המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת מקרר בצפון

הובלת מקרר בצפון במחיר משתלם לכל כיס

בעידן שבו המציאות דינמית מאוד, מתבצעות בכל יום אינספור הובלות מכל הסוגים – ובהם גם הובלת מקרר בצפון. בגלל המחיר הגבוה של המקררים בימינו, והחשיבות הרבה של מכשיר חשמלי זה לאיכות החיים, נדרשת בחירה נכונה של חברת הובלות. גם כשמדובר על מקרר בעסק, חשוב כמובן למצוא מובילים שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות, ובשתי מילים: מובילים בהובלות. איתנו תוכלו לדעת בוודאות שהמקרר יגיע ליעד במהירות, בבטחה וגם במחיר משתלם.

 

הזמינו הובלת מקררים באזור הצפון
הובלת מקרר מהחנות אליכם מחיר מ-200 ש"ח
אפשרות להזמנת הובלה מהיום להיום
פירוק של דלתות המקרר במקרה הצורך

הרמת מקרר עם מנוף

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
053-793-4097

הובלת מקרר בצפון

מה חשוב לבדוק כשמחפשים מוביל מקררים בצפון?

הצפון הוא אזור נרחב מאוד – ממטולה ועד חדרה, מקו החוף ועד הגבולות עם סוריה וירדן. בהתאם אחד השיקולים הוא היכרות טובה עם האזור. מובילים שמתמחים בהובלות בצפון יודעים להגיע במהירות לכל מקום ולספק את השירות הנחוץ בזמינות גבוהה.

עוד מרכיב הכרחי באיכות הובלת מקררים בצפון הוא רצינות – שבאה לידי ביטוי בין השאר בהגעה למקום שבו נמצא כרגע המקרר בדיוק בזמן שנקבע, בלי איחורים ובלי סיפורים. הרצינות באה לידי ביטוי גם בהתנהלות בזמן ההעמסה והפריקה – מובילים מקצועיים מבצעים את העבודה בשקט, וכמובן תוך שמירה על הסדר והניקיון.

תכונה שלישית שכדאי לוודא את קיומה היא זמינות, ובעיקר במצבים שבהם אתם זקוקים לשירות באופן מידי – למשל כשאתם מוצאים מקרר במצב טוב ובמחיר משתלם בלוח יד 2 ורוצים לקנות אותו במהירות לפני שמישהו אחר יקדים אתכם.

 

מתי מתבצעת הובלת מקרר עם מנוף בצפון?

מקרר ביתי הוא פריט כבד משקל. המקררים הגדולים בנפח של 600-700 ליטר יכולים להגיע למשקל של 100 ק"ג ואפילו יותר. מקררים לשימוש מסחרי – בבתי קפה, סופרמרקטים ועסקים נוספים בתחום המזון (וגם בענף התרופות שבו חלק מהמוצרים נשמרים בקירור) – כבר יכולים להגיע למשקל של מאות קילוגרמים. בהתאם יש מצבים שבהם ההובלה של המקרר בצפון תתבצע בעזרת מנוף. גם כשיש נגישות מוגבלת, כלומר אי אפשר להעביר את המקרר דרך חדר המדרגות, ההובלה תכלול מנוף. חשוב להדגיש כי התשלום עבור המנוף מתבצע בנפרד, והתמחור הוא לפי משך הזמן שבו נעשה שימוש בכלי.

 

הובלת מקרר בצפון באחריות ובלי לגרום לנזק – רק איתנו!

מקררים הם כאמור פריטים יקרים מאוד וגם חשובים. למעשה במאה ה-21 אי אפשר בכלל לדמיין חיים בבית בלי מקרר. בהתאם אנחנו מבצעים את ההובלות של המקררים בצפון עם מלוא תשומת הלב לכל פרט ופרט, ובאחריות רבה. בפרט אנחנו מקפידים לתכנן נכון את ההובלה – גם את העברת המקרר אל רכב ההובלות, גם את הנסיעה (כולל מציאת נתיבים שיקצרו את משך ההובלה למינימום ההכרחי) וגם את העברת המכשיר החשמלי הגדול והמשוכלל מהמשאית או הטנדר אל המקום אליו הוא מיועד.

כמו כן כל הובלת מקרר בצפון מתבצעת בזהירות רבה, כדי לא להיתקל בקירות או משקופים ולגרום להם נזק. באופן דומה נקפיד לא לפגוע בתשתיות הבניין המשותף, ולמעשה גם אתם וגם השכנים כלל לא תרגישו את הנוכחות שלנו בזכות העבודה השקטה והיעילה.

 

השיקולים לקביעת מחיר הובלת מקרר בצפון

על מנת לענות על השאלה כמה עולה להוביל מקרר בצפון נשאל אתכם מספר שאלות: מה גודל המקרר, באיזה ישוב הוא נמצא, לאן תרצו להעביר אותו, באיזו קומה נמצא המקרר ועוד. על בסיס המידע הזה נוכל לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית מאוד להובלת מקרר. עוד כדאי לדעת שניתן לשלב הובלה של פריטים נוספים, אם יש צורך בכך, בתוספת מחיר מינימלית משום שממילא מגיעים אליכם מובילים. בכל מקרה המחיר ההתחלתי של הובלה של מקרר בצפון הארץ הוא 200 ש"ח.

 

אתם שואלים – אנחנו עונים

icon

אופציה אחת היא להוציא את המדפים והמגירות לפני ההובלה, ואופציה שנייה היא לעטוף את המקרר כולו בניילון נצמד והדוק, כך שלא תהיה סכנת נפילה של החלקים שבתוך המקרר.

icon

בהחלט. כל ההובלות שאנחנו מבצעים מכוסות בביטוח תכולה מלא שמבטיח פיצוי בכל מקרה של נזק.

icon

במקרים שבהם רמת השירות הייתה גבוהה והושקע מאמץ רב, אפשר לצ'פר את המוביל/ים. גובה הטיפ המקובל הוא 50 ש"ח לאדם.

icon

כן, אנחנו ערוכים לספק שירותי הובלות מכל הסוגים בכל רחבי הצפון, כולל הובלה של מקרר לכל פינה ברמת הגולן.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן