המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת מקרר

הובלת מקרר במחיר מצוין

העברת מקרר ממקום אחד למקום אחר היא הובלה שנחשבת פשוטה בהשוואה להעברת תכולת דירה שלמה, וגם העלות של הפעולה אינה גבוהה, אבל גם כך חשוב מאוד להקדיש זמן לבחירה נכונה של אנשי המקצוע שיבצעו אותה עבורכם.

הסיבה לכך פשוטה: מקרר הוא מוצר יקר. בפרט כך הדבר אם מדובר על מקרר חדש, אבל גם כשאתם מבצעים הובלת מקרר ישן שעושה את העבודה כמו שצריך, עדיין כדאי לוודא שהוא יגיע למשכן החדש שלו כשהוא תקין, כדי שלא תצטרכו לקנות מקרר ולהוציא סכום כסף גבוה.

הובלת מקררים בכל הארץ במחיר הכי זול!
אפשרות התקנת המקרר ופינוי מקרר ישן

הובלת מקרר במחיר זול

לפי מה נקבעת עלות הובלת מקרר?

כשמחפשים אנשי מקצוע לטובת הובלת מקרר השוואת מחירים היא צעד מתבקש. מומלץ בחום לפרט באוזני כל מוביל שאתם מבקשים ממנו הצעת מחיר בדיוק במה מדובר: מאיפה מתבצעת ההעברה, לאן, מאיזו קומה ולאיזו קומה, האם ישנן מעליות בשני המקומות, האם יש נגישות מלאה לבניינים בנקודת המוצא וביעד, מה גודל המקרר ועוד. אין טעם לקבל תשובה משמחת במיוחד לשאלה כמה עולה הובלת מקרר ואז בזמן אמת, כשהמובילים מתייצבים אצלכם ומגלים שהתמונה שונה מזו שתיארתם, לגלות שהמחיר האמיתי גבוה יותר.

בכל מקרה הפרמטרים שמשפיעים על מחיר השירות הם ממדי המקרר, המשקל שלו, התשובה לשאלה האם ישנה מעלית במקום שממנו לוקחים את המקרר ובמקום שאליו מעבירים אותו, רוחב חדרי המדרגות במידה שאין מעלית וכמובן הקומה בבניין, הנגישות אל שני הבניינים מבחינת חנייה, המרחק בין שתי הנקודות ועוד מרכיב חשוב הוא האם יש צורך לפרק דלתות מהמקרר כדי שיוכל לעבור בדלתות.

בטבלה שלפניכם תוכלו לראות עבור כל הובלת מקרר מחירים מקובלים בהתאם לסוג המקרר – חשוב להדגיש שמדובר בסדר גודל בלבד ולא במחיר סופי, וזאת מפני שכאמור ישנם פרמטרים רבים שמשפיעים על העלות של כל הובלה ספציפית.

איזה מקרר מובילים טווח המחירים
מיני מקרר משרדי בנפח של עד 300 ליטר 250-550 ₪
הובלת מקרר קטן – 400 ליטר 250-650 ₪
הובלת מקרר סטנדרטי (500-550 ליטר) 250-650 ₪
הובלת מקרר דלת ליד דלת – 600-650 ליטר 250-650 ₪
הובלת מקרר 3 דלתות – 700 ליטר 250-650 ₪
העברת מקרר ענק – 800 ליטר – הובלה כשאין מעלית במנוף 350-750 ₪
מקרר זכוכית 200-700 ₪
מקרר יין 250-760 ₪
מקרר תעשייתי (למסעדה / בית קפה) 250-850 ₪
מקרר גלידות (לקיוסק) 290-650 ₪

 

חשיבות הניסיון בהובלות מקררים

בכל מקרה של הובלת מקרר קטן או גדול, ביתי או כזה שנמצא בשימוש עסק, בתוך העיר או מחוצה לה, חשוב להקפיד היטב שלא ייגרם כל נזק למנגנון החשמלי. כמובן שגם פגיעות חיצוניות עלולות לגרום לעוגמת נפש, אבל נזק למנוע של המקרר עלול להשבית אותו ובמקרים אלה התוצאה חמורה במיוחד כמובן.

בהתאם לא מומלץ להתפתות להצעות של הובלת מקרר בזול מצד אדם חסר ניסיון רק כי יש לו טנדר. גם הובלה קטנה וזולה של פריט אחד בלבד, ובמיוחד כשזה מקרר, מחייבת ניסיון. לא כל אחד יודע איך להוביל מקרר, איך לוודא שהוא מגיע מהמקום שבו הוא נמצא עכשיו אל הרכב בלי נזק, איך הוא מקובע במהלך הנסיעה כך שהוא לא יספוג טלטלות וזעזועים ואיך הוא מוצא מהרכב ומועבר למשכן החדש שלו, עם מנוף או בלעדיו, באופן הבטוח ביותר. בהתאם כשמחפשים מוביל מקררים מומלץ לוודא שהוא בעל ניסיון רב בביצוע העבודה הספציפית הזו.

הובלת מקרר שוכב – דגשים חשובים

פעולת המקרר מבוססת על מדחס, ולכן הוא עומד (כשבנוסף נוח יותר כמובן להשתמש בו בצורה כזו). לפעמים אין ברירה אלא לבצע הובלת מקרר בשכיבה, ובמקרים אלה הגז במדחס עלול "לברוח". הפעולה הנכונה היא לבצע את ההובלה במהירות וללא עיכובים מיותרים, ולחכות פרק זמן מסוים מרגע העמדת המקרר עד להפעלתו.

מה חשוב לדעת על הובלת מקררים עם מנוף?

בדרך כלל מתבצעת הובלת מקרר בטנדר, כך שהפעולה פשוטה וגם מתבצעת במהירות – אין צורך למצוא חניה למשאית ענקית, קל יותר להבטיח גישה נוחה והסבלים לא צריכים לסחוב את המקרר למרחקים גדולים.

מצד שני, יש מצבים שבהם אין מעלית וחדר המדרגות צר, או שמדובר במקרר גדול במיוחד, ולכן חובה להשתמש במנוף. הובלת מקרר עם מנוף מחייבת מומחיות מיוחדת, מפני ששימוש לא זהיר ולא מושכל בכלי העבודה הזה עלול לגרום נזקים חמורים לא "רק" למקרר אלא גם לדירה, לבניין שאליו מועבר המקרר, לחצר וכו'. בהתאם בכל מקרה שבו מבצעים הובלת מקרר במנוף חובה לוודא שאתם בוחרים מובילים שכבר ביצעו עבודות דומות בעבר.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן