מהו היקף ההובלה? פריטים בודדים / דירת חדר / דירת 2 חדרים / דירת 3 חדרים / דירה גדולה / משרד / תכולת מחסן וכו'

– האם ישנם פריטים שמחייבים היערכות מיוחדת? פסנתר גדול, ג'קוזי מרווח, ציוד חשמלי רגיש, הובלת רהיטים שמחייבים פירוק, מיטה סיעודית וכו'. במקרים של הובלות בתים בחדרה שיש בהם פריטים מסוג זה חשוב מאוד ליידע מראש את המובילים, גם כדי לקבל הצעת מחיר נכונה וגם כדי שהם יוכלו להיערך בהתאם ולא להתעכב ביום המעבר.

– האם ישנה מעלית במקום שממנו מבצעים את ההעברה? ואם לא, על איזו קומה מדובר והאם חדר המדרגות רחב או צר?

– האם ישנה מעלית במקום שאליו מועברת תכולת הדירה או העסק, או אותם פריטים בודדים שאתם רוצים להעביר? ואם לא, מהי הקומה שאליה יצטרכו המובילים לעלות ברגל עם כל התכולה של הטנדר או המשאית?

– האם ישנה גישה נוחה לרכב ההובלות בשתי הנקודות?

– האם שתי הנקודות נמצאות בחדרה? או שמדובר על הובלה מחדרה למקום אחר / הובלה ממקום אחר אל חדרה? שאלה זו רלוונטית במיוחד אם נדרשת הובלה ואריזה בחדרה ונקודת המוצא מעט מרוחקת מהעיר.

בדרך כלל בשכונות החדשות של העיר רוב הבניינים הם רבי קומות ויש בהם מעלית מרווחת ונוחה, ובהתאם קל יותר למצוא הובלות בחדרה בזול כשמדובר על שכונת ניסן, שכונת הפארק, חדרה הצעירה, עין הים וגני אלון. גם בגבעת אולגה יש שלל פרויקטים חדשים שהגישה אליהם נוחה במיוחד. בשכונות הישנות לעומת זאת ישנם בניינים ללא מעלית ולפעמים גם חדרי המדרגות צרים ולכן כשהמעבר הוא לשיכון יוגוסלבים, נחליאל, שכונת אפרים או וייצמן כדאי למצוא מובילים מומלצים בחדרה בעלי ניסיון בעבודה באזורים אלה. שכונות של בתים פרטיים כמו נווה חיים, שכונת האוצר או כפר ברנדייס נחשבות גם הן נוחות להובלה אליהן ומהן.

כמה עולה הובלת דירה בחדרה לפי מספר חדרים?

הפרמטר הראשון לקביעת עלות העברת דירה בחדרה הוא כאמור כמות הפריטים שיש להוביל מנקודת המוצא אל היעד. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את טווח המחירים בהתאם למספר החדרים. חשוב לזכור שישנם עוד גורמים שמשפיעים על הצעת המחיר של כל מוביל דירות בחדרה, כמו למשל צורך במנוף, דירת חדר שממוקמת במרתף ומובילות אליה מדרגות צרות ועוד. אם ישנם פריטים שמחייבים היערכות מיוחדת כמו למשל ג'קוזי או פסנתר, המחיר של הובלת דירה בחדרה יהיה מעט גבוה יותר.

מספר החדרים מחירון הובלות דירה בחדרה
הובלה של דירת חדר בחדרה 350-850 ש"ח
העברת דירת 2 חדרים בחדרה 550-1,100 ש"ח
מעבר דירת 3 חדרים בחדרה 800-1,600 ש"ח
הובלות בתים בחדרה עד 4 חדרים 1,200-2,100 ש"ח
הובלת דירה 5 חדרים בחדרה 1,600-3,000 ש"ח
דירה גדולה במיוחד / בית פרטי 2,300-4,500 ש"ח

 

מעבר דירה בחדרה אפשר להשלים תוך מספר שעות לא רב. על-מנת שלא לעכב את המובילים, ואת ההובלה, חשוב לארוז הכל מבעוד מועד וכמובן לא לשכוח לרשום בבירור על כל קרטון בדיוק מה הוא מכיל.

שירותים משלימים

ישנם מקרים שבהם השירות המבוקש של הובלות בחדרה כולל אריזה של הפריטים. במקרים אחרים חברת הובלה ואריזה בחדרה תספק לכם את הקרטונים הדרושים במחיר אטרקטיבי ואת האריזה בפועל תבצעו אתם. דוגמה אחרת לשירות משלים הוא אחסון חלק מהתכולה – למשל כשעוברים מבית גדול לדירה קטנה יותר.

כמה עולה הובלה קטנה בחדרה?

שירות מבוקש נוסף שגם עבורו תוכלו להיעזר באתר "מובילים בהובלות" הוא הובלת פריטים בודדים בחדרה. ישנם אנשי מקצוע שזוהי המומחיות שלהם, הובלות קטנות בחדרה בזול, ובזכות הידע והניסיון שלהם כל פריט שתרצו להעביר יגיע ליעד בשלום. בין השאר תוכלו לקבל הצעת מחיר ספציפית עבור הובלת פסנתר בחדרה, ג'קוזי, מקרר, הובלת ספות מכל הסוגים האפשריים, תנור ועוד סוגים שונים של הובלות קטנות בחדרה.

 

פריט על מה חשוב להקפיד? מחירון הובלות קטנות בחדרה
הובלת מקרר בחדרה מומלץ לבצע את ההובלה בעמידה. לאחר סיום ההובלה יש להמתין מספר שעות עד להפעלה מחדש של המקרר החל מ-200 ש"ח
הובלת מכונת כביסה בחדרה  בחלק מהמקרים יש צורך בפירוק המכונה ובהרכבתה בסוף המעבר. הובלה דרך חבלי הכביסה נחשבת מורכבת יותר החל מ-180 ש"ח
הובלת ג'קוזי בדרך כלל יש צורך במנוף כדי להוביל ג'קוזי ולכן חשוב לבחור אנשי מקצוע בעלי ניסיון בשימוש במנופים החל מ-220 ש"ח
הובלת ספה בחדרה  מחיר הובלת ספה נקבע לפי סוג הספה – נפתחת, תלת מושבית, דו מושבית, ספה פינתית וכו' החל מ-180 ש"ח
הובלת ארון בחדרה  ברוב המקרים של הובלת רהיטים בחדרה, כדי שאפשר יהיה להעביר את הפריט בלי לגרום לו נזק, קודם כל מפרקים אותו החל מ-180 ש"ח
הובלת מיטה בחדרה מחיר הובלת מיטה נקבע לפי סוג המיטה – מיטות מתכווננות או מיטות סיעודיות הן מורכבות יותר להעברה. במקרים אחרים נשקלת האפשרות לפרק את המיטה כדי להעביר אותה בקלות בחדר המדרגות או במעלית החל מ-180 ש"ח
הובלת פסנתר בחדרה מומלץ לבצע את ההובלה בעמידה. חובה לעטוף את הפסנתר  בניילון קשיח או שמיכה עבה החל מ-180 ש"ח

איך אפשר להוזיל את עלות הובלה קטנה בחדרה?

בנוסף לכל הפרמטרים הנ"ל קובעת חברת הובלות בחדרה את המחיר המבוקש גם על סמך היום בחודש, כשהימים הראשונים והאחרונים בכל חודש עמוסים בדרך כלל ולכן רמת המחירים עלולה להיות גבוהה יותר, ולפי עונת השנה – כשמחפשים הובלה בחדרה מחירים בקיץ יהיו גבוהים יותר מאשר בחורף, לפחות רוב המקרים, ומצד שני מעבר דירה או העברת עסק בחורף עלולות להיות חוויות לא נעימות אם נופלים על יום גשום במיוחד. בכל מקרה כאן באתר תוכלו למצוא המלצות על מובילים בחדרה שמתאפיינים בתמחור אטרקטיבי בכל מועד שתרצו, כך שבסופה של השוואת המחירים תגיעו אל מובילים מקצועיים ואיכותיים ולא יקרים מדי.

מתי תרצו לבצע את ההובלה?

מעבר דירה או העברת משרד הם פרויקטים מורכבים שמייצרים רמה גבוהה של אי ודאות, ולפעמים גם מתח. בהתאם חשוב לבחור באופן מושכל מוביל מומלץ בחדרה כדי שתוכלו לסמוך עליו ולדעת בוודאות שהוא יגיע במועד שקבעתם ולא ייעלם ברגע האמת או יספר לכם שלל תירוצים למה הוא מאחר. עוד כדאי לדעת שדרך האתר תוכלו למצוא אנשי מקצוע שמבצעים הובלות בחדרה 24 שעות ובהתאם לארגן את ההעברה לזמן הכי נוח מבחינתכם.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן