המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת משרדים

ממשיכים לעבוד כרגיל גם כשעוברים משרד

קהל הלקוחות שלכם התרחב, קלטתם עוד עובדים בתקופה האחרונה ואפשר לומר כי העסק שלכם נמצא בנסיקה. ללא ספק מדובר על סיבה למסיבה, בעיקר בעת שאתם עתידים לעבור בקרוב אל משרד חדש שיהלום את קצב ההתרחבות שלכם. חלק בלתי נפרד מהמעבר שלכם כולל גם שירות של הובלת המשרד. כל הסיבות מדוע דווקא להסתייע בשירות של הובלה עם ספק מאתר ה"מובילים בהובלות" – לפניכם.

הובלת משרדים

נותנים לעובדים להמשיך לעבוד

מעבר למשרד חדש מצריך מכם אריזה של כל המשרד שלכם לארגזים. לטובת העניין, הרי שאתם צריכים לרתום את כל עובדי המשרד למאמץ המשותף. אז זהו – שלא. כיום, תוכלו באמצעות חברת הובלה המבצעת שירות הובלת משרד, גם לשכור שירות של אריזת המשרד. המשמעות היא שהעובדים שלכם יכולים להמשיך לעבוד, אינכם צריכים לשנות את לוח הזמנים שלהם ולפגוע בשגרת העבודה. חשבתם שהובלת המשרד שלכם תעצור את שגרת הפעילות שלכם? כלל לא.

 

הובלה של משרד בלילה – שגרת העבודה לא נפגעת

לא משנה אם מדובר על הובלת משרד גדול, או האם המשרד שלכם הינו משפחתי וקטן ועל כן אתם זקוקים לשירות של הובלת משרד קטן – הרי שההובלה נחוצה לכם, וגם מינימום פגיעה בשגרת העבודה שלכם. שירותי ההובלה המוצעים לכם דרך אתר "מובילים בהובלות", מאפשרים לכם לאתר ספקים המעניקים שירות גם הובלות קטנות וגדולות מעבר לשעות השירות הסטנדרטיות, ועל כן אתם יכולים להוביל את התכולה שלכם אל המשרד החדש גם בלילה.

מה יוצא לכם מזה? בשעות היום שהינן שעות הפעילות הרשמיות, אתם מעסיקים את העובדים שלכם והם תורמים למשרד שלכם. כמו כן, הרי שישנם לקוחות הפוקדים את המשרד ולהם אתם נותנים שירות, וכל זאת לצד פגישות עסקיות עם קולגות ומשקיעים פוטנציאליים. לכן, בעת שתבצעו העברת משרד בשעות היום, אתם מפסידים יום עבודה. הובלה המתבצעת בערב ואל תוך שעות הלילה, גם מאפשרת לכם שלא להפסיד יום עבודה, וגם מבטיחה לכם כי בבוקר למחרת המשרד החדש שלכם כבר יהיה מאובזר במיטב הציוד שלכם.

 

אפשרויות הובלה מתקדמות בעת שמבצעים הובלת משרדים

במשרדים, ישנם רהיטים גדולים וכבדים המיועדים לאחסון רב של ניירות ומסמכים. לכן, בעת שמתאפשר הדבר מבחינה לוגיסטית, הרי שתוכלו להנות משירות של הובלת ריהוט משרדי באמצעות מנוף הובלות. כך, הופכים את המעבר שלכם לקל יותר ומהיר יותר משתוכלו לדמיין.

 

למה להזמין הובלות משרדים ב"מובילים בהובלות"?

מחפשים מובילים מומלצים וזולים לטובת הובלה של משרד? הגעתם אל המקום הנכון: אתר "מובילים בהובלות"! הובלה של משרד שונה מאד מהובלה של בית פרטי, שכן מדובר לא אחת על ציוד רב – לפעמים של בניין משרדים שלם. לכן, יש צורך בצוות מקצועי, מנוסה ויעיל. צוות מובילים שכזה תוכלו למצוא בקלות ובמהירות עם האתר המוצג לפניכם. חיפוש אחר חברת הובלות המבצעת הובלת ציוד משרדי יכול לקחת לכם יום עבודה שלם, אך גם יכול להסתכם במספר דקות בודדות.

שירות בכל הארץ: תל אביב, רמת גן, חיפה, הרצליה, נתניה, פתח תקווה, ראשון לציון, כפר סבא, ירושלים, חדרה

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן