המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת רהיטים

הובלה של רהיטים – זה לא משחק ילדים

כאשר מדובר על הובלות, מדובר על ניוד של תכולה מנקודה אחת לנקודה אחרת. ישנם סוגים שונים של הובלות: הובלות קטנות לצד הובלות גדולות יותר, הובלות של פריטים בודדים לצד הובלות של מספר פריטים, והובלות של פריטים קלי משקל לעומת אלו הכבדים. כאשר מדובר על ההובלות הכבדות יותר, הרי שמדובר בעיקר על הובלת הרהיטים. לא מעטים אלו שברשותם רהיטים כבדים מעץ, כך שבעת שברצונם לנייד את הרהיטים ממקום למקום, נדרשת חברת הובלה מקצועית המתמחה בהובלת משקלים כבדים. חברות כאלו תוכלו למצוא באתר "מובילים בהובלות".

הובלות רהיטים גדולים וקטנים

הובלת רהיטים: זה לא כבד, זה דווקא קל

בעת שאתם מדמיינים את ההובלה של הרהיטים שלכם, הרי שקשה לכם לדמיין את עצמכם מבצעים את ההובלה בצורה עצמאית, ובצדק. מדובר על משקלים כבדים שאיש שאינו מיומן בעבודה שכזו, פשוט לא יכול לבצע. לשמחתכם, אינכם צריכים להטריד את עצמכם במחשבות שכאלו, שכן יש מי שעושה זאת עבורכם: חברות הובלה המתמחות בשירות של הובלת רהיטים כבדים. אתר "מובילים בהובלות" מעמיד לרשותכם רשימה של מובילים מומלצים לטובת ההובלה שלכם. חשבתם שמדובר על מלאכה כבדה? לא תאמינו כמה קלה היא יכולה להיות.

שירות מלא – החל מפירוק, דרך הובלה ועד להרכבה

בעת שאתם מסתייעים בשירותי ההובלה, הרי שהשירות לא מתחיל ומסתכם בהובלת הרהיט שלכם. כיום, חברות ההובלה הנמצאות ברשימת המומלצים של "מובילים בהובלות", שמחים להעניק לכם שירות מלא וכולל. כך לדוגמא, בעת שישנם רהיטים המצריכים פירוק והרכבה, הרי שזה השירות שתקבלו. כך, בעת שאתם מחפשים שירות של הובלת רהיטים מעץ הדורש פירוק והרכבה – אתם מקבלים מענה מלא וזוכים בראש שקט.

רוצים לתרום רהיט? הסתייעו במוביל!

כשמדובר על הובלת הרהיטים, לא אחת מדובר על הובלת רהיט בודד. כך לדוגמא, בעת שיש לכם בבית רהיט שתרצו לתרום במטרה טובה, הרי שתצטרכו להסתייע בשירותי ההובלה. התרומה שלכם יכולה להיות קלה במיוחד, בעת שהמשקל הרב של הרהיטים מונח על כתפיהם של המובילים ולא על שלכם.

רכשתם רהיט בשוק היד השנייה? הוא בדרך אליכם

מצאתם רהיט נפלא הנמכר על ידי אדם פרטי ואתם רוצים אותו לכם? אינכם צריכים לבקש טובה מחברים או חלילה לסחוב את הרהיט על גבכם – אתר "מובילים בהובלות" מציג בפניכם את המובילים המומלצים ביותר המבצעים הובלות של רהיטים. מה נדרש מכם? רק לקבוע את השעה הנוחה לכם והמוביל בדרך אליכם!

למה דווקא לבחור ב"מובילים בהובלות"?

כאשר מדובר על הובלות הרהיטים, מדובר על אחת מההובלות הפופולאריות ביותר שהביקוש להן לעולם פוסק. הודות לפורמט החכם בו בנוי האתר, תוכלו למצוא בקלות את המוביל המתאים לכם ביותר לאחר שנלקחו בחשבון פרמטרים של מחיר, איזור, שעה וסוג ההובלה. מוסרים פריט, רוכשים פריט או מעבירים אותו מהבית אל המשרד? יש דרך לעשות זאת, ובקלות רבה!

שירות בכל הארץ: תל אביב, רמת גן, חיפה, הרצליה, נתניה, פתח תקווה, ראשון לציון, כפר סבא, ירושלים, חדרה

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן