המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלת כוורת

הובלת כוורת במחיר זול ללא תחרות

לעיתים קרובות קורה שמישהו זקוק להובלה של כוורת ושל התכולה שלה. הובלת כוורת נחשבת אמנם הובלת קטנה, אבל דורשת מקצועיות רבה מהמוביל. המובילים של מובילים בהובלות מכירים היטב גם את נושא הובלת הכוורת ומבצעים הובלות מהסוג הזה על הצד הטוב ביותר. מה זה בעצם כוורת? מה חשוב לדעת כאשר מזמינים הובלה של כוורת ממקום למקום? איפה אפשר להזמין הובלה מקצועית ואמינה? גלו כבר עכשיו!

 

הובלת כוורות כולל פירוק והרכבה במחיר נוח לכל כיס!
אפשרות להזמין הובלה על הדרך מהיום להיום
הובלת כוורות מכל הסוגים: כוורות עץ, מתכת ועוד
מספקים ביטוח על כל ההובלות
שירותי בפריסה כלל ארצית

לייעוץ והצעת מחיר חייגו לטלפון:
053-7934-097

הובלת כוורת במחיר זול

מה זה כוורת ומה השימושים שלה?

הכינוי כוורת ניתן לקבוצה של מדפים המסודרים אחד מעל לשני, בצורת כוורת. בבתים רבים הכוורת משמשת לאחסון ספרים, מסמכים, פרטי נוי ועוד. יש כוורות שניתן לתלות אותן על הקיר, ואילו כוורות אחרות יכולות לעמוד על הרצפה באופן עצמאי. מוביל שמתמחה בנושא יבצע הובלת כוורת עץ בגדלים שונים במקצועיות וביעילות. המוביל יודע איך להסיר את הכוורת מהקיר, ואיך לתלות אותה במקום החדש. גם כוורת עצמאית דורשת העמדה נכונה ויציבה. סוג ההובלה נקבע בהתאם לגודל הכוורת, כאשר כוורות קטנות ניתן להוביל גם ברכב קטן.

 

איך מתבצעת הובלת כוורת?

לפני הביצוע בפועל של ההובלה, יש צורך לרוקן את הכוורת מהתכולה שלה. את התכולה צריך לארוז בצורה יעילה, ולא לסמוך על העובדה שמדובר במספר קטן יחסית של פריטים. מפתיע לגלות בכל פעם מחדש כמה ספרים או פריטים אחרים יכולים להיכנס לתוך כוורת אחת תמימה. הובלת כוורת מתכת דורשת מקצועיות רבה הן בהסרה שלה והן בתלייה או בהעמדה שלה מחדש במקום החדש. מדובר בדרך כלל בכוורת שהמשקל שלה לא קטן ונפילה שלה עלולה לסכן לא רק את התכולה, אלא גם את כל מי שנמצא בסביבה. מובילים מנוסים יבצעו את ההעברה וההצבה של הכוורת על הצד הטוב ביותר.

 

מה חשוב לדעת כשמזמינים הובלה של כוורת?

שני הנתונים החשובים שהמוביל צריך לדעת הם הגודל של הכוורת ואופי התכולה שלה. אם מדובר בפריטים שונים, מוביל של כוורת גדולה יתכונן להוביל אותם בצורה שלא תפגע בהם. מנגד, אם מדובר בספרים, כי אז המשקל שלהם והכמות שלהם יכולים להשפיע על אופן ההתנהלות של המוביל. חשוב לדעת שיכולים להיות הבדלים במחיר בין ההובלה של כוורת קטנה לכוורת בגדלים אחרים, וגם אופי התכולה יכול להשפיע על המחיר.

 

איך נקבע המחיר של הובלת כוורות?

המחיר של ההובלה נקבע בדרך כלל על פי שני פרמטרים עיקריים: הראשון – הגודל של הכוורת, שקובע בעצם איזה כלי רכב יבצע את ההובלה. הפרמטר השני הוא תכולת הכוורת שעשויה להשפיע על אופן ההתנהלות של המוביל. המחיר של ההובלה נקבע על ידי המוביל, בהתאם לאמות המידה הללו ואמות מידה נוספות. המחיר עשוי לנוע בטווח שבין 250 ₪ כולל מע"מ, לבין מחיר של 600 ₪ כולל מע"מ. הובלת של כוורת ללא התכולה או עם תכולה מעטה נמדדת אחרת מאשר העברת כוורת גדולה עם תכולה מגוונת הכוללת ספרים, חפצי נוי עדינים ופריטים אחרים הדורשים תשומת לב מיוחדת.

 

איפה אפשר למצוא מובילים איכותיים?

לכאורה, הובלה קטנה של פריט בודד היא מלאכה שלא צריך להקדיש לה תשומת לב רבה. אבל למעשה, הובלת כוורת יכולה להתגלות כאתגר לא קטן הדורש מקצועיות, מיומנות ועדינות. אם יש לכם עניין לבצע הובלה של כוורת ממקום אחד למקום אחר, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמובילים המקצועיים של מובילים בהובלות יחזרו אליכם בהקדם. הם יבינו את הצרכים שלכם ויתאמו אתכם את המועד המתאים ביותר לביצוע ההובלה.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן