המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

סבלים

נושאים בנטל – מתי צריך שירותי סבלות?

סבלות זהו מקצוע נפוץ ומוכר עוד מימי קדם, בהם נהגו הסבלים לסייע בפריקה, הובלה והעברת ציוד וחפצים ממקום למקום. המקצוע הוותיק משמש רבים גם כיום, וניתן להיעזר בשירותי סבלות במקרים מגוונים. מה נהוג להעביר עם סבלים, מה חשוב לבדוק וכמה זה צפוי לעלות? כל המידע לפניכם.

 

שירותי סבלות בפריסה כלל ארצית
מחיר הכי משתלם – תשלום לפי שעה
צוות סבלים מנוסה ואחראי
העברת דירות ללא נזק לתכולה
שירות שמתאים לבנייני מגורים ישנים ללא מעלית

להזמנת מוביל להיום חייגו:
053-793-4097

סבלים

 

העברת דירה עם סבלים – איך לבחור את הסבל הנכון?

פוליסת ביטוח – סבלים המובילים את הציוד היקר שלכם עלולים לגרום לנזקים, בין אם בטעות או מחוסר ניסיון. חפצים עלולים להיפגע גם במהלך ההובלה, בעיקר אם לא ריפדו אותם נכון. העדיפו חברת הובלות אחראית המציעה פוליסת ביטוח, כך שתהיו מוגנים מפני כל תרחיש.

מקצועיות – לגרור את המקרר שלכם בשכיבה זה משהו שגם אתם יכולים לעשות. בחרו בסבל שיודע להוביל את הרהיטים שלכם בצורה בטוחה ומוגנת, מבלי לגרור אותם, להשכיב אותם או לגרום לנזקים עתידיים.

חברה מסודרת – בין אם אתם צריכים להעביר רק מספר חפצים או את תכולת הדירה כולה, אל תתפשרו על סבל פרטי שאין מאחוריו שם או חברה. חברת הובלות המציעה שירותי סבלות מובילים בהובלות מבטיחה לכם עבודה מקצועית עם צוות מנוסה וציוד מתאים.

 

סבלים לפי שעה – איך זה עובד?

לא כל משימה של העברת חפצים דורשת הזמנה של חברת הובלה, כך שאתם יכולים לחסוך לעצמכם בהוצאות.

אם אתם סטודנטים שצריכים להעביר מקרר מדירה אחת לאחרת, או שרכשתם מוצר יד שנייה, הזמנת סבל יכולה לסגור לכם את הפינה. מחיר סבלים לשעת עבודה מסתכם בדרך כלל באופי ומורכבות ההובלה, כך שאם יש לכם ציוד כבד יותר, או קושי להוביל את הרהיט בצורה רגילה, ככל הנראה תשלמו יותר.

מומלץ לעדכן מראש את הסבלים בחפצים שיש לכם להעביר, מה משקלם וגודלם, ולוודא מולם שאין מינימום הזמנה של מספר שעות עבודה.

 

סוגי עבודות סבלות נפוצים ומה הם כוללים

סוגי עבודות סבלות נפוצים מה כולל השירות
סבלות במגזר התעשייתי והמסחרי פריקת ציוד ממכולה, נשיאת תכולה לנמל, הובלת ציוד תעשייתי למפעל, שימוש במלגזות או כלים לפריקת הציוד באופן מקצועי.
סבלות במגזר הפרטי הובלה קטנה, פירוק והרכבת רהיטים, העברת דירות, העברת פריטים בודדים, הובלת ציוד כבד או עדין, פריקת סחורה רגישה למשרדים.
סבלות לעבודות חד פעמיות העברת ציוד מחנויות למפעלים, הובלת מוצרי יד שנייה, העברת רהיטים מחנות לבית הלקוח, הובלות קטנות מבית לבית, הובלת ציוד למסיבה.
סבלות לעבודות בנייה נשיאת חומרי בניין בטנדר, הובלה של ציוד כבד משקל, העברת חומרי בניין לאתרי בנייה.

 

מתי להזמין סבל ומתי מוביל?

הובלות קטנות עם סבל – רוצים להעביר מכונת כביסה לדירה של הבת? כנראה שישתלם לכם יותר להזמין שירותי סבלות מאשר חברת הובלות. כך תוכלו להוביל פריטים בודדים בטנדר במקום לשלם על משאית.

הובלה לפני שעה עם סבל – שירותי סבלות יכולים להשתלם יותר במקרים של הובלת מספר פריטים, כך שהמחיר מתומחר לפי שעה ולא ליום עבודה, דבר שעלול להוזיל את העלויות.

הובלת תכולת דירה עם מוביל – מעבר של דירה שלמה דורש עבודת צוות וצפוי להימשך מספר שעות. הזמינו מוביל לביצוע העברה, כך שהעבודה תתבצע בצורה מהירה, מקצועית ויעילה יותר.

הובלת רהיטים מיוחדים עם מוביל – הובלה של רהיטים מיוחדים כמו פסנתר כנף, אקווריום גדול וכד', דורשים מקצועיות וציוד מיוחד כמו שימוש במנוף או במת הרמה. כדאי להתייעץ עם המוביל לגבי אופי ההובלה והאם יש לו את הציוד המתאים.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן