המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת מקרר בירושלים

הובלת מקרר בירושלים במחירים משתלמים – רק דרכנו!

מקרר הוא מכשיר חשמלי גדול ורחב וכאשר יש צורך בהובלה שלו לבית חדש או הובלה כאשר רכשתם אותו ביד שנייה, הוא מצריך שירות הובלת מקרר בירושלים מהסיבה שאין לכם את האפשרות להעביר פריט זה ברכב פרטי רגיל. אנו בחברת מובילים בהובלות מעניקים ללקוחותינו שירותי הובלה מקצועיים במחירים משתלמים.

 

 מובילים את המקרר שלכם בירושלים במחיר הכי זול בארץ!
הובלת מקרר לכל אזור החל מ-250 ש"ח
ניתן להזמין הובלה של מקרר מהיום להיום למסעדה, בית עסק, קיוסק ועוד
מרימים מקרר עם מנוף במידת הצורך

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-097

הובלת מקרר בירושלים

כמה עולה להוביל מקרר בירושלים מכתובת אחת לכתובת אחרת?

מחיר הובלת מקרר בירושלים מורכב מעלות העבודה ועלות הנסיעה של רכב ההובלה מכתובת אחת לכתובת אחרת. כאשר מדובר בשירות הובלת מקררים בירושלים בין כתובות בתוך העיר, העלות עשויה להיות בטווח של 200-350 ₪. במידה ומדובר בהובלה מחוץ לעיר, חברת הובלות תצטרך לחשב את עלות הנסיעה לפי הקילומטרים אל היעד המבוקש. כמובן שהובלות בקרבת ירושלים, יעלו פחות או יותר בטווח המחירים שציינו קודם ויעדים רחוקים יותר עשויים לעלות בטווח מחירים של 350 ₪ – 600 ₪.

 

עלות שירות הובלת מקרר בירושלים עם מנוף

מתי נזדקק להובלה של מקרר בעזרת מנוף? מובילים יציעו לכם שירות זה במספר מקרים:

√ כאשר אתם מתגוררים בבניין גבוה מהרגיל

√ כאשר מעלית הבניין לא מאפשרת כניסה של המקרר בגלל גודלו

√ כאשר דלת הבית צרה והמקרר לא יכול לעבור דרכה

שירות הובלה עם מנוף הוא שירות נוסף שעלותו נפרדת מהעלות של ההובלה. עבור הובלה של מקרר תזדקקו לשעה אחת בלבד של עבודת המנוף. עלות שעת עבודה של מנוף היא בדרך כלל בין 250 ₪ ל-300 ₪.

 

אם הזמנתי הובלת מקרר עם מנוף בירושלים, כמה זה מייקר את ההובלה?

כאשר אתם מזמינים מנוף, אתם למעשה חוסכים למוביל זמן עבודה יקר בהורדת המקרר אל המשאית במדרגות הבניין או במעלית. אין זה אומר שלא תשלמו כלל למוביל על השירות שלו. בעת הובלה עם מנוף, ידאג המוביל לעטוף את המקרר שלכם כדי שהוא לא ייפגע בעת המעבר. עלות עבודה זו תהיה נמוכה מהעלות הרגילה ולכן לא תשלמו מחיר הובלה מלא, אלא מחיר חלקי הכולל את אריזת המקרר והנסיעה אל היעד. בעיר ירושלים יש מגוון סוגים של בנינים, חלקם מודרניים ועם המון קומות וחלקם בנינים ישנים שבהם הכניסות צרות. הסיכוי להשתמש בשירותי מנוף הוא דיי גבוה וזה עשוי להביא להובלה מהירה ועלות משתלמת.

 

האם עלות הובלת מקררים בירושלים משתנה לפי גודל המקרר?

הובלה של מקרר בירושלים נחשבת להובלה קטנה בהשוואה להובלות שבהן יש להעביר ציוד של בית שלם. עלות העבודה בעת הובלה בעיר זו, לוקחת בחשבון את מורכבות הורדת המקרר אל משאית ההובלה כאשר לא משתמשים בשירותי מנוף. אם מדובר על מיני מקרר בנפח של 300 ליטרים, עלות ההובלה תהיה בטווח המחירים של 250-250 ₪. במידה ומדובר במקררים גדולים יותר בנפח של 500 ליטרים ומעלה, העלות עשויה להיות בטווח של 300-550 ₪.

 

האם כל אחד יכול להוביל מקרר בירושלים?

מקרר הוא מכשיר חשמלי יקר שאנו רוכשים למספר שנים. כאשר אנו מובילים אותו ממקום למקום, אנו רוצים להביא אותו אל היעד ללא פגיעות. מובילים מקצועיים יבצעו הובלה של המקרר רק לאחר שהם עטפו אותו היטב בניילון פצפצים שישמור עליו מפני פגיעות בעת ההורדה אל המשאית. גם אם אתם מעבירים את המקרר בעזרת המנוף וגם אם מדובר בהעברה במדרגות או במעלית, קיים הסיכון לפגיעות, אך מי שעוסק בהובלות בעיר ירושלים, יודע לבצע את הובלת המקרר בדרך המקצועית ביותר שתמנע זאת. אנו בחברת מובילים בהובלות מזמינים אתכם לבצע הובלה של מקררים או כל פריט אחר במחירים משתלמים ובמקצועיות ללא פשרות.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן