המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת שולחן

שמים את הקלפים על השולחן – מובילים רק עם מוביל

אתם כבר מותשים מחיפוש אחר חברת הובלות המבצעת שירות של הובלת שולחנות? עם אתר ה"מובילים בהובלות", אפשר להכריז באופן רשמי על תום החיפושים!

 

הובלת שולחנות

 

גם עם הובלת שולחן – בוחרים רק במקצוען

לא משנה אם מדובר על הובלה קטנה של פריט בודד כמו במקרה של הובלה של שולחן – הרי שמגיע לכם לקבל את השירות הטוב ביותר מהמוביל המקצועי ביותר. אנו מעמידים לרשותכם מניפה רחבה של חברות הובלה מובילות המבצעות את מכלול שירותי ההובלה, לרבות הובלות של שולחן.

 

משולחן משרדי ועד הובלת שולחן אוכל

מחפשים חברה המבצעת הובלת שולחן עם כסאות או שולחן אוכל בודד? בעוד מספר דקות תמצאו את המוביל האידיאלי עבורכם, שיותאים על פי צרכי ההובלה שלכם.

 

הובלת שולחן כולל פירוק והרכבה – מתי זה נדרש?

יש מספר מקרים שבהם אנחנו כמעט תמיד נעדיף לפרק את השולחן כדי להוביל אותו בבטחה לבית החדש:

שולחן זכוכית – הזכוכית שעל השולחן עלולה להישבר במהלך ההובלה במשאית, ולכן צריך להפריד אותה מהרגליות לפני שמעמיסים אותה, וכמובן גם למגן אותה.

שולחן שיש או עץ מאסיבי – לפעמים קשה מאוד להרים את השולחן ולהוביל אותו בחדר המדרגות, ואם מדובר בשולחן שיש או עץ ענק, כדאי להפריד אותו לפחות מהרגליות שלו.

שולחן עם מדפים – דוגמה טובה לכך היא שולחן עבודה עם מדפים, אולם הכול תלוי בגודל שלו, כשהוא יכול להיות צר או רחב.

נציין רק כי הובלה פירוק והרכבת שולחנות לא אמורים לעלות לכם הרבה יחדיו, ואין צורך לחשוש מפני הצורך בפירוק. למעשה זה בא כדי לחסוך לכם כסף על הובלה במנוף שהייתה נדרשת אם לא היינו מפרקים את השולחן.

 

הובלה של שולחן מטבח – איך שומרים עליו שלם?

בין אם מובילים את השולחן כפי שהוא, בין אם משתמשים במנוף כדי לשלוף אותו מהדירה, ובין אם מפרקים אותו כדי להוציא אותו בחלקים – תמיד חייב למגן את כל חלקי השולחן על מנת שלא יספגו נזקים במהלך ההובלה. אפילו הובלה של שולחן מתקפל למטבח מצריכה מאמץ קטנה למיגון, כשלא צריך יותר מניילון בועות כדי לוודא שפני השולחן והרגליות שלו יישארו שלמים.

אנחנו מתחייבים להוביל את השולחן שלכם ליעדו החדש בלי שיקרה לו שום נזק, ובאופן כללי, דעו לכם שכשאתם מזמינים מובילים מומלץ לוודא שהם מספקים לכם ביטוח על תכולת ההובלה. גם אם המוביל בטוח בעצמו ב-100%, תמיד יכולה להתרחש תאונה בכביש אפילו לא באשמתו, ואתם לא צריכים להיות אלו שייפגעו ממצב שכזה בשום צורה. הזמינו אך ורק מוביל מומלץ שאפשר לסמוך עליו.

 

הובלת שולחן כתיבה מעכשיו לעכשיו – אנחנו כבר אצלכם

ברוב המקרים, כשמישהו מוביל שולחן זה פריט שהוא רוכש ביד שנייה. גם אתם וגם המוכר של השולחן מעוניינים שהמוביל יעביר אותו ממנו אליכם כמה שיותר מהר, ולמעשה האינטרס שלכם להשיג את השולחן כאן ועכשיו הוא גבוה יותר, כי תמיד יכול לבוא קונה אחר ולחטוף את המציאה לפניכם.

אך אתם לא צריכים לדאוג מפני אפשרות שכזו, כי אנחנו כאן בשבילכם 24/7 כדי לספק לכם שירותי הובלה זולים ומהירים. תוך שעה אחת נוכל להיות בדירה שממנה צריך לקחת את השולחן, ולא תצטרכו להתמודד עם שום עיכובים או בעיות. תוכלו כבר עכשיו להגיד למוכר שמצאתם מוביל שיעביר את השולחן שלו אליכם בזול ובמהרה.

 

אצלנו תקבלו על הובלת שולחן מחיר באמת משתלם

אתם בטח מבינים בעצמכם ששולחן זה לא פריט שעולה יותר מדי להוביל, ולמעשה מדובר באחד הפריטים הזולים ביותר להובלה, זאת למעט למקרים שבהם צריך להיעזר במנוף כדי להוציא אותו מהדירה או להכניס אותו אליה. אז כמה עולה להוביל שולחן? אצלנו תוכלו לעשות את זה במחיר סמלי של 180-250 ₪, כשיגיע אליכם מוביל עם טנדר שיסייע לכם להעביר את השולחן. אם אכן צריך להיעזר במנוף, למשל כשמובילים שולחן ענק או אפילו שולחן סנוקר, תצטרכו להוסיף לעלות ההובלה הבסיסית עוד 200-300 ₪, שהם התשלום למפעיל מנוף בעל רישיון. אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת ללא התחייבות, הרימו אלינו טלפון ותוכלו לברר כבר עכשיו כמה אפשר לחסוך איתנו על הובלה של שולחן מכל סוג שקיים.

 

למה להזמין הובלת שולחן דווקא ב"מובילים בהובלות"?

אם חשבתם שחיפוש אחר מובילים מומלצים מצריך מכם לבזבז זמן רב בחיפוש קדחתני, כדאי שתחשבו שוב. כל הנדרש מכם הוא לספר לנו איזה אופי של הובלה אתם צריכים – מכאן, אנחנו נדאג לכל היתר. כל שולחן, בכל שעה ומכל מקום כולל הובלת שולחן סנוקר עם מנוף – רק עם "מובילים בהובלות".

 

שאלות ותשובות נפוצות בנושא הובלת שולחנות 

icon

בהחלט – השירות שלנו ניתן בפריסה ארצית רחבה.

icon

כן. אנחנו יודעים למצוא פתרונות להגן על המשטח הרגיש גם בלי פירוק, כך שתוכלו להיות רגועים ולדעת שהשולחן יגיע בשלמותו.

icon

אנחנו מבינים שסדר היום שלכם עמוס, ולכן מבצעים הובלות של שולחנות מכל הסוגים גם אחרי שעות העבודה המקובלות.

icon

טיפ הוא אופציה ואף פעם לא חובה. ההחלטה היא שלכם, בהתאם למורכבות ההובלה ובעיקר למידת שביעות הרצון מהשירות.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן