המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלות מנוף

הובלות באמצעות מנוף – כל מה שרציתם לדעת.

בעת שאתם מחפשים אחר אנשי מקצוע שיבצעו עבורכם את שירותי ההובלה להם אתם זקוקים, אתם לבטח מניחים כי יגיע צוות מקצועי שיסחוב את כל התכולה שלכם על גבו בדרך אל משאית ההובלה. אולי תופתעו, אך כיום ניתן לבצע את ההובלות בקלות בלתי נתפסת, בעת שמבצעים את ההובלה באמצעות מנוף. מה שעד לא מזמן היה יכול להיות רק תרחיש דמיוני, כיום הינו המציאות בלא מעט הובלות. הובלות באמצעות מנוף – כל מה שרציתם לדעת.

הובלות מנוף מחיר לשעה רק 300 ש"ח במחיר מבצע!

מתחייבים למחיר הכי זול

שירות בפריסה כלל ארצית

הרמת רהיטים כבדים גם לקומה ה – 18 למגדלים גבוהים

לייעוץ והצעת מחיר חייגן: 053-7934-097

מנוף הובלות

דרך החלון או המרפסת – ככה עושים הובלה עם מנוף

בעת שאתם מבצעים הובלה של דירה או מעבר של משרד, מרבית התכולה שלכם נארזת בארגזים שונים ואותם מעמיסים באמצעות סבלים. מנגד, ישנם רהיטים, כלי נגינה ואביזרים שונים שעדיף ורצוי להעביר באמצעות הובלות מנוף. ההובלות המתבצעות עם המנוף לא רק שמקלות את חייהם של צוות המובילים, אלא גם מקצרות את זמן ההובלה שלכם. איך בדיוק? אם ניקח לדוגמא רהיט כבד – הרי שיש צורך בפירוק שלו, אריזתו לטובת שמירתו לאורך ההובלה, העמסתו, פריקתו והרכבתו מחדש. בעת שמבצעים את ההובלה באמצעות מנוף מיוחד, הרי שאין צורך בפירוק או בהרכבה. הזמן שלכם יקר, ואינו צריך להתבזבז לשווא – גם לא במעמד של מעבר דירה או משרד.

רהיט גדול או כבד – אף אחד אתם לא הולכים לאבד

אם יש ברשותכם רהיט גדול וכבד, הרי שאינכם צריכים לחשוש להובלתו. בעת שחוברים לחברת מובילים מקצועית, אמינה ואיכותית, שניתן למצוא בקלות באתר "מובילים בהובלות", אתם נהנים מראש שקט ומהידיעה כי כל הרהיטים שלכם – גם אלו הכבדים והגדולים ביותר, עוברים יחד איתכם אל מקום מושבכם החדש. איך? באמצעות הובלה עם מנוף גדול. לטובת הובלה מסוג זה, הרי שיש צורך בנגישות אל מרפסת גדולה, חלון סלון גדול או פתח אחר המאפשר גישה נוחה וקלה. תוכלו לקבל חוות דעת אודות דרך ההובלה המומלצת ביותר לסוג התכולה שלכם עם המובילים המומלצים ביותר הנמצאים באתר "מובילים בהובלות".

הובלה עם מנוף – איך נערכים להובלה שכזו?

אינכם צריכים להערך! מאחר ומדובר על הובלה המתבצעת עם מנוף, הרי שהפריט המדובר מועמס כפי שהוא, כך שאין כל עבודה מקדימה שצריך לעשות. עדכנו את צוות המובילים בסוג התכולה, על מנת לאמת כי מדובר על פריט שניתן לנייד באמצעות המנופים.

למה להזמין הובלות מנוף דווקא מפורטל "מובילים בהובלות"?

הציוד שלכם יקר וחשוב לכם, ועל מנת להבטיח כי הוא ישמר ויגיע אל נקודת היעד בשלמותו, חשוב לבחור בחברת הובלות אמינה ומקצועית. בעוד מסתובבות חברות הובלה שונות שלא ניתן לאמת את טיבן ואיכות העבודה שלהן, אתר "מובילים בהובלות" ערך רשימת מובילים מומלצים העוסקים גם במתן שירות של הובלה עם מנוף הרמה. כך, אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם עושים עסקה בטוחה עם חברה מקצועית, תוך שאתם מקבלים מחיר נוח והוגן לשירות.

שירות בכל הארץ: תל אביב, רמת גן, חיפה, הרצליה, נתניה, פתח תקווה, ראשון לציון, כפר סבא, ירושלים, חדרה

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן