המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת מקרר בתל אביב

הובלת מקרר בתל אביב – שיא המקצועיות, מינימום מחיר

תל אביב היא עיר דינמית מאוד. גם האנשים שחיים בה נמצאים לעיתים קרובות מאוד בתזוזה, ולכן יש גם ביקוש נרחב לשירותי הובלות מכל הסוגים ובפרט להעברת מקררים. בדרך כלל השיקול העיקרי לבחירת אנשי המקצוע שיספקו את השירות הוא המחיר, אבל גם כשמדובר על "רק" פריט אחד, כדאי כמובן לקחת בחשבון לצד העלות גם את התועלת. עם מובילים בהובלות מובטחת לכם הובלת מקרר בתל אביב גם בשיא המקצועיות וגם במינימום מחיר.

שירותי הובלות מקרר בתל אביב במחיר מבצע שאסור לפספס!
הובלת מקרר לכל אזור שתרצו החל מ-200 ש"ח
ניתן להזמין הובלה דחופה מהיום להיום – זמינות 24/7!
הרמת מקרר עם מנוף בתל אביב במידת הצורך
מובילים את כל סוג המקררים כולל מקררים ביתיים, תעשייתיים, מקרר יין, זכוכית ועוד 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934097

הובלת מקרר בתל אביב בזול

האם מספר הדלתות במקרר משפיע על המחיר?

כאמור השאלה שמעניינת כל מי שקנה מקרר יד 2 או צריך להעביר מקרר מדירה אחת לשנייה היא כמה עולה להוביל מקרר בתל אביב. כדאי לדעת שהגודל של המקרר הוא אחד השיקולים בקביעת העלות של השירות, אבל לאו דווקא העיקרי שבהם. באופן עקרוני הובלה של מקרר קטן בנפח של 400 ליטר תעלה לכם בין 200 ל-350 ש"ח, הובלה של מקרר עם 3 דלתות ובנפח של 700 ליטר עולה בין 200 ל-450 ש"ח ואפילו מקרר תעשייתי גדול תוכלו להוביל תמורת לא יותר מ-550 ש"ח.

 

מתי כדאי לבצע את ההובלה?

כשמדובר על הובלת מקררים בתל אביב, אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא התזמון של מועד השירות. קודם כל רצוי לא לתזמן את היום של ההובלה לתחילת החודש או סוף החודש, וזאת מהסיבה הפשוטה שבתקופות אלה מתבצעות בתל אביב הובלות רבות של דירות והמובילים עמוסים מאוד.

גם השעה חשובה. כולנו מכירים את הפקקים שתוקעים את התנועה בתל אביב במשך חלקים שונים של היום, כך שאפילו הובלה בתוך תל אביב – למשל מרמת אביב לפלורנטין או מלב תל אביב לביצרון – עלולה להתארך באופן משמעותי. כדאי מאוד לתזמן את ההובלה לשעות הפחות עמוסות בכבישים, ולהשלים אותה במהירות ובמחיר משתלם.

 

מה כולל השירות של הובלת המקרר בת"א?

מחיר הובלת מקרר בתל אביב מושפע גם ממידת המורכבות של העברת הפריט אל הטנדר וממנו אל היעד. אם למשל יש צורך בפירוק והרכבה של הדלתות כדי שהמקרר יעבור בכל הפתחים, כדאי להיעזר במובילים המנוסים שלנו שכבר ביצעו אותה בהצלחה פעמים רבות מאוד בעבר, ולא לנסות לעשות אותה בעצמכם (אלא אם כן אתם בטוחים לגמרי שתוכלו לפרק את הדלתות ולהרכיב אותן בלי להזיק למקרר).

גם במקרים שבהם אין מעלית וחדר המדרגות צר, ולכן נדרש מנוף, המחיר יהיה קצת יותר גבוה.

 

הובלת מקררים בזהירות ובאחריות

אם הצלחתם להוזיל את העלות של ההובלה אבל נגרם למקרר נזק, מן הסתם הרווח מתחלף בהפסד. כדי שלא להסתכן שלא לצורך, בין אם מדובר על הובלת מקרר בתל אביב עם מנוף ובין אם זו הובלה יחסית פשוטה, חשוב לבחור בחברה מנוסה ואמינה. עם מובילים בהובלות אתם נהנים גם ממחיר נמוך, גם משירות מעולה וגם משקט נפשי.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן