המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת מקרר

הובלת מקרר במחיר מצוין

העברת מקרר ממקום אחד למקום אחר היא הובלה שנחשבת פשוטה בהשוואה להעברת תכולת דירה שלמה, וגם העלות של הפעולה אינה גבוהה, אבל גם כך חשוב מאוד להקדיש זמן לבחירה נכונה של אנשי המקצוע שיבצעו אותה עבורכם.

הסיבה לכך פשוטה: מקרר הוא מוצר יקר. בפרט כך הדבר אם מדובר על מקרר חדש, אבל גם כשאתם מבצעים הובלת מקרר ישן שעושה את העבודה כמו שצריך, עדיין כדאי לוודא שהוא יגיע למשכן החדש שלו כשהוא תקין, כדי שלא תצטרכו לקנות מקרר ולהוציא סכום כסף גבוה..

 

הובלת מקררים בכל הארץ במחיר הכי זול!
אפשרות התקנת המקרר ופינוי מקרר ישן
הובלות דחופות מהיום להיום
זקוקים למוביל אמין? אנחנו כאן לשירותכם

להובלות במחירי רצפה חייגו:
053-7934-097

הובלת מקרר

 

איך להכין את המקרר להובלה?

ההובלה של המקר מתחילה למעשה כמה ימים עוד לפני שמגיעים המובילים, ועליכם לבצע מספר דברים כדי לוודא שהמקרר יהיה מוכן להובלה כמו שצריך. הנה מה שעליכם לעשות:

1. רוקנו ונקו את המקרר: הוציאו ממנו כל פריט מזון ונקו אותו היטב מבפנים כדי שלא ייאגרו בו ריחות רעים כשיפסיק לקרר את עצמו.

2. הפשירו את המקרר והמקפיא: נתקו את המקרר מהחשמל לפחות 24 שעות לפני ההובלה כדי לוודא שלא ינזלו ממנו מים במהלכה.

3. מדדו את המעברים והמעלית: ודאו שהמקרר אכן יוכל לעבור, ואם לא, ידעו אותנו מראש. אנחנו ניידע אתכם האם נפרק את הדלתות ונעביר אותו כך, או שמנגד יהיה צריך להשתמש במנוף.

 

איך להוביל מקרר?

איך מובילים מקרר

 

לפי מה נקבעת עלות הובלת מקרר?

כשמחפשים מובילים לטובת הובלת מקרר השוואת מחירים היא צעד מתבקש. מומלץ בחום לפרט באוזני כל מוביל שאתם מבקשים ממנו הצעת מחיר בדיוק במה מדובר: מאיפה מתבצעת ההעברה, לאן, מאיזו קומה ולאיזו קומה, האם ישנן מעליות בשני המקומות, האם יש נגישות מלאה לבניינים בנקודת המוצא וביעד, מה גודל המקרר ועוד. אין טעם לקבל תשובה משמחת במיוחד לשאלה כמה עולה הובלת מקרר ואז בזמן אמת, כשהמובילים מתייצבים אצלכם ומגלים שהתמונה שונה מזו שתיארתם, לגלות שהמחיר האמיתי גבוה יותר.

בכל מקרה הפרמטרים שמשפיעים על מחיר השירות הם ממדי המקרר, המשקל שלו, התשובה לשאלה האם ישנה מעלית במקום שממנו לוקחים את המקרר ובמקום שאליו מעבירים אותו, רוחב חדרי המדרגות במידה שאין מעלית וכמובן הקומה בבניין, הנגישות אל שני הבניינים מבחינת חנייה, המרחק בין שתי הנקודות ועוד מרכיב חשוב הוא האם יש צורך לפרק דלתות מהמקרר כדי שיוכל לעבור בדלתות.

בטבלה שלפניכם תוכלו לראות עבור כל הובלת מקרר מחירים מקובלים בהתאם לסוג המקרר – חשוב להדגיש שמדובר בסדר גודל בלבד ולא במחיר סופי, וזאת מפני שכאמור ישנם פרמטרים רבים שמשפיעים על העלות של כל הובלה ספציפית.

איזה מקרר מוביליםטווח המחירים
מיני מקרר משרדי בנפח של עד 300 ליטר250-550 ₪
הובלת מקרר קטן – 400 ליטר250-650 ₪
הובלת מקרר סטנדרטי (500-550 ליטר)250-650 ₪
הובלת מקרר דלת ליד דלת – 600-650 ליטר250-650 ₪
הובלת מקרר 3 דלתות – 700 ליטר250-650 ₪
העברת מקרר ענק – 800 ליטר – הובלה כשאין מעלית במנוף350-750 ₪
מקרר זכוכית200-700 ₪
מקרר יין250-760 ₪
מקרר תעשייתי (למסעדה / בית קפה)250-850 ₪
מקרר גלידות (לקיוסק)290-650 ₪

 

מה עושים עם המקרר אחרי ההובלה?

אחרי שהעבודה שלנו הסתיימה והבאנו את המקרר ליעדו, זה לא אומר שהוא כבר מוכן באופן מידי להתחיל לקרר. הנה כמה דברים שצריך לעשות בסוף ההובלה:

* תנו למקרר מספר שעות בעמידה: בין אם המקרר הועבר בעמידה או בשכיבה, עדיף לחכות 3-4 שעות לפני שתחברו אותו לחשמל, זאת כדי לוודא ששמן הקירור יחזור למדחס.

* נקו את המקרר: אמנם ניקיתם אותו לפני ההובלה, אך אם פירקנו את הדלתות שלו, כדאי שתנקו אותו שוב לפני שתכניסו אליו דברים.

* ודאו שהוא מפולס: בין אם אנחנו הובלנו את המקרר שלכם ובין אם עשיתם זאת לבד, ודאו שהוא עומד ישר ובאופן תקין ושהרגליות שלו לא ניזוקו.

 

מובילים מקרר לבד? קבלו 5 טיפים של מובילי מקררים

הובלה של מקרר זה לא משחק ילדים. מניסיוננו מדובר באחד המכשירים החשמליים היקרים ביותר שיש לכם בבית, וכך גם באחד העדינים ביותר, וצריך לדעת כיצד לעשות זאת כמו שצריך. אם אתם מתכננים להוביל אותו לבד, הנה כמה טיפים של מומחים:

1. השתמשו בציוד מקצועי: אי אפשר לברוח מזה, וחייב להשתמש בדולי ורצועות כדי שניתן יהיה להוביל את המקרר כמו שצריך ולהעמיס אותו לטנדר.

2. שמרו על המקרר במצב עמידה: לעיתים זה לא מתאפשר, אך אם כן, תמיד עדיף להעביר את המקרר במצב עמידה ולא בשכיבה. על אחת כמה וכמה, יש להעמיד אותו בטנדר ולא להשכיב.

3. ודאו שהדרך פנויה: דאגו לפנות לעצמכם את הדרך מהבית ועד לטנדר. כל מכשול בדרך עלול לגרום לכם להפיל את המקרר או לאבד איזון, וזה עלול לפגוע בו וכך גם בכם.

4. היעזרו בחבר: לעולם אל תנסו להעביר מקרר לבד, כי זה כמעט בלתי אפשרי ובמיוחד אם אין לכם כלי עזר כמו שיש למובילי מקררים מקצועיים. בקשו עזרה מחבר ואפילו שניים.

5. הרימו מהברכיים: אל תתכופפו להרים את המקרר עם הגב, אלא עשו זאת בעזרת הברכיים. מדובר במכשיר כבד במיוחד ואם תרימו אותו בצורה לא נכונה אתם תפגעו בעצמכם בצורה קשה.

 

חשיבות הניסיון בהובלות מקררים

בכל מקרה של הובלת מקרר קטן או גדול, ביתי או כזה שנמצא בשימוש עסק, בתוך העיר או מחוצה לה, חשוב להקפיד היטב שלא ייגרם כל נזק למנגנון החשמלי. כמובן שגם פגיעות חיצוניות עלולות לגרום לעוגמת נפש, אבל נזק למנוע של המקרר עלול להשבית אותו ובמקרים אלה התוצאה חמורה במיוחד כמובן.

בהתאם לא מומלץ להתפתות להצעות של הובלת מקרר בזול מצד אדם חסר ניסיון רק כי יש לו טנדר. גם הובלה קטנה וזולה של פריט אחד בלבד, ובמיוחד כשזה מקרר, מחייבת ניסיון. לא כל אחד יודע איך להוביל מקרר, איך לוודא שהוא מגיע מהמקום שבו הוא נמצא עכשיו אל הרכב בלי נזק, איך הוא מקובע במהלך הנסיעה כך שהוא לא יספוג טלטלות וזעזועים ואיך הוא מוצא מהרכב ומועבר למשכן החדש שלו, עם מנוף או בלעדיו, באופן הבטוח ביותר. בהתאם כשמחפשים מוביל מקררים מומלץ לוודא שהוא בעל ניסיון רב בביצוע העבודה הספציפית הזו.

 

הובלת מקרר שוכב – דגשים חשובים

פעולת המקרר מבוססת על מדחס, ולכן הוא עומד (כשבנוסף נוח יותר כמובן להשתמש בו בצורה כזו). לפעמים אין ברירה אלא לבצע הובלת מקרר בשכיבה, ובמקרים אלה הגז במדחס עלול "לברוח". הפעולה הנכונה היא לבצע את ההובלה במהירות וללא עיכובים מיותרים, ולחכות פרק זמן מסוים מרגע העמדת המקרר עד להפעלתו.

 

מה חשוב לדעת על הובלת מקררים עם מנוף?

בדרך כלל מתבצעת הובלת מקרר בטנדר, כך שהפעולה פשוטה וגם מתבצעת במהירות – אין צורך למצוא חניה למשאית ענקית, קל יותר להבטיח גישה נוחה והסבלים לא צריכים לסחוב את המקרר למרחקים גדולים.

מצד שני, יש מצבים שבהם אין מעלית וחדר המדרגות צר, או שמדובר במקרר גדול במיוחד, ולכן חובה להשתמש במנוף. הובלת מקרר עם מנוף מחייבת מומחיות מיוחדת, מפני ששימוש לא זהיר ולא מושכל בכלי העבודה הזה עלול לגרום נזקים חמורים לא "רק" למקרר אלא גם לדירה, לבניין שאליו מועבר המקרר, לחצר וכו'. בהתאם בכל מקרה שבו מבצעים הובלת מקרר במנוף חובה לוודא שאתם בוחרים מובילים שכבר ביצעו עבודות דומות בעבר.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן