המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת מקרר ברחובות

הובלת מקרר ברחובות בקלות וללא פגיעות

כולם יודעים כי החלק הקל בהובלה הוא הורדת הארגזים והחלק שממנו דואגים רוב האנשים הוא הובלה של רהיטים גדולים ומוצרי חשמל גדולים כמו מקרר, תנור, מכונת כביסה ומייבש. מדובר על מכשירים יקרים שאמורים להישאר אתכם זמן רב ופגיעה בהם בזמן ההובלה עלולה לגרום לכם להוצאה מיותרת. לרוב, המקרר יהיה הפריט הכי קשה להעברה בגלל רוחבו ואורכו, אך חשוב לדעת שכיום הובלת מקרר ברחובות באמצעות חברת הובלות מקצועית, תאפשר לכם לקבל שירות הובלה מקצועי ואיכותי ללא פגיעות מיותרות.

 

הובלת מקרר ברחובות מהיום להיום במחיר מטורף!
הובלת מקרר (גם ישירות מהחנות) ברחובות החל מ-200 ש"ח
ניתן להזמין הובלה מעכשיו לעכשיו עם מובילים מומלצים בעיר
מפרקים את דלתות המקרר לפני ההובלה במקרה הצורך

אפשרות להרים את המקרר עם מנוף

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-097

הובלת מקרר ברחובות

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים לבצע הובלת מקרר ברחובות?

הובלת מקרר לא מתרחשת רק כשעוברים דירה. למעשה, אנשים רבים רוכשים מקררים יד שניה וזקוקים לשירות הובלת מקררים ברחובות רק עבור פריט אחד. לפני שהמובילים יגיעו אליכם, הם יבדקו מספר פרטים על המקרר והדירה שממנה יש לאסוף אותו. פרטים אלו יעזרו להם לדעת איך לבצע את ההובלה בדרך הטובה ביותר. הם יבדקו מאיזה קומה בבניין יש לאסוף את המקרר, הם יבדקו האם יש מעלית בבניין ומה גודלה והאם אורכו ורוחבו של המקרר נכנסים במעלית בצורה פשוטה מבלי לגעת בגבולות המעלית. אלו פרטים חשובים מאוד שיעזרו למובילים מנוסים להחליט האם יש צורך במנוף או שניתן להוריד את המקרר בצורה פשוטה דרך המעלית.

 

הובלה של מקרר ברחובות עם מנוף, איך היא מתבצעת?

בשנים האחרונות מנופים נמצאים בשימוש רחב בעת הובלת דירה ובמיוחד בהובלת מקררים. הובלת מקרר ברחובות עם מנוף תתרחש כאשר מדובר במקרר רחב או גבוה מאוד שאינו יכול לעבור דרך המעלית וכאשר הדירה נמצאת בקומות גבוהות מאוד, כך שלא ניתן לסחוב את המקרר במדרגות. על מנת לבצע שימוש במנוף להובלת המקרר, על המוביל לבדוק היכן בדירה יש חלון מספיק רחב שממנו ניתן להעביר את המקרר אל המנוף. מכיוון שכיום רוב הבתים החדשים נבנים עם מרפסות, אין בעיה לבצע את ההובלה בצורה כזו וזה אפילו מאוד פשוט. מובילים רבים מעדיפים את עבודת המנוף גם כאשר מבצעים העברה של כל תחולת הדירה.

 

היתרונות בהובלת מקררים עם מנוף

כשמשתמשים במנוף עבור הובלה, למעשה, משתמשים הפתרון היעיל ביותר להעברת ארגזים, רהיטים ומכשירי חשמל גדולים. המנוף מגיע עד לחלון הגדול או המרפסת, מעמיסים עליו את החפצים בקלות ותוך דקה הם נמצאים בסמוך למשאית. מעבר למעבר המהיר של החפצים, הרבה יותר קל להעביר חפצים כבדים וגם לשמור עליהם ממכות לא רצויות. בשל כך, מובילים רבים יציעו לכם העברה עם מנוף, במיוחד אם מדובר בחפצים כבדים מאוד שחשוב לכם לשמור עליהם מפגיעות.

 

כמה יעלה לכם להוביל מקרר עם מנוף ברחובות?

מחיר הובלת מקרר ברחובות בעזרת מנוף הוא מחיר הנקבע לפי שעת עבודה שלו. העלות ההתחלתית היא 250 לשעה. אם מדובר רק במקרר, סביר שלא תעברו את השעה הזו ולכן זה יהיה התשלום עבור העברתו למשאית. במידה ומדובר על העברה של חפצים נוספים, ככל הנראה בתוך כשעתיים עד שלוש תוכלו להעביר תכולת בית שלמה. השימוש במנוף מקל את התהליך והופך אותו למהיר יותר.

 

כמה יעלה לכם להוביל מקרר ברחובות דרך המעלית?

אם שעת עבודה של מנוף עולה 250 ₪ לשעה, כמה עולה להוביל מקרר ברחובות דרך המעלית? אצלנו במובילים בהובלות תוכלו להוביל מקרר דרך המעלית בעלות נמוכה ומשתלמת המתחילה ב-180 שקלים בלבד. המחיר יעלה מעט כאשר מדובר במקרר גדול מהרגיל. בכל מקרה אנו דואגים לבצע הובלת מקרר מקצועית ולספק לכם שירות מהיר ואדיב וכל זאת תוך שמירה על המקרר שלכם מפגיעות.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן