המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלות בצפון

הובלות בצפון – עם מקצוענים אמינים במיוחד!

באזור הצפון מתבצעות בכל יום אינספור הובלות – גם הובלות של דירות בכל הגדלים וגם של משרדים, חנויות ועסקים אחרים. כשמחפשים מובילים חשובות במיוחד האמינות והזמינות של המובילים, ובאופן טבעי גם המחיר הוא שיקול בבחירה. עם מובילים בהובלות אתם בידיים טובות ומקצועיות ויכולים לדעת בוודאות שתקבלו את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר.

שירותי הובלות בצפון בזול כולל כל השירותים הנלווים
הובלות קטנות בצפון החל מ-200 ש"ח
מובילים בצפון במקצועיות ובאחריות
ניתן להזמין הובלה קטנה בצפון או הובלות של דירות שלמות
העברת תכולת משרדים, וילות, בתים פרטיים או עסקים גדולים
שירותי הובלות בצפון בזמינות 24/7 – גם בלילה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934097

הובלות בצפון בזול

הובלת דירות באזור הצפון

מקרית שמונה לצפת, מעכו לנהריה, משלומי לחיפה, מחיפה למשגב – לא משנה מאיפה לאיפה אתם צריכים להעביר את הדירה, בכל מקרה כשמחפשים הובלות בצפון השוואת מחירים היא כמובן חובה. כדי לקבל הצעת מחיר אמיתית ומדויקת, חשוב לספק את כל הפרטים הרלוונטיים:

√ האם יש מעלית בבניין שממנו עוברים, ואם לא – באיזו קומה אתם נמצאים והאם חדר המדרגות רחב או צר?

√ האם יש מעלית בבניין שאליו מתבצעת ההעברה, ואם לא – שוב, לאיזה קומה צריך לטפס ומהו מבנה חדר המדרגות?

√ האם יש נגישות טובה למשאית בשתי הנקודות – יש ישובים בצפון שכוללים שכונות צפופות. כך למשל באזורים מסוימים בצפת, בטבריה, בעכו ועוד. במקרים אלה העברת דירה בצפון מחייבת ניסיון רב והיכרות טובה עם השטח כדי למצוא מקום מתאים לעמוד בו בלי לפגוע ביעילות ההעמסה או הפריקה.

√ האם מדובר בהעברה של פריט בודד קליל כמו למשל הובלת שידה או בהובלה של רהיטים כבדים וגדולים שמחייבים הזמנת מוביל עם מנוף בצפון?

√ מהו היקף התכולה (אמנם התמחור המקובל הוא לפי מספר החדרים, אבל אם יש כמות חריגה של פריטים חשוב ליידע מראש את המובילים)?

עלות העברת תכולת דירה בצפון לפי מספר החדרים

כדי לקבל מושג לגבי המחירים הכנו עבורכם את הטבלה הבאה:

סוג הדירה מחירים מקובלים הערות
דירת חדר החל מ-300 ש"ח הפרמטר שהכי משפיע על המחיר הוא המרחק
דירה של 2 חדרים 700-2,000 ש"ח מעבר דירה בצפון כשנשארים באותה עיר מוזיל את עלות השירות
הובלת דירת 3 חדרים 1,500-2,800 ש"ח מכל מקום בצפון לכל מקום. הובלה למרכז הארץ תעלה בדרך כלל 200-300 ש"ח יותר
דירות 4 חדרים 2,000-3,500 ש"ח כולל קרטונים במידת הצורך
דירות גדולות, בתים פרטיים, פנטהאוזים החל מ-3,500 ש"ח מומלץ לשקול שירות משולב: הובלה ואריזה בצפון כדי לחסוך זמן וטרחה

 

בכל מקרה חשוב למצוא מובילים מומלצים בצפון, כלומר חברה שמספקת שירות הובלות איכותי ללקוחות מרוצים רבים – כך שלא ייגרם נזק לשום פריט, לא ייעלם שום חפץ ואנשי המקצוע יתייצבו אצלכם בדיוק בשעה הרצויה.

הובלות לעסקים בגליל ובעמקים: משרדים, מחסנים, חנויות ועוד

עוד שירות שמספקים מובילים בצפון הוא העברת תכולת משרדים או עסקים. בכל רחבי הגליל והעמקים פועלים עסקים רבים בכל התחומים, ובמקרים אלה חשוב מאוד הניסיון של המובילים כדי שלא ייגרם נזק לציוד רגיש. אם ישנן למשל מכונות כבדות יש צורך כמובן לבצע הובלות מנוף בצפון, וגם בענף החקלאות שרווח מאוד באזור זה של הארץ מתבצעות הובלות בעזרת ציוד ייעודי.

הובלות לסטודנטים בצפון

אזור הצפון מייצר לוקיישנים מעולים ללימודים. מוסדות לימוד כמו המכללה האקדמית תל חי, המכללה האקדמית גליל מערבי, אוהלו, המכללה האקדמית עמק יזרעאל, הטכניון ועוד שלל מכללות מקצועיות מושכים אליהם סטודנטים רבים, ובאופן טבעי הם זקוקים מעת לעת לשירות הובלות קטנות בצפון.

במקרים אלה המובילים בהובלות הוא המקום הטוב ביותר להזמין שירות של ההובלות הקטנות, בעיקר בזכות המחיר האטרקטיבי והגמישות הרבה. כשאפשר לתזמן הובלת סטודנטים בצפון לכל מועד רצוי, לא מתבזבז זמן יקר ואפשר ללמוד (וכמובן להספיק עוד דברים שהם חלק בלתי נפרד מחיי הסטודנטים) בלי הפרעה. בנוסף בזכות העובדה שמדובר על הובלה זולה בצפון, ההוצאה על המעבר לא גבוהה מדי והסטודנטים יכולים לנצל הזדמנויות שונות כדי לשפר את תנאי הדיור ואת איכות החיים שלהם.

הובלות קטנות

הובלה קטנה בצפון מחייבת גם היא התייחסות רצינית מצד אנשי המקצוע שמבצעים אותה ולכן מומלץ גם כשהיקף העבודה קטן לבחור נכון את חברת ההובלות.

אם במקרה של הובלת דירה בצפון, השיקול העיקרי לגבי המחיר הוא היקף התכולה, כשמדובר על הובלות קטנות המרכיב בעל המשקל המשמעותי ביותר הוא המרחק בין נקודת המוצא לבין היעד. בנוסף ישנה חשיבות רבה לניסיון של המובילים ולהיכרות שלהם עם האזור. בחלק מהמקרים ניתן לשלב הובלת פריטים בודדים בצפון עם הובלה גדולה יותר לאותו כיוון וכך לחסוך כסף. בטבלה שלפניכם תמצאו את טווחי המחירים המקובלים של הפריטים שאותם תוכלו להעביר עם מובילים בהובלות:

סוג השירות עלויות הערות
הובלת מקרר בצפון 200-450 ש"ח רצוי להעביר מקררים בעמידה כדי לא לסכן את תקינותו של המנוע. במידת הצורך יתבצע פירוק של הדלת על-מנת לאפשר מעבר בפתחים וכמובן שהיא תורכב לאחר שהמקרר יוצב במקום המיועד לו
הובלת תנור מטבח באזור הצפון 200-250 ש"ח חשוב מאוד לעטוף את הדלת באופן הדוק, עם ניילון נצמד, כדי שהיא לא תיפתח תוך כדי ההעברה. אם יש גם כיריים, כל החלקים הקטנים ייאספו בשקית נפרדת
הובלת מכונת כביסה מעיר לעיר 200-250 ש"ח לפני שניגשים להובלת מכונת הכביסה שלכם אל תשכחו למדוד היטב את כל הפתחים במקום שאליו מגיעה המכונה, כדי לוודא שהיא אכן עוברת בכולם
הובלת ארון בצפון 200-500 ש"ח אם מדובר בארון גדול במיוחד שלא עובר בדלתות הוא יפורק ויורכב מחדש. אם אין ברירה, תתבצע ההובלה בעזרת מנוף
הובלת ספות בצפון 200-400 ש"ח כולל שזלונגים, ספות ר' עם אורך חריג. הובלה של ספות רבות מחייבת הגנה קפדנית כדי שלא ייגרם להן נזק
הובלת שידות באזור הצפון 200-350 ש"ח אם השידה כוללת מראה, חובה לפרק אותה לפני ההובלה ולהעביר בנפרד. אם יש מגירות, חשוב לרוקן אותן ולשמור את תכולתן בנפרד
 הובלה של מזרון בצפון 200-400 ש"ח יש לא מעט אנשים בצפון שמנסים להעביר מזרנים לבד. הבעיה היא שפעולה כזו עלולה לפגוע במזרן וגם לסכן את הנהג בגלל המגבלות על שדה הראייה
הובלת פסנתר בצפון החל מ-500 ש"ח  אם ההובלה היא של פסנתר כנף, היא תתבצע בעזרת מנוף. באופן כללי פסנתרים גדולים כדאי להעביר עם מנוף, וכשמבצעים זאת עם סבלים – לפחות 3 כדי למנוע היתקלויות בקירות במשקופים (ונזק גם לכלי הנגינה וגם לדירה/בניין)
הובלת מכשירי כושר בגליל ובחיפה 200-450 ש"ח בדרך כלל כדאי לפרק את ההליכון, אופני הספינינג או כל מכשיר כושר אחר לפני שמעבירים אותם, ולכן כדאי לחפש מובילים עם ניסיון

 

איך להבטיח הובלה בצפון בראש שקט ובמחיר נוח?

כשהמטרה היא הובלות בצפון בזול ובמקביל יש כמובן גם רצון לקבל שירות מקצועי, כזה שמודע לאחריות הרבה ולא מייצר מתח מיותר לקראת העברת תכולת משרד, פריטים בודדים או הובלות בתים בצפון, ההמלצה הראשונה והחשובה היא להשתדל להתגמש מבחינת המועד, ובעיקר להימנע מהובלות בתחילת חודש או בסופו.

עוד כדאי לדעת שכשמחפשים הובלות בצפון מחירים בחורך בדרך כלל נמוכים יותר מאשר בקיץ. עם מובילים בהובלות תוכלו ליהנות מראש שקט והעברה שעוברת בקלות – מוזמנים ליצור קשר ממש עכשיו ולקבל ייעוץ ספציפי לגביכם והצעת מחיר מותאמת אליכם ומשתלמת.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן