המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת מטבחים

הובלת מטבחים במחיר משתלם – כולל פירוק והרכבה

איך מתכוננים לקראת הובלת מטבחים, כיצד המובילים מפרקים מטבח, איך הם מרכיבים אותו אחרי ההובלה וכמה עולה כל הסיפור הזה? יש לנו את כל התשובות בשבילכם, והן כאן לפניכם.

איש לא מצפה לבעיות בעת הובלת רהיטים או מכשירי חשמל, אך מה בנוגע להובלת חדרים שלמים, ובאופן פרטני הובלת מטבחים? אלו הן הובלות מסובכות הרבה יותר שמצריכות ידע בפירוק והרכבה של ארונות המטבח, שיש ולעיתים גם כיור, ולא כל אחד הוא בעל הידיים הנכונות לצורך ביצוע עבודה שכזו. למזלכם, איתנו אתם לא צריכים לדאוג בנוגע לכך, מכיוון שאנחנו לא רק מובילים לכם את המטבח, אלא גם מפרקים ומרכיבים אותו, והכל במחיר משתלם! רק דרך חברת מובילים בהובלות תקבלו הצעת מחיר זולה לפירוק, הובלה והרכבה של מטבח מבית אחד לאחר, וכבר באותו יום תוכלו ליהנות מהמטבח הישן שלכם בבית החדש. הרימו אלינו טלפון, אמרו לנו מה גודל המטבח שלכם, קבלו הצעת מחיר והזמינו אותנו להובלה עוד היום!

מחפשים מוביל להעברת המטבח שלכם?
הובלה של מטבחים מהיום להיום החל מ-180 ש"ח
הובלה + פירוק + הרכבת ארונות המטבח במחיר הכי זול
שירות מקצועי בכל יום ובכל שעה
שירות בפריסה כלל ארצית

לייעוץ והצעת מחיר חייגו לטלפון:
053-7934-097

הובלת מטבחים כולל פירוק והרכבה

 

איך להתכונן לקראת העברת מטבח קיים?

הדבר העיקרי והחשוב שעליכם לעשות לפני ההגעה של מובילים זה לוודא שיהיה להם שטח עבודה פנוי, ושכל הארונות במטבח – כולל גם המקרר – יהיו מפונים מפריטים. אם יש דברים שמצריכים קירור, תוכלו לשים אותם בצידנית עם קרח, כך שיישארו טריים עד שנסיים עם התהליך. פירוק והרכבת מטבחים לא אמור לקחת יותר מכמה שעות, ואת המקרר תוכלו לחבר לחשמל שעה אחת לאחר סיום ההובלה.

 

איך מפרקים מטבח ומובילים אותו?

לפני שמתחילים עם הכול צריך לוודא שמנתקים מעבר את החשמל במטבח דרך ארון החשמל, ואז אפשר לנתק את מכשירי החשמל – המקרר, התנור, המדיח וכדומה – ולהעמיס אותם למשאית. כעת כל שנותר זה לפרק את הארונות והשיש. פירוק מטבחים מתחיל תמיד בדלתות של הארונות, ולאחר מכן מפרקים את שאר החלקים שלהם, כשהראשונים לצאת הם הארונות העליוניים.

לאחר מכן אנחנו מפרקים באותו האופן את הארונות התחתונים והמגירות, ומפרידים את חלקי השיש ככל שניתן, על מנת שאפשר יהיה להעביר אותם בנוחות ובבטחה. לבסוף מסירים את הכיור ממקומו אם צריך, וכאן הסתיימה עבודת הפירוק. אורזים את כל שאר הפריטים שבמטבח ומעמיסים אותם למשאית, וכמובן שאת כל החלקים שפירקנו אנחנו ממגנים לפני שאנחנו מעלים אותם אליה.

 

איך מרכיבים מטבח אחרי הובלה?

הרכבת מטבח נעשית בדיוק באותה הדרך שבה פירקנו אותו. מתחילים עם הארונות העליוניים, ולאחר מכן עוברים לארונות התחתונים, השיש והכיור. את המטבח אנחנו מרכיבים בדיוק באותו האופן שבו היה מורכב בדירה הקודמת, כלומר אם הארונות היו בנויים על עוגנים, נתלה אותם כך גם במטבח החדש ללא שום בעיה. אם המטבח החדש מרווח וגדול יותר מאשר הישן, תצטרכו להראות לנו איפה בדיוק תרצו את הארונות והשיש לפני שנמקם אותם.

 

כמה עולה פירוק מטבח כולל הובלה והרכבה?

אף על פי שהובלה של מטבח זו עבודה קשה מאוד, היא לא מצריכה זמן רב מהמובילים, ועל כן ביכולתנו לספק לכם הובלה בזול. אמנם נצטרך לעבוד קשה, אך לא למשך זמן רב, ואנחנו גובים מכם מחיר אך ורק על פי הזמן שנדרש להשקיע בהובלה שלכם. מחיר פירוק והרכבת מטבח נע בין 250-650 ₪, בהתאם לגודל המטבח וסוגו. למחיר זה יש להוסיף לעיתים עלות נוספת של שימוש במנוף – במידת הצורך. במקרה שכזה תשלמו על פירוק מטבח מחיר זהה לזה שציינו, פלוס עוד 200-300 שקלים לכל שעת עבודה.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן