המלצות   צור קשר

להצעת מחיר חינם ללא התחייבות

הובלות בטנדר

הובלות בטנדר – מינימום מחיר, מקסימום אחריות!

בדרך כלל כשאנחנו שומעים את המילה "הובלה" האסוציאציה הראשונה שלנו היא של משאית גדולה, עמוסה בתכולת דירה או כל תכולה אחרת. אבל יש גם מצבים שבהם כדאי לבצע הובלה בטנדר. "מובילים בהובלות" מציעה גם שירות זה, בפריסה ארצית רחבה, במחירים משתלמים במיוחד ובמקצועיות שהיא תוצאה של ניסיון רב מאוד.

הובלות בטנדר במחיר מדהים – החל מ-180 ש"ח!
מובילים פריטים בודדים בטנדר גם מהיום להיום
אפשרות להזמנת שירותי אריזה, פירוק והרכבה יחד עם ההובלה
מובילים כל סוג של תכולה: מקרר, מזרון, ספה, ארון, מכונת כביסה ועוד
שירותי בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר חייגו: 053-7934-097

הובלה קטנה בטנדר בזול

אילו הובלות אפשר לבצע בטנדר?

באופן טבעי מתבצעות בעיקר הובלות קטנות עם טנדר. אם למשל קניתם ספה יד 2 – אופציה שהופכת נפוצה מאוד בימינו, גם בזכות החיסכון הכספי וגם מפני שחשוב מאוד לצמצם את כמויות הזבל בעולם – ואתם רוצים להעביר אותה בנוחות לסלון שלכם, הובלה קטנה עם טנדר היא פתרון אופטימלי שגם מבטיח שהעסקה כולה תהיה משתלמת מאוד.

באופן דומה גם כאשר מזמינים הובלה של מקרר, מכונת כביסה או מייבש מדירת ההורים לדירה ששכרתם תהיה יעילה וזולה עם טנדר, וגם כשאתם מעבירים 2 או 3 פריטים בודדים עדיין ברוב רובם של המקרים החלל של טנדר ההובלות גדול מספיק ואין צורך במשאית.

עוד קהל יעד שעבורו הובלות בטנדרים הם אופציה כדאית הם סטודנטים. בדרך כלל למי שנמצאים בתחילת דרכם העצמאית אין יותר מדי רכוש, ואם הם צריכים לפנות חדר אחד ושוכרים במקומו חדר בדירה אחרת, הובלה עם טנדר היא פתרון נוח ולא יקר. כמו כן ניתן לבחור באופציה של טנדר להובלה של משרדים קטנים.

 

טנדר להובלה קטנה – מקסימום נגישות וזריזות

עוד יתרון של הובלות בטנדר הוא שזהו כלי רכב קטן בהרבה ממשאית, ולכן נוח להגיע איתו לכל מקום. גם אם אתם גרים ברחוב צר או אפילו בסמטה צפופה, או במקום שמתאפיין במצוקת חנייה משמעותית, ולכן משאית עלולה להידרש לחנות במרחק גדול יחסית – רוב הסיכויים שהמובילים שמגיעים עם טנדר יוכלו לעמוד בדיוק מתחת לבית שממנו יוצאת ההובלה.

באופן דומה גם בנקודה שאליה מיועדים החפצים השונים להגיע קל יותר להסתדר עם טנדר. כשלוקחים בחשבון את הפקקים שהולכים ומתארכים וחוסמים עוד ועוד כבישים, ואת העובדה שמשאית גדולה מתקשה לתמרן בכאלה מצבים, מה גם שחלק מהדרכים הפנויות חסומות בפני משאיות, התוצאה היא שעם טנדר ניתן להשלים הובלות קטנות במהירות רבה, וכך תוכלו לחסוך זמן יקר.

 

איך נקבע מחיר של הובלה שמתבצעת בטנדר?

עוד יתרון משמעותי של הובלות שמתבצעות באמצעות טנדרים, אם הדבר אפשרי כמובן, הוא המחיר הנמוך יותר. קודם כל עם טנדר אפשר כאמור להשלים את השירות בזמן קצר יותר, כך שהמובילים מתפנים מהר יותר להמשך היום או לביצוע הובלות אחרות, כך שעלות העבודה פחותה משמעותית.

בנוסף עלות השימוש בטנדר נמוכה במידה ניכרת בהשוואה לעלות השימוש במשאית – גם מבחינת מחיר הקנייה, גם מבחינת הביטוחים הנדרשים עבור כל סוג רכב, גם צריכת הדלק, גם הטיפולים התקופתיים וגם התיקונים שיש צורך לבצע בגלל השימוש האינטנסיבי. כשגם העבודה זולה יותר וגם העלות של הרכב נמוכה יותר, אתם מרוויחים לא מעט כסף.

על מנת לדעת בדיוק כמה עולה הובלה בטנדר יש צורך בעוד מידע: מה מעבירים, מאיפה לאיפה, האם יש מעליות בשתי הנקודות או באחת מהן, באיזו עונה מתבצעת ההובלה (באופן כללי בחורף המחירים בענף ההובלות נמוכים יותר מאשר בקיץ) וגם ליום בחודש יש השפעה על הצעת המחיר – בתחילת החודש ובסופו, וגם סביב ה-15 בכל חודש, יש ביקוש גדול להובלות מכל הסוגים והמחירים מעט גבוהים יותר.

 

דוגמאות למחירים של הובלות עם טנדר

עלות הובלת מקרר בעזרת טנדר היא 250 עד 400 ש"ח. הובלת ויטרינה תעלה לכם בין 180 ל-500 ש"ח, סלון קלאסי (1 + 2 + 3) בין 300 ל-450 ש"ח, מכונת כביסה + מייבש בין 300 ל-500 ש"ח ואילו תכולת דירת סטודיו אם היא לא גדולה מאוד – החל מ-500-600 ש"ח. כפי שאתם רואים, אם אתם רוצים לחסוך כסף ולבצע את ההובלה שלכם בזול, מומלץ שתשקלו את האופציה האטרקטיבית של הובלות בעזרת טנדר.

בכל מקרה חשוב לזכור שגם כשבוחרים טנדר להובלה קטנה יש חשיבות רבה מאוד למקצועיות של המובילים, לאמינות שלהם ולזמינות. "מובילים בהובלות" מציעה את כל סוגי ההובלות הקטנות עם טנדרים, בכל מקום בארץ, ותמיד עם הקפדה מוחלטת על הגעה בדיוק בזמן שנקבע, עלות בהתאם להצעת המחיר שסוכמה ולא פחות חשוב, מאור פנים – כדי לספק לכם חוויה נעימה ויחס עלות תועלת משתלם במיוחד.

תוכן עניינים

להצעת מחיר להובלה השאירו פרטים

חדש באתר

דילוג לתוכן